Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: gyvūnų-augintinių viešbutis

L

Paskelbta

-

Puiki verslo galimybė tiems, kurie myli gyvūnus ir yra pasirengę investuoti laiko ir pinigų į verslo plėtrą. Gyvūnų augintinių viešbučiai yra populiarus verslas. Daugelis žmonių neturi galimybės palikti savo augintinių kam nors arba pasiimti juos su savimi, kai atostogauja ar išvyksta verslo reikalais. Tokiais atvejais jie kreipiasi į privačias šunų prieglaudas arba gyvūnų prieglaudas. Tačiau yra daug priežasčių, kodėl privačios šunų prieglaudos tampa vis mažiau populiarios, o pirmą kartą augintinių šeimininkai savo augintinius mieliau palieka gyvūnų viešbutyje.

Reklama

Tai lemia daugybė viešbučių privalumų:

Gyvūnas nenuobodžiauja vienas; jis visada prižiūrimas ir bendrauja su kitais gyvūnais ar žmonėmis.
Žaidimai, pasivaikščiojimai ir erdvi teritorija jūsų augintinio laisvalaikiui;
Gyvūnų augintinių prieglaudos teikiama sutartis ir garantija.
Tinkamai organizavus verslą ir laikantis gero verslo plano, investicijos greitai atsipirks. Lietuvių technologijų bendrovė rado būdą, kaip saulės energiją efektyviau paversti pinigais

Reikiamų dokumentų rinkimas

Pirmiausia reikia atlikti teisinius veiksmus, kurie atliekami registruojant individualią įmonę. Norint atidaryti individualią įmonę, sudaryti sutartis ir mokėti mokesčius, reikia užpildyti prašymą įregistruoti individualią įmonę, taip pat sumokėti valstybės rinkliavą ir gauti atitinkamus mokėjimą patvirtinančius dokumentus. Toliau reikia užpildyti prašymo formą, kurioje nurodoma apmokestinimo rūšis, ir paso kopiją.

Išlaidų ir planuojamų pajamų apskaičiavimas

carvertical VIN patikra

Tikslias išlaidas sunku apskaičiuoti, nes daug kas priklauso nuo jūsų įmonės dydžio, pavyzdžiui, patalpų, pajėgumų, darbuotojų skaičiaus ir papildomų paslaugų. Bet kokiu atveju jums reikės turėti nuosavą arba nuomojamą ne mažesnę kaip 30 m² patalpą savo augintiniams ir prieigą prie pasivaikščiojimo aikštelės, kad jūsų augintiniai galėtų pramogauti lauke. Prieš atidarymą taip pat turėsite įsigyti įrangos, baldų, gyvūnų augintinių reikmenų ir įsigyti reklamos. Šios išlaidos dideliame mieste neviršija 7000 eurų.

Kaip ir bet kuriame kitame versle, turite atsižvelgti į mėnesio išlaidas. Jei nuomojate patalpas ir teritoriją, prie išlaidų reikia pridėti nuomos išlaidas, taip pat darbuotojų darbo užmokestį, komunalines paslaugas, mokesčius, išlaidas pašarams ir kitoms reikmėms, skirtoms tinkamai augintinių priežiūrai. Jei įskaičiuosite nuomą dideliame mieste, mėnesio išlaidos neviršys 4000 eurų. Tačiau jei turite nuosavą patalpą arba būstą kaime ar mažame miestelyje, šios išlaidos gerokai sumažėja.

Tinkamo kambario pasirinkimas

Kambarys turi būti patrauklus, gerai įrengtas ir tinkamas augintiniams gyventi ilgą laiką. Rinkdamiesi ir įrengdami kambarį atkreipkite dėmesį į Sveikatos ir saugos tarnybos ir Veterinarijos tarnybos reikalavimus. Taip išvengsite problemų su šiomis institucijomis ir užsitikrinsite aiškų pranašumą prieš konkurentus. Šunų ir kačių maistas – viena iš sparčiausiai pastaraisiais metais augančių rinkų

Jūsų gyvūnų viešbučio vieta gali būti jūsų nuosavybė arba išnuomota. Tai gali būti privatus namas, nuomojamas sklypas arba sklypas su komunalinėmis paslaugomis, kuriame įrengsite apgyvendinimo vietą. Planuodami vietą, atsižvelkite į šiuos aspektus:

Bendras plotas nuo 30 m².
Galimybė naudotis komunikacijomis.
Erdvė turi būti suskirstyta į atskirus „kambarius” naminiams gyvūnams. Kiekvienas „kambarys” turi būti ne mažesnis kaip 2 m² ploto.
Turi būti bendra patalpa, kurioje augintiniai galėtų bendrauti už savo „kambarių” ribų, žaisti ar tiesiog atsipalaiduoti.

Šalia gyvūnų viešbučio įrenkite pasivaikščiojimo zoną, o dar geriau – savo kiemą, kuriame augintiniai galėtų ramiai pasivaikščioti.

Įrangos pasirinkimas ir baldų pirkimas

Kiekvienam augintiniui reikėtų tinkamai įrengti asmeninę erdvę. Planuojant patalpą geriausia naudoti grotuotas duris, voljerus arba medines sienas. Kai erdvė bus pertvarkyta, įsigykite gyvūnams reikalingų daiktų:

Maisto ir vandens dubenėliai.
Padėkliukai.
Kačių draskyklės arba nameliai katėms.
Specialūs gultai šunims.
Įvairių dydžių pavadėliai, antkakliai, antsnukiai.
Žaislai.
Pirmosios pagalbos rinkinys
Valymo priemonių (pritaikytų gyvūnams).
Jei nėra centrinio šildymo, reikėtų įsigyti šildytuvų arba patalpoje įrengti oro kondicionierių, kuris prireikus ir šildytų, ir vėsintų.

Daugelį pirmiau išvardytų daiktų su savo augintiniu atneša patys šeimininkai, tačiau nereikėtų tikėtis, kad taip bus su kiekvienu lankytoju. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į nenugalimos jėgos aplinkybes, pavyzdžiui, sudaužytus dubenėlius ar žaislus. Turite būti pasiruošę viskam. Prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ tampa draugiški gyvūnams

Papildomų paslaugų sąrašo sudarymas

Papildomos paslaugos gali gerokai padidinti jūsų pelną. Tačiau jos taip pat pareikalaus tam tikrų laiko ir pinigų investicijų. Apžvelkime paslaugų, kurios yra paklausios gyvūnų augintinių viešbutyje, pavyzdžius.

Jei turite veterinarijos gydytoją, galite pasiūlyti jo paslaugas. Pavyzdžiui, augintinių apžiūrą, gydymą, skiepus ir kt.
Savininkų ir jų augintinių pervežimai.
Registracija nestandartiniu laiku.
Svečio arba personalo šunų vedlio mokymo paslaugos.
Svečio arba personalo kirpėjo paslaugas (plovimas, kirpimas, nagų karpymas ir t. t.).
Jūsų augintinio vaizdo stebėjimas realiuoju laiku.
Nuotraukų ir vaizdo įrašų ataskaitos.
Prekyba prekėmis gyvūnams augintiniams (nuo žaislų iki ėdalo ir vitaminų).

Darbuotojų įdarbinimas

Norint valdyti paprastą gyvūnų prieglaudą, nereikia jokių ypatingų įgūdžių. Tiesiog reikia atsakingų žmonių, kurie myli gyvūnus ir moka su jais bendrauti. Nacionalinės Šuns dienos paminėjimui: nuo asmeninio keturkojo grojaraščio iki šunų-influencerių

Nuolatinis darbuotojas turės nedidelį pareigų sąrašą:

Įprasto darbuotojo pareigos: palaikyti naminių gyvūnų ir patalpų, kuriose jie laikomi, higieną.
Laiku šerti gyvūnus augintinius.
Užtikrinti, kad kiekvienas augintinis turėtų pakankamai švaraus geriamojo vandens.
Gyvūnų vedžiojimas.

Atsižvelgdami į savo ambicijas ir gebėjimus, galite įdarbinti etatinį veterinarijos gydytoją, šunų prižiūrėtoją, kirpėją, valytoją, zooparduotuvės pardavėją ir t. t.

Verslo reklama ir populiarinimas

Pirmuosius klientus galite paversti savo draugais ir pasikliauti iš lūpų į lūpas, tačiau be investicijų į reklamą ir skatinimą jūsų verslas atsipirks labai lėtai. Norėdami sėkmingai veikti, turite naudotis visu reklamos priemonių arsenalu, o jų būna ir mokamų, ir nemokamų.

Kurkite taškus populiariose žemėlapių paslaugose (2GIS, „Google” ir „Yandex”). Tai visiškai nemokama.
Sukurkite savo puslapius populiariose skelbimų svetainėse. Ten taip pat galite pirkti reklamą ir reklamuoti savo paslaugas.
Paskyrų socialiniuose tinkluose kūrimas ir priežiūra, vėliau investuojant į tikslinę reklamą, kurią pamatys jūsų potencialūs klientai.
Interneto svetainės su išsamiu paslaugų aprašymu, kainomis, nuotraukų galerija ir atsiliepimais sukūrimas.

Kompetentingai organizuokite savo verslą ir tai greitai atsipirks. Ypač svarbi yra gyvūnų viešbučio vieta, komforto lygis, kurį siūlote savo augintiniams, ir rūpestis, kurį klientai pajus vos peržengę jūsų įstaigos slenkstį. Tai ypač vertinga didesniuose miestuose, kur jūsų viešbutis bus pasiekiamas pėsčiomis ir ekologiškoje vietoje. Žinokite savo stipriąsias puses, analizuokite konkurentus ir niekada nenustokite plėtoti savo verslo.

A. Avulis: „Hanner“ investicijos į futbolo stadioną atsipirks per 10 metų

Naujienos

Ekspertai

Visos teisės saugomos.© 2015-2025 | Kopijuoti draudžiama |