Sekite naujienas

Nekilnojamasis turtas

„Aggressive Capital“ įsigijo „Realco“ vystomą prestižinį NT projektą Vilniuje

L

Paskelbta

-

Su Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) plėtotoju „Realco“ susijusi UAB „Algirdo turtas“ investicinei bendrovei pardavė ant Vilniaus Naujamiesčio ir Senamiesčio ribos plėtojamą prestižinės klasės gyvenamojo būsto projektą „Algirdo 3“.

Reklama

UAB „Aggressive Capital“ valdoma uždaro tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė perima įsigyto turto valdymą, koordinuos santykius su investuotojais bei įgyvendins numatytą investicinę strategiją. Fondas bendradarbiaus su „Solds2“ brokerių komanda, turinčia patirties prabangaus nekilnojamojo turto segmente, o įsigytų butų pardavimu ir rinkodara rūpinsis nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Realco“.

„Šiame projekte įgyvendinti svarbiausi prestižinės klasės gyvenamojo būsto pirkėjų poreikiai, kuriuos aiškinomės, kruopščiai analizuodami rinką. Sudarytas sandoris dar kartą patvirtina, kad „Algirdo 3“ projektas yra patrauklus ne tik būsimiems gyventojams, bet ir investuotojams. Nusprendėme pasinaudoti puikiu investicijų valdytojo pasiūlymu ir lėšas, investuotas į šį projektą, nukreipti į kitus „Realco“ plėtojamus projektus“, – pasakoja bendrovės vadovas Julius Dovidonis.

Pasak jo, projektų ir idėjų netrūksta – pernai bendrovė įsigijo 2 ha žemės sklypą Vilniaus Juozapavičiaus gatvėje. Taip pat artimiausiu bus pradėtos projekto „Just-In“ Pašilaičiuose statybos, o vasarą tikimasi gauti statybos leidimą Parodų g. 1 projektui. „Realco“ 2024 metais į NT projektus planuoja investuoti 78 mln. eurų

„Vertindami „Algirdo 3“ projekto lokaciją, architektūrinius sprendinius, statytojo patirtį, manome, kad projektas yra išties patraukli investicija. Rinkoje investuotojai retai turi galimybę prisidėti prie panašaus lygio projektų pažengusioje stadijoje“, – sako minėto fondo valdytojas Kęstutis Ivanauskas.

„Realco“ – viena didžiausių NT plėtros bendrovių Lietuvoje, rinkoje veikianti daugiau nei 18 metų ir yra įgyvendinusi daugiau nei 4000 naujų būstų bei virš 55 000 kv. m. komercinio ploto projektų. 2025 m. bendrovė planuoja investuoti daugiau nei 80 mln. eurų ir pirminei NT rinkai pasiūlyti dar apie 1000 butų. Šiuo metu „Realco“ Vilniuje rengiasi modernaus verslo centro „Hero“ atidarymui ir plėtoja įvairių klasių gyvenamojo būsto projektus, o Ispanijos Kosta del Solio pakrantėje plėtoja du prabangių vilų kompleksus ir vieną apartamentų projektą.

carvertical VIN patikra

„Aggressive Capital“ – Lietuvos banko licencijuota nekilnojamojo turto investicinių fondų valdymo įmonė. Veiklą pradėjusi 2020 metais, šiuo metu bendrovė valdo 7 uždaro tipo informuotiesiems investuotojams skirtus investicinius fondus, o valdomo turto vertė siekia virš 150 mln. Eur.

„YIT Lietuva“ vystomą „Sky Office“ verslo centrą pasirinko „Aljansas AIBĖ“

 

Komentuokite

Kokia jūsų nuomonė?

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Naujienos

Ekspertai

Visos teisės saugomos.© 2015-2025 | Kopijuoti draudžiama |