Sekite naujienas

Sveikata

Koronavirusas jau Lenkijoje!!! – Lenkijos žiniasklaidoje pasitvirtino žinia apie koronavirusą

Paskelbta

-

Lenkijos naujienų portalai praneša apie pirmąjį susirgimą koronavirusu. Svarbi žinia pasiekė ir Lietuvą. Valstybinės institucijos imasi priemonių, kad Lietuvoje nebūtų užfiksuotas viruso protrūkis. Pasienio ruože budi pareigūnai, kurie tikrina atvažiuojančių automobilių keleivius. Tiesa, tikrinami tik tie automobiliai, kurie atvyksta iš koronaviruso užkrėstų šalių. Tuo tarpų Estijos valdžia nemato reikalo skelbti ekstremalią padėti, dėl to, kad jų šalyje jau užfiksuotas pirmasis susirgimas koronavirusų.

Reklama:

Ką daryti Lietuvos gyventojams, kaip apsisaugoti nuo šio viruso?

Reguliariai rūpinkitės savo rankų higiena. Dažnai plaukite rankas ir naudokite dezinfekcinį skystį. Specialistai įspėja, kad nėra būtinybės dėvėti medicininę kaukę, jeigu gerai jaučiatės. Tokios apsauginės kaukės skirtos tiems, kas čiaudėja ar kosėja. Jos padeda ligai neplisti ir sergančiąjąm neužkrėsti kitų asmenų.

Lietuvoje jaučiama ženkliai padidėjusi respiratorių, medicininių kaukių paklausa. Elektroninėse parduotuvėse ir skelbimų svetainėse tokių apsauginių priemonių kainos jau šoktelėjo į viršų. Už 50 vnt. medicininių kaukių pakuotę prašoma 50-80 Eur. Galima rasti ir vienetais parduodamų apsauginių priemonių, kur kainos dar didesnės.

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |