Technologijos
Kaip užsidirbti pinigų kaip žiniatinklio dizaineriui?
Paskelbta
1 d. prieš-
Ar ieškote būdų, kaip gauti papildomų pajamų? Ar žinote, kaip užsidirbti daugiau pinigų kaip žiniatinklio dizaineriui? Galbūt jau perskaitėte daugybę straipsnių, kurie vis kartoja tuos pačius patarimus: tapkite filialų rinkodaros specialistu, rašykite tinklaraštį, būkite virtualiu asistentu ar tapkite socialinių tinklų influenceriu – visi šie variantai pristatomi kaip lengvi pasirinkimai. Bet ar tai tikrai taip paprasta?
Užuot pateikusi bendrą sąrašą, kurį galite rasti bet kur kitur, noriu sutelkti dėmesį į vieną konkrečią idėją – tapti žiniatinklio dizaineriu.
Iš karto išsklaidykime mitus: žiniatinklio dizaineris nėra tas pats, kas žiniatinklio kūrėjas. Svetainės kūrimas ir dizainas reikalauja laiko, ir jūs netapsite profesionaliu dizaineriu per naktį. Tačiau, naudojant svetainių kūrimo programinę įrangą, tokią kaip „WebWave“, tai įmanoma. Galite sukurti svetainę nuo nulio be programavimo kalbos žinių.
Nuo ko pradėti, jei neturite patirties? Ar turite šansų šioje srityje, jei neturite aukštojo mokslo laipsnio, susijusio su žiniatinklio kūrimu? Kokios jūsų galimybės iš tikrųjų pasisekti? Kaip iš to užsidirbti pinigų? Kokios yra žiniatinklio dizaino darbų rūšys? Šiame straipsnyje atsakysiu į visus šiuos klausimus ir dar daugiau, kad straipsnio pabaigoje galėtumėte patys nuspręsti, ar žiniatinklio dizainas yra būdas užsidirbti papildomų pinigų.
Žiniatinklio dizainas kaip pelningas papildomas darbas 2025 m. – būdas užsidirbti pinigų iš namų
Yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl žiniatinklio dizainas yra labai pelningas papildomas verslas. Pirma, svetainių paklausa yra didžiulė. Antra, yra daugybė svetainių tipų, todėl lengva rasti savo nišą. Nišos radimas žiniatinklio dizaine yra būtinas norint tapti sėkmingu dizaineriu.
Abi priežastys tam tikru mastu yra susijusios, todėl pradėkime nuo antrosios.
Svetainės skiriasi priklausomai nuo jų sudėtingumo ir pagrindinio tikslo. Dažniausiai svetainės turi 4–5 puslapius, tačiau kartais užtenka paprastos vieno puslapio svetainės.
Kaip žiniatinklio dizaineris, dažniausiai susidursite su šiais 6 svetainių tipais, išvardytais žemiau. Suprasdami kiekvieno tipo specifiką, galėsite nuspręsti, kokiuose projektuose norėsite dalyvauti ateityje.
Verslo svetainė
Kiekvienam verslui reikia svetainės, kad būtų matomas internete. Svetainė padeda pasiekti naujus potencialius klientus ir paaiškina, apie ką yra verslas, pristatydama jo paslaugas. Kaip dizaineriui, jūsų atsakomybė yra užtikrinti, kad svetainės dizainas atitiktų verslo profilį – grožio salono svetainė skirsis nuo finansų konsultanto svetainės. Vis dėlto abiejose turėtų būti lengvai randama kontaktinė informacija ir klientų atsiliepimai.
El. prekybos svetainė
El. prekybos svetainė – tai internetinė parduotuvė. Tiek gerai žinomi prekių ženklai, tiek maži nepriklausomi kūrėjai gali pardavinėti internetu. Nepriklausomai nuo verslo dydžio, kiekviena el. prekybos svetainė turi turėti produktų korteles su profesionaliais nuotraukomis ir aprašymais bei lengvai naršomą pirkinių krepšelį su intuityviu apmokėjimo procesu. Kuriant el. parduotuvę, laikykitės UX/UI taisyklių, kad viskas būtų patogu vartotojui.
Portfelio svetainė
Portfelio svetainę galima priskirti verslo svetainėms, tačiau ji skirta specifinei grupei – kūrėjams, norintiems parodyti savo talentą ir ankstesnius darbus. Tai gali būti skirta fotografams, dailininkams, makiažo meistrams ar net žiniatinklio dizaineriams. Svarbiausia portfelio dalis yra, žinoma, darbų pristatymas. Jūsų, kaip dizainerio, užduotis – nuspręsti, kuris sprendimas yra tinkamiausias: galerija ar slankiklis? Statinis ar interaktyvus? Taip pat nepamirškite sukurti puslapio apie patį kūrėją – pristatykite juos, jų metodus ir darbo etiką.
Tinklaraštis
Atrodo, kad tinklaraščiai nebereikalauja pristatymo po jų dominavimo pastarąjį dešimtmetį. Nors asmeninio dienoraščio stilius buvo pakeistas socialinių tinklų platformomis, tai nereiškia, kad tinklaraščiai tapo neaktualūs. Jie transformavosi į profesionalesnes, leidybines svetaines su kruopščiai kuruojamu turiniu ir dažnai aukščiausio lygio estetika. Kuriant tinklaraštį, sukurkite vientisą temą, kuri neatitrauktų dėmesio nuo svetainės naudojimo patogumo.
Asmeninė svetainė
Asmeninė svetainė geriausiai apibūdinama kaip internetinė vizitinė kortelė. Paprastai tai vieno puslapio svetainė su visa būtina informacija apie asmenį. Asmeninė svetainė yra puikus socialinių tinklų profilių papildymas, ypač influenceriams, siekiantiems verslo galimybių. Svetainėje lengviau paaiškinti, kas esate ir kodėl prekės ženklas turėtų su jumis dirbti. Geras, labai personalizuotas dizainas šiuo atveju veikia kaip įtikinantis įrankis.
Tikslinis puslapis (Landing Page)
Tikslinis puslapis yra dar viena vieno puslapio svetainė, dažniausiai naudojama kaip rinkodaros kampanijos dalis. Pagrindinis tikslinio puslapio tikslas – paskatinti lankytoją atlikti pageidaujamą veiksmą, kuris atsispindi raginimo veikti mygtuke. Veiksmas gali būti produkto pirkimas ar naujienlaiškio prenumerata. Tikslinio puslapio dizainas turi būti dėmesį traukiantis, bet ne pernelyg sudėtingas, kad lankytojas galų gale spustelėtų tinkamą mygtuką.
Kaip matote, kiekvienas tipas turi skirtingus reikalavimus. Nesvarbu, ar esate profesionalus, ar mėgėjas žiniatinklio dizaineris, turite žinoti, kas jums patinka ir ką geriausiai sugebate, bei tai turėti omenyje renkantis kitą projektą.
Dabar pakalbėkime apie kitą priežastį – paklausą. Kiekvienas svetainės tipas pritraukia daugybę žmonių, kuriems jos reikia. Šie 6 pavyzdžiai, kuriuos ką tik perskaitėte, yra tik dažniausiai pasitaikantys – pagalvokite apie visus kitus, kurie nebuvo paminėti. Skaičiai taip pat yra jūsų pusėje. Anot „Siteefy“, kasdien sukuriama apie 252 000 naujų svetainių.
Tiesa ta, kad kiekvienam reikia svetainės. Ir tai nėra perdėta. Pandemija pakeitė mūsų požiūrį. Daugelis renginių vyksta internetu, daugelis siūlomų produktų tampa skaitmeniniais, o naujos idėjos atsiranda kasdien. Visoms joms reikia internetinės reprezentacijos ir svetainės. Kodėl gi nepabandžius tapti tuo, kuris ją sukuria?
Kas gali tapti žiniatinklio dizaineriu?
Gerai, dabar šiek tiek pristabdykime jūsų entuziazmą. Galite tapti žiniatinklio dizaineriu ir užsidirbti pinigų kurdami svetaines! Daugelio žiniatinklio dizaino įgūdžių galite išmokti patys namuose, žiūrėdami kursus ir praktikuodamiesi. Tačiau nebūsiu melagių ir nesakysiu, kad viskas, ko reikia sėkmei šioje srityje, yra nešiojamas kompiuteris su interneto ryšiu. Jūs ruošiatės žengti į visiškai naują erdvę. Kad išvengtumėte nusivylimo, geriau iš pradžių išsiaiškinti, kokių savybių reikia žiniatinklio dizaineriui, ir ar atitinkate bent kelias iš jų.
Daugelis žiniatinklio dizainerių pradeda dirbdami žiniatinklio dizaino agentūroje. Ten galite įgyti patirties ir sužinoti daugiau apie šią pramonę. Vėliau galite pamažu pradėti kurti svetaines klientams savarankiškai. Vidinis dizaineris yra profesija, kurią galite praktikuoti savo sąlygomis – kur norite ir kaip norite.
Kūrybiškumas
Taip, kaip žiniatinklio dizaineris, turite būti bent šiek tiek kūrybingas. Jei sugebate paleisti savo vaizduotę ir sugalvoti naujų idėjų – tai puikus startas. Kūrybinius gebėjimus galite tobulinti laikui bėgant, tačiau gerai turėti šį potencialą.
Bet kokie kūrybiniai įgūdžiai, tokie kaip piešimas, tapyba ar bet koks „pasidaryk pats“ projektas, yra naudingi. Papildomi taškai, jei turite patirties grafikos dizaino srityje. Tačiau, kol jums patinka kurti ar daryti kažką nuo nulio, žiniatinklio dizainas gali būti jums tinkamas.
Pagrindiniai kompiuteriniai įgūdžiai
Geros naujienos – jums nereikia mokėti programuoti, kad kurtumėte svetainę. Tačiau turite turėti tam tikrą kompiuterinį raštingumą, nes tai bus jūsų pagrindinis darbo įrankis. Vėlgi, techninius įgūdžius visada galite tobulinti, tačiau gerai turėti tam tikrą pagrindą.
Jei esate susipažinę su grafinio dizaino programine įranga, tokia kaip „Canva“ ar „Photoshop“, ar nuotraukų redagavimo programomis, turėsite pranašumą. Svarbiausia, kad nebijotumėte kompiuterių, o darbas prie ekrano jums neatrodytų baisus. Kartelė nėra labai aukšta, jei manęs klausiate.
Noras mokytis
Dabar ateina svarbiausia dalis, įgyjant naują įgūdį – atkaklumas ir noras mokytis. Netapsite profesionaliu žiniatinklio dizaineriu per naktį. Tiesą sakant, tai net nebūtinai turi būti jūsų tikslas. Jūsų pirmosios svetainės greičiausiai bus labiau prastos nei puikios. Ir tai normalu.
Kol nepasiduosite, visada yra vietos tobulėjimui. Kaip kartą sakė Beyoncé: „Aš bėgsiu toliau, nes nugalėtojai nepasiduoda patys sau.“ Išlikite susitelkę ir motyvuoti. Norite mokytis ir tapti geresni. Nusistatykite realius tikslus, raskite kantrybės ir tiesiog mėgaukitės procesu.
Pirmieji žingsniai žiniatinklio dizaine
Norint tapti profesionaliu žiniatinklio dizaineriu, reikia aukštojo mokslo laipsnio. Kaip tikriausiai jau pastebėjote, šis straipsnis nėra apie tai. Norėdami pradėti užsidirbti pinigų kuriant svetaines, neprivalote visko žinoti. Jums tiesiog reikia žinoti pakankamai, kad būtumėte užtikrinti savo nišoje. Štai kaip tai padaryti. IT verslo idėjos: 30 pelningų idėjų
1 žingsnis: Išmokite pagrindus
Jei šoksite į baseiną nežinodami, kaip plaukti, ar nepatikrinę, koks jis gilus, susižeisite.
Pirmiausia susipažinkite su dizaino teorijos terminologija. Kas yra išdėstymas, poraštė, CTA, priegloba ir pan.? Skirkite šiek tiek laiko „Google“ ieškodami žiniatinklio dizaino žodynų. Rasite jų daug, pažadu. Pabandykite įsiminti kuo daugiau, bet per daug nesijaudinkite. Svarbiausia, kad šie terminai jūsų daugiau nebeglumintų.
Kai įgysite lingvistinių žinių, laikas tyrinėti. Aplankykite žiniatinklio dizaino tinklaraščius ir pradėkite sekti naujienas, naujausias tendencijas, atvejų analizes ir kai kurias praeities istorijas. Peržvelkite tekstą ir ilgiau sustokite ties tuo, kas patraukia jūsų dėmesį.
Tikslas nėra staiga viską žinoti, bet uždegti smalsumo ir įkvėpimo kibirkštį.
Skirkite laiko naršydami svetainių sąrašus – geriausių, blogiausių, gražiausių, beprotiškiausių. Stebėkite jas ir bandykite rasti bendrus elementus. Ieškokite modelių ir taisyklių. Nuspręskite, kas jums patinka, kas atrodo įdomu.
Atlikę visa tai, galite jaustis priblokšti, sutrikę, įkvėpti, bet galbūt ir išsigandę, kad niekada nesugebėsite sukurti nieko panašaus. Dabar laikas sutramdyti chaosą mokantis. Vėl.
Eikite į „Google“ ar „YouTube“ ir raskite UI/UX vadovų. Skaitykite kuo daugiau ir bandykite suprasti. Susiekite UI/UX taisykles su visais ką tik matytais vaizdais. Galbūt užsirašykite pastabas ar sukurkite dokumentą su patarimais, kurie gali būti naudingi ateityje.
Kai pradėsite įsivaizduoti savo pirmąją svetainę, tai reiškia, kad esate pasiruošę kitam žingsniui.
2 žingsnis: Pasirinkite vieną įrankį ir jį įvaldykite
Šiuo metu rinkoje yra daugybė svetainių kūrimo įrankių, leidžiančių kurti dizainą be kodavimo. Dažnai žiniatinklio dizaineriai pasirenka savo mėgstamą įrankį ir specializuojasi jame. Kiekvienas svetainių kūrėjas yra skirtingas, todėl laikytis vienos programinės įrangos yra efektyviau, nes nereikia kaskart priminti sau, kaip viskas veikia. Kai nuolat naudojate pasirinktą svetainių kūrėją, jis greitai nebeturės jums paslapčių. Jūsų dizainai laikui bėgant taps vis geresni ne tik dėl to, kad tobulinate žiniatinklio dizaino įgūdžius, bet ir todėl, kad geriau pažįstate svetainių kūrėją.
Bet kaip pasirinkti tinkamą? Kuris svetainių kūrėjas yra geriausias pradedantiesiems? Kuo jie skiriasi? Į ką atkreipti dėmesį?
Ieškodami „Google“ „Kaip pasirinkti svetainių kūrėją“, rasite daugybę vadovų, sąrašų ir reitingų. Tačiau dauguma jų bus orientuoti į tinkamo svetainių kūrėjo pasirinkimą smulkiems verslininkams. Jūsų poreikiai ir lūkesčiai skiriasi nuo verslininkų. Taigi, ko turėtumėte ieškoti svetainių kūrėjo?
Kūrybinės laisvės ir naudojimo paprastumo derinys. Yra daug svetainių kūrėjų, tokių kaip „Wix“ ar „Squarespace“, kurie yra labai lengvai naudojami, tačiau tai daroma dizaino funkcijų ir kūrybinės laisvės sąskaita. Svetainių kūrimas su tokiais įrankiais praktiškai reiškia šablonų redagavimą. Kita vertus, „WordPress“ ir „Webflow“ turi pažangesnes dizaino funkcijas, bet reikalauja kodavimo įgūdžių. O tada yra „WebWave“ – „drag and drop“ svetainių kūrėjas, kuris veikia kaip grafinio dizaino programa ir leidžia kurti ką tik norite. Jums nereikia aukoti naudojimo paprastumo, kad sukurtumėte tikrai unikalias svetaines.
Renkantis tinkamą įrankį, taip pat turėtumėte atsiminti funkcijas, būtinas žiniatinklio dizaino verslui vykdyti. „White label“ svetainių kūrėjas padės auginti jūsų karjerą.
Geriausias būdas išsiaiškinti, kuris svetainių kūrėjas jums tinka, yra juos išbandyti. Dauguma įrankių yra nemokami naudoti, mokėti reikia tik paleidžiant svetainę, kai baigiate kurti dizainą.
3 žingsnis: Sukurkite portfelį
Prieš parduodant pirmąją svetainę, reikia sukurti portfelį, kad įtikintumėte potencialų klientą, jog būtent su jumis jie turėtų dirbti. Galbūt svarstote, kaip sugebėsite tai padaryti, kol dar negavote jokio darbo.
Nesijaudinkite, mokydamiesi žiniatinklio dizaino sukursite daug projektų. Vieni bus geresni, kiti prastesni. Tačiau tam tikru momentu galėsite atrinkti geriausią kolekciją, kuri reprezentuos jus ir jūsų įgūdžius.
Gera praktika yra kurti svetaines įsivaizduojamiems klientams. Sugalvokite scenarijų, kad advokatų kontora ar muzikos grupė kreipiasi į jus ir prašo sukurti svetainę. Pasirinkite kelias charakteristikas, supraskite jų profesiją ir pabandykite kurti jiems. Netrukus jūsų portfelis natūraliai atsiras. Taip pat turėsite galimybę suprasti, kokio tipo svetaines ir klientus jums patinka kurti.
Surinkę geriausius dizainus, turite nuspręsti, kur juos eksponuoti. Yra platformų, tokių kaip „Behance“ ar „Dribbble“, kur talentingi dizaineriai pristato savo darbus, kad įkvėptų vieni kitus ir pritrauktų potencialius klientus. Galite pasirinkti tradicinius socialinius tinklus, tokius kaip „Instagram“ ar „Pinterest“, kad paskelbtumėte savo dizainus. Tačiau nepamirškite savo pačių svetainės. Ji ne tik padidins jūsų patikimumą kaip žiniatinklio dizainerio ir paslaugų teikėjo, bet ir bus pirmasis argumentas potencialiam klientui dirbti su jumis. Ji gali būti jūsų svertas, jei tai padarysite teisingai. Skirkite laiko kurdami unikalią ir profesionalią svetainę, kuri atspindėtų jūsų stilių ir įgūdžius kaip žiniatinklio dizaineriui.
4 žingsnis: Pradėkite užsidirbti pinigų
Kai įgysite reikiamų įgūdžių ir pasitikėjimo savimi, sukursite portfelį ir svetainę, būsite pasiruošę pradėti užsidirbti pinigų. Tikriausiai dabar jūsų galvoje sukasi milijonas klausimų. Kaip užsidirbti pinigų kaip pradedančiam žiniatinklio dizaineriui? Kiek turėtų imti pradedantysis dizaineris? Kur rasti pirmąjį laisvai samdomą darbą? Kaip pasiekti potencialius klientus? Leiskite man atsakyti į visus šiuos klausimus žemiau.
Jei norite patys kurti profesionalias svetaines, peržiūrėkite „WebWave“ pasiūlymą. Mūsų pasiūlyme rasite daugiau nei 100 nemokamų svetainių šablonų, kurie padės sukurti jūsų svajonių svetainę.
Kaip užsidirbti pinigų kaip žiniatinklio dizaineriui
Siūlau du būdus, kaip užsidirbti pinigų kaip žiniatinklio dizaineriui. Galite tapti laisvai samdomu dizaineriu ir (arba) pradėti pardavinėti svetainių šablonus. Tapimas laisvai samdomu dizaineriu labiau tinka tiems, kurie nori, kad žiniatinklio dizainas būtų jų pagrindinis darbas. Svetainių šablonų pardavimas labiau tinka kaip papildomas darbas. Rugpjūčio 23-oji – internautų diena
Laisvai samdomas žiniatinklio dizaineris
Tapimas laisvai samdomu žiniatinklio dizaineriu tikriausiai yra pirmoji karjeros galimybė, kuri ateina į galvą galvojant apie žiniatinklio dizainą. Gaunate visus laisvai samdomo darbo privalumus, tokius kaip galimybė rinktis projektus, kurie jus domina, nustatyti savo darbo valandas ir bendrą nepriklausomybę.
Be visų šių privalumų, turite būti pasiruošę ir kai kuriems iššūkiams. Kartais, ypač būdami pradedantieji, galite susidurti su sunkumais ieškodami klientų, kurie gali rinktis dizainerius su jau įsitvirtinusiu prekės ženklu ir reputacija. Šiuo atveju nuoseklumas yra raktas. Taip pat svarbu rasti ir sutelkti dėmesį į savo nišą.
Nusprendę, kokio tipo svetaines norite kurti, galite pradėti tikslingesnę klientų paiešką. Darbo galimybių galite ieškoti ne tik platformose, tokiose kaip „Upwork“, „Fiverr“ ar „Designhill“, bet ir profesionalių grupių bendruomenėse, susijusiose su jūsų niša. Jei nuspręsite kurti svetaines koučeriams, prisijunkite prie jų įvairių „Facebook“ grupių, kur jie dažnai ieško patarimų pradedant savo praktiką. Galiu jus užtikrinti, kad bus daug klausimų apie svetainių kūrimą. Įsitikinkite, kad būsite tas, kuris į juos atsakys.
Taip pat nepamirškite seno gero žodinio rekomendavimo ir svetainių kūrimo draugo draugui. Tikėtina, kad jūsų pirmoji svetainė bus sukurta kažkam iš jūsų rato.
Klientai taip pat gali patys jus rasti, todėl svarbu turėti profesionalią svetainę ir SEO strategiją. Konkurencija didelė, bet, kaip minėjau anksčiau, svetainių paklausa taip pat didelė. Todėl turėtumėte turėti strategišką požiūrį į darbų gavimą, ypač jei norite, kad tai būtų pagrindinis jūsų pajamų šaltinis.
Dabar laikas pakalbėti apie pinigus. Kiek galite uždirbti kaip laisvai samdomas žiniatinklio dizaineris? Remiantis Paige Brunton atliktu tyrimu, daugiau nei 35 % laisvai samdomų žiniatinklio dizainerių ima 2500–5000 USD už projektą. Pradedančiajam dizaineriui, turinčiam mažiau nei vienerių metų patirtį, populiariausias kainų diapazonas yra 1000–2500 USD. Neblogai, jei manęs klausiate.
Svetainių šablonų pardavimas
Jei norite, kad žiniatinklio dizainas būtų jūsų papildomas darbas, turėtumėte pagalvoti apie svetainių šablonų pardavimą. Tai puikus būdas generuoti pasyvias pajamas.
Svetainių šablonai yra labai populiarūs tarp smulkių verslininkų, kurie nori turėti svetainę, bet neturi reikiamų įgūdžių ją sukurti patys. Jie dažniausiai naršo pasirinkto svetainių kūrėjo šablonų biblioteką arba perka šablonus iš nepriklausomų kūrėjų. Internetinių svetainių kūrimas
Yra daug būdų, kaip galite kurti ir parduoti šablonus. Vienas iš variantų – sukurti svetainės eskizą naudojant grafinio dizaino įrankius, tokius kaip „Figma“. Jūsų dizainas nėra veikianti svetainė, tik jos projektas. Kai klientas jį perka, jis turi jį atkurti pasirinktame svetainių kūrimo įrankyje. Tai gali būti nereikalingai sudėtinga.
Geresnis variantas – kurti šablonus svetainių kūrimo įrankyje, kad klientui būtų lengva juos naudoti. Galite sukurti šabloną „WebWave“ „drag and drop“ svetainių kūrėjo pagalba ir parduoti jį kaip skaitmeninį produktą savo internetinėje parduotuvėje ar per platformą, tokią kaip „Etsy“.
Klientui suteikti prieigą prie šablono procesas yra labai paprastas, ir galite tai pamatyti žemiau esančiame vaizdo įraše.
Kaip sakiau, tai nėra sudėtinga. Jūsų klientui tereikia pakeisti turinį, pvz., logotipus ir tekstą, ir viskas – svetainė paruošta publikuoti.
Kalbant apie tai, kiek galite imti už šabloną, dažniausiai tai apie 40 USD. Tai gerokai mažiau nei už individualiai kurtą svetainę, kurią galite sukurti kaip laisvai samdomas dizaineris. Tačiau vieną šabloną gali pirkti keli žmonės, todėl galite uždirbti daug daugiau be papildomų pastangų. Tikrai pasyvios pajamos.
Laisvalaikiu galite sukurti vos kelis svetainių šablonus ir mėgautis papildomais pinigais. Gal jau parduodate skaitmeninius produktus, tokius kaip planuokliai, „Instagram“ šablonai ar spausdinami dokumentai? Jei taip, turėtumėte apsvarstyti galimybę išplėsti savo pasiūlymą ir pradėti pardavinėti svetainių šablonus.
Išvada
Kaip matote, tapti žiniatinklio dizaineriu nėra sunku. Kol jums patinka kurti ir turite gyvą vaizduotę, galite būti puikus žiniatinklio dizaineris. Nesvarbu, ar nuspręsite tapti laisvai samdomu dizaineriu, ar pardavinėti šablonus kaip papildomą darbą, jei elgsitės strategiškai, jums pasiseks. Uždarbis internetu – ateities perspektyva
Atminkite, kad pirmiausia turite turėti žiniatinklio dizaino įgūdžių. Būkite realistiški ir nusistatykite pragmatinius tikslus bei lūkesčius. Pasirinkite savo įrankį ir nišą. Studijuokite juos, supraskite ir tapkite geriausiu, kokiu galite būti – naudodami savo įrankį ir kurdami savo nišai.
Neskubėkite ir pasiruoškite prieš siekdami pinigų. Patobulinkite savo buvimą internete – tiek socialiniuose tinkluose, tiek savo svetainėje. Skirkite laiko SEO ir tinkamų raktinių žodžių paieškai.
Kai būsite pasiruošę, pasirinkite kelią, kuris jums labiausiai tinka, ir pradėkite užsidirbti pinigų. Tapkite laisvai samdomu dizaineriu ar pardavinėkite šablonus. O gal darykite abu. Viskas priklauso nuo jūsų. Svarbiausia, kad mėgautumėtės kelione. Norite papildomai užsidirbti?
Turinys priklauso: webwave.me
Taip pat skaitykite
-
5 geriausios DI verslo idėjos 2025 metais
-
Kaip naudoti dirbtinį intelektą skaitmeninėje rinkodaroje?
-
7 populiariausi DI tinklaraščiai, kuriuos turite žinoti 2025 metais
-
10 pelningų verslo idėjų 2025 metams, kurias galite pradėti jau dabar
-
DI tendencijos 2025: Kaip dirbtinis intelektas gali padėti jūsų mažam verslui?
-
Kaip sukurti svetainę naudojant geriausius dirbtinio intelekto įrankius: AI svetainių kūrėjai, ChatGPT ir Midjourney
-
Geriausia praktika mažoms įmonėms naudojant dirbtinį intelektą (DI)