Sekite naujienas

Investavimas

Knygos apie treidinimą (Knygos apie Forex): 30 knygų investuotojams

Paskelbta

-

Kaip smagu įgyti vis daugiau žinių apie vertybinių popierių analizės metodus, pasinerti į finansų rinkų psichologijos džiungles ir suprasti, ką slepia įvairūs grafikai. Šioje apžvalgoje pateiksime 30 pagrindinių knygų, skirtų įvairiems finansinio turto prekybos aspektams, pasirinkimą.

Prekyba ir techninė analizė

1. Benjaminas Grahamas „Protingas investuotojas“

1949 m. išleista Grahamo knyga „Protingas investuotojas“ išmokė visuomenę, kad investavimas nėra azartinis žaidimas, o sudėtingas ir fundamentalus mokslas. Tai savotiška akcijų rinkos Biblija. Perskaitę knygą galite suprasti, kuo skiriasi spekuliacija akcijų rinkoje nuo investavimo, susipažinti su pasyvių ir aktyvių investuotojų strategijomis. Taip pat pateikiami konkretūs saugumo analizės pavyzdžiai neprofesionaliam investuotojui. „Maniau, kad tai geriausia kada nors parašyta knyga apie investavimą. Vis dar taip manau“, – rašo legendinis investuotojas Warrenas Buffettas. Kiekvienas knygos skyrius baigiamas išplėstiniu „The Wall Street Journal“ investicijų apžvalgininko Jasono Zweigo komentaru, atsižvelgiant į modernesnę situaciją.

2. Philipas Fisheris, „Paprastos akcijos ir nepaprasti pelnai“

„Morningstar“ Philipą A. Fisherį vadina „vienu didžiausių visų laikų investuotojų“. Kolekcijoje – trys šios srities klasika pagrįstai laikomi Fisherio darbai: „Paprastos akcijos ir nepaprasti pelnai“, „Konservatyvūs investuotojai gerai miega“, „Investavimo filosofijos link“. Knygoje pateikiamas penkiolikos taškų metodas, kaip atrinkti įdomias akcijas. Daroma prielaida, kad paprastųjų akcijų vertės kilimą lemia ateities pajamų augimo perspektyva. Autorius pataria, kaip kompetentingai susikurti investicijų portfelį ir pasirinkti momentą vertybinių popierių pirkimui ir pardavimui. Vienas iš Fisherio pasekėjų yra Warrenas Buffettas, kuris teigė, kad jo požiūris į investavimą yra 15% Philipas Fisheris ir 85% Benjaminas Grahamas.

3. Aleksandras Elderis „Kaip žaisti ir laimėti akcijų rinkoje. Psichologija. Techninė analizė. Kapitalo kontrolė“

„Norint laimėti, reikia įvaldyti tris pagrindinius akcijų prekybos principus: racionalią individualią psichologiją, logišką žaidimo sistemą ir gerai apgalvotą kapitalo valdymo planą. Šios trys atramos yra kaip trikojo taburetės kojos: nuimkite nors vieną, ir ji kris kartu su sėdinčiu žmogumi“, – sako Aleksandras Elderis. Šiame leidinyje rasite sėkmingos akcijų prekybos taisyklių ir metodų rinkinį, leidžiantį išsaugoti kapitalą nepalankiais laikotarpiais, o ženkliai jį padidinti teigiamais laikotarpiais. Knygoje pateikiami ne tik rinkos analizės metodai ir efektyvios prekybos strategijos, bet ir informacija apie sėkmingos prekybos psichologiją. Pasak autoriaus, psichologijoje yra pagrindinė sėkmės paslaptis. Pastebėtina, kad rašydamas knygą Elderis pasinaudojo savo asmenine sėkmingos prekybos patirtimi.

4. Jackas Schwageris „Techninė analizė“

Tai didžiulė apimtis, kuri itin naudinga prekybininkams. Knygoje pateikiamos pagrindinės sąvokos, metodai, rodikliai, prekybos būdai; Pateikiami praktiniai patarimai prekybos sistemų statybos srityje. „Aiškindamas įvairias analizės technikas ir metodus, aš stengiausi, kad pagrindiniai klausimai būtų priešakyje… Kaip aprašytus metodus pritaikyti realioje prekyboje? Kas tinka ir kas netinka darbui rinkoje? Kaip kuriate ir išbandote prekybos sistemą, kad maksimaliai padidintumėte ateities, o ne retrospektyvinės veiklos rezultatus? – pratarmėje rašo Schwageris. Pažymėtina, kad knygoje yra 200 puslapių su konkrečių situacijų analize grafikuose.

5. Džonas Merfis. Techninė ateities sandorių rinkų analizė: teorija ir praktika

John J. Murphy – pripažintas techninės analizės srities ekspertas, aštuntojo dešimtmečio pradžioje. Vadovavo Merrill Lynch ateities sandorių rinkų TA skyriui. Knyga pagrįstai laikoma techninės analizės Biblija. Leidinyje išsamiai ir prieinama forma nagrinėjami teoriniai techninės analizės pagrindai ir praktinio taikymo metodai, įskaitant signalų interpretavimą. Knygoje pagrindinis dėmesys skiriamas ateities sandorių rinkoms, tačiau pateikti pagrindiniai principai yra naudingi atliekant techninę analizę ir atliekant kitus instrumentus, pavyzdžiui, akcijas.

Keitimosi strategijos

6. Jesse Livermore „Prekyba akcijomis. Klasikinė laiko, pinigų ir emocijų valdymo formulė“

Pratarmėje sakoma: „Būkite pasiruošę praleisti kelias ateinančias naktis nemiegoję, nes norint atsiplėšti nuo šios knygos, reikia turėti tikrai geležinę ištvermę“. Knygą dar 1940 m. parašė garsus akcijų spekuliantas Jesse’is Livermore’as, tačiau bendrieji jos principai aktualūs ir šiandien. Per 45 prekybos akcijų rinkoje metus Jesse’as Livermore’as sukūrė daugybę unikalių įrankių, kurie pakėlė jo prekybos sistemos pelningumą į naujus lygius. Knygoje yra Livermore’s Market Key. Paskutinius jo skyrius parašė Richardas Smittenas, kuris Livermore’o paslaptis perkelia į šiuolaikiškesnę perspektyvą.

7. Michaelas Covelas „Vėžlių prekeiviai. Legendinė istorija, jos pamokos ir rezultatai“

Knyga skirta garsiajam eksperimentui, kurį surengė legendinis Čikagos prekybininkas Richardas Denisas. Kartą susiginčijęs su kolega Williamu Eckhardtu, ar įmanoma išmokyti prekybos „žmogų gatvėje“, jis įdėjo skelbimą į laikraštį, kviečiantį visus į dviejų savaičių kursus. Dėl to buvo priimti tik dvidešimt trys žmonės. Jie tapo legendiniais „vėžlių prekeiviais“, kurie Dennisui uždirbo 100 mln. , taip pat pateikiamos visų abiturientų biografijos.

8. Aswathas Damodaranas „Investicijų istorijos. Panaikinti mitus apie akcijų strategijas, kurios naudingos visiems“

 

Damodaranas yra gerai žinomas Amerikos specialistas investicijų vertinimo ir įmonių finansų srityje. Knygoje pateikiama objektyvi 13 populiarių investavimo strategijų, daugiausia pagrindinių, analizė. Pateikiami jų teoriniai pagrindai, aprašoma, kaip idėjos atitinka tikrovę. Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra „pamokos investuotojams“, kuriose aprašoma, kaip iš tikrųjų taikyti šias strategijas nesivadovaujant mitais.

Fundamentalioji analizė

9. William Sharp, Gordon Alexander, Geoffrey Bailey „Investicijos“

Populiariausias pasaulyje pagrindinis investicinio kurso vadovėlis. Parašė trys žinomi Amerikos finansų ekspertai. Atkreipkite dėmesį, kad Williamas Sharpas yra 1990 m. Nobelio ekonomikos premijos laureatas už finansinio turto vertinimo teorijos vystymą. Knygoje detaliai aprašoma dauguma vertybinių popierių rūšių, atspindėta finansų rinkų veikimo teorija ir praktika, aptariami investicijų valdymo metodai, įskaitant portfelio teoriją. Gana daug skirta turto, įskaitant akcijas ir obligacijas, vertinimo metodikai. Mokomoji medžiaga paremta Amerikos rinka, tačiau bendrieji istorijos principai galioja ir kitoms rinkoms.

10. Eugene’as Brighamas, Michaelas Erhardtas „Finansų valdymas“

Vienas populiariausių šiuolaikinio finansų valdymo vadovėlių. Apima daugybę jo problemų. Knygoje tiksliai išdėstyti klasikiniai ekonomikos ir finansų principai. Investuotojus gali sudominti skyriai apie finansinių ataskaitų analizę, akcijų ir obligacijų vertinimą bei investicijų riziką ir grąžą.

11. Benjaminas Grahamas, Davidas Doddas „Saugumo analizė“

Knyga yra nemirtingas Grahamo vadovas, padedantis analizuoti vertybinius popierius. Tai vienas iš trijų Grahamo šedevrų, įskaitant „Protingą investuotoją“ ir „Finansinių ataskaitų analizę“. Šios trys knygos suteikia raktų suprasti Grahamo fenomeną ir patį investavimo procesą. Vienas iš Grahamo pasekėjų yra Warrenas Buffettas, kuris teigė, kad jo požiūris į investavimą yra 85% Benjaminas Grahamas ir 15% Philipas Fisheris. Didžioji knygos dalis skirta finansinių ataskaitų, akcijų ir obligacijų analizei. Pateikiami konkretūs įmonių vertinimo pavyzdžiai, būdingi XX amžiaus pirmajai pusei. Tačiau bendrieji principai yra gana aktualūs šiais laikais.

12. Bernardas Baumolis „Ekonominių rodiklių paslaptys“

Knygos paantraštė nurodo knygos „paslėptus įkalčius apie ateities ekonomikos tendencijas ir investavimo galimybes“. Leidinys skirtas makro rodikliams. Ne paslaptis, kad makrostatistika dažnai išjudina rinkas. Publikacijoje aprašoma, ką reiškia tas ar kitas rodiklis, kaip jis skaičiuojamas ir kiek įtakoja finansinio turto dinamiką. Tai savotiškas žinynas. Ir nors daugiausia kalbama apie Amerikos rodiklius, dažnai to užtenka, nes būtent JAV statistika, kaip taisyklė, remiasi finansų rinkų judėjimu.

13. Elena Čirkova „Kaip įvertinti verslą pagal analogiją“

Skaitydami analitikų nuomones tikriausiai susidūrėte su tokiais rodikliais kaip P/E, EV/EBITDA ir kt. Norite sužinoti, apie ką mes kalbame? Šis leidinys skirtas būtent tokiems daugikliams, lyginamojo metodo pritaikomumui ir teisingam naudojimui vertinime. Padeda suprasti teorinius lyginamojo vertinimo principus ir tam tikrų koeficientų naudojimo ypatumus. Be to, atskleidžiama darbo su besivystančiose rinkose veikiančiomis įmonėmis specifika. Knygoje pateikiami pavyzdžiai iš autorės praktinės patirties. Pažymėtina, kad jame yra skyrius apie vertinimą krizės metu.

14. John Murphy „Tarprinkų analizė“

Knyga skirta finansų rinkų sąveikos principams. Kalbame apie santykius tarp akcijų, obligacijų, valiutų ir biržos prekių turto. Leidinio pirmtakas buvo „Tarprinkų techninė analizė“, skirta devintojo dešimtmečio situacijai. Dabartinė knyga papildyta 2000-ųjų pradžios paveikslo aprašymu. Pateikta daug grafinių pavyzdžių, tačiau tai nėra visa techninė analizė. Tarprinkų rodiklių naudojimas leidžia iš esmės įvertinti situaciją ir numatyti vienos rūšies turto prognozes, pradedant nuo kitos rūšies dinamikos. Pastebėkime, kad po 2008 m. finansinės krizės, dėl aktyvios pasaulio centrinių bankų politikos, vaizdas šiek tiek pasikeitė. Tačiau pasauline prasme bendrieji principai išlieka aktualūs visada.

Finansų rinkų psichologija

15. George’as Sorosas „Finansų alchemija“

Garsus spekuliantas George’as Sorosas šioje knygoje atskleidžia sprendimų priėmimo žaidžiant biržoje paslaptis. Be to, jis siūlo skaitytojui savo filosofiją, pagal kurią ne tik žaidėjai daro įtaką rinkai, bet rinka daro įtaką ir žaidėjams. Čia kalbama apie refleksyvumo sąvoką. Be to, „realiu laiku“ atliekamas eksperimentas, socialinių ir politinių įvykių, įvykusių 1985 m. pabaigoje – 1986 m. pradžioje, analizė.

16. Nassimas Talebas „Juodoji gulbė. Po nenuspėjamumo ženklu“

Žmonija periodiškai susiduria su rimtomis nelaimėmis ir sukrėtimais, kurie netelpa į fantastiškiausių prognozių rėmus. Nassimas Talebas šiuos retus, nenuspėjamus įvykius vadina „juodosiomis gulbėmis“. Norėdami pasisekti, turite būti jiems pasiruošę. Knyga nėra ekonomikos ir finansų vadovėlis. Tai daugiau mąstymas apie gyvenimą ir kaip jame rasti savo vietą. Pastebėtina, kad Talebas puikiai pademonstravo savo idėjas praktikoje: per 2008 m. finansinę krizę jo fondas, besispecializuojantis opcionuose be pinigų, uždirbo pusę milijardo dolerių.

17. Nassimas Talebas „Apkvailintas atsitiktinumo. Apie paslėptą atsitiktinumo vaidmenį versle ir gyvenime“

Knyga parodo „elgesio ekonomikos“ principus. Tiesą sakant, atsitiktinumas dažnai painiojamas su modeliu, priežastis ir pasekmė painiojamos, pasireiškia didelis pasitikėjimas savimi. Dažnai pasaulį valdo atsitiktinumas. Jei sėkmę painiojame su įgūdžiais, neišvengiamai tampame „apgauti atsitiktinumo“, – perspėja Talebas. Tai aktualu ir finansų rinkoms. Atsitiktinis įvykis sunkiai nuspėjamas, tačiau galite jam pasiruošti ir net pabandyti jį paversti savo nauda, ​​kontroliuodami savo elgesį.

18. Robertas Shileris „Iracionalus optimizmas. Kaip neapgalvotas elgesys skatina rinkas“

Robertas Shilleris yra amerikiečių mokslininkas, 2013 m. Nobelio ekonomikos premijos laureatas. Knygoje pabrėžiami psichologiniai veiksniai, lemiantys rinkų elgesį, paneigiant jų „efektyvumą“ dalyvaujant „racionaliems“ dalyviams. Aprašomas žmogaus mąstymo neracionalumas, lemiantis neadekvačią turto įkainojimą, burbulų atsiradimą ir griūtis. Pirmasis knygos leidimas, išleistas 2000 m., atkreipė dėmesį į rimtą Amerikos akcijų rinkos perkaitimą, o NASDAQ žlugimas netruko laukti. Antrajame knygos leidime 2005 m. autorius atkreipė dėmesį į Amerikos nekilnojamojo turto rinkos perkaitimą, o vėliau – 2007–2008 m. būsto paskolų krizę.

19. Elena Čirkova „Finansinio burbulo anatomija“

Knygoje detaliai aprašoma daugybė žinomų finansinių burbulų, kurie vyko chronologiškai – nuo ​​XVI amžiaus iki šių dienų, geografiškai – nuo ​​Japonijos iki JAV. Pateikiama tokių rinkos anomalijų psichologinių, sociologinių ir ekonominių paaiškinimų apžvalga. Knygoje pateikiama teorinė finansinio burbulo samprata, įskaitant jo atsiradimo priežastis, tiesioginius ir netiesioginius požymius bei pasekmes realiajam sektoriui. Susipažinimas su burbulų teorija leis investuotojams neinvestuoti į pervertintą turtą.

Bufetologija geriausiu būdu

20. Warrenas Buffettas „Esė apie investicijas, įmonių finansus ir įmonės valdymą“

Knygoje pateikiami kasmetiniai Buffetto pranešimai jo investicinės bendrovės „Berkshire Hathaway“ akcininkams, parašyti per pastaruosius dešimtmečius. Juose pateikiama įdomi mokomoji medžiaga ir atsispindi gili finansų guru investavimo filosofija. Lakoniškoje ir lengvai skaitomoje knygoje pateikiami naudingi aforistiniai teiginiai apie investicijų prigimtį ir atskleidžiamos svarbiausios vadovams ir investuotojams kylančios problemos.

21. Robertas Hagstromas „Warren Buffett. Kaip 5 dolerius paversti 50 mlrd. Paprastos puikaus investuotojo taisyklės“

Knygoje analizuojami principai, sudarantys Warreno Buffetto požiūrio esmę. Tai savotiškas verslo, finansų valdymo ir tikrosios įmonės vertės nustatymo taisyklių rinkinys. Knyga išsiskiria analitiniu požiūriu ir nuodugnia „paprastų puikaus investuotojo taisyklių“ analize.

22. Elena Chirkova „Warreno Bafeto investavimo filosofija arba tai, apie ką tyli finansų guru biografai“

Išanalizavęs Buffetto viešas kalbas ir publikacijas, jo metines žinutes Berkshire Hathaway akcininkams, garsių jo mokytojų darbus, daugybės biografų darbus, taip pat finansinę spaudą, autorius atskleidžia garsaus investuotojo sėkmės paslaptį. Chirkova tyrinėja Buffetto idėjų istoriją, jo požiūrį į turto atranką ir susijungimų/įsigijimų taktiką; analizuojama galimybė pritaikyti finansų guru investavimo principus šiuolaikinėje praktikoje. Knygoje pateikiamos įdomios istorijos apie įmonių ir turto įsigijimą įvairiose pramonės šakose, didžiojo Bafeto sėkmes ir nesėkmes.

Ateities sandoriai ir pasirinkimo sandoriai

23. Johnas K. Hullas. Opcionai, ateities sandoriai ir kitos išvestinės priemonės

Knygoje pagrindinis dėmesys skiriamas išvestinių finansinių priemonių rinkoms ir rizikos valdymui. Būdingas platus medžiagos aprėptis. Knygoje pateikiama informacija apie įvairių išvestinių finansinių priemonių rinkų veikimą, išvestinių finansinių priemonių kainodarą, prekybos ir apsidraudimo strategijas. Subalansuotas leidinio griežtumo ir prieinamumo derinys nereikalauja, kad skaitytojas turėtų a priori žinių apie opcionus, ateities sandorius, apsikeitimo sandorius ir kt. Sėkmingam įsisavinimui pakanka pirminių finansų ir matematinės statistikos žinių.

24. Laris Viljamsas. Prekybos ateities sandorių rinkoje paslaptys. Imkitės veiksmų su viešai neatskleista informacija

Knygos autorius, vienas sėkmingiausių prekiautojų pasaulyje, siūlo ateities sandorius žiūrėti ne tik iš techninės analizės pusės. Anot Williamso, turėtume sutelkti dėmesį į didžiausius žaidėjus. Svarbus informacijos šaltinis gali būti privalomos prekybininkų prekybos ataskaitos (CTR), kurias kas savaitę skelbia JAV biržos prekių ateities sandorių komisija. Autorius išsamiai aprašo ataskaitų teikimo sistemą, siūlo jos interpretavimo metodus ir pateikia veiksmų planą, leidžiantį maksimaliai padidinti pelną ir sumažinti riziką prekiaujant ateities sandoriais įvairioms finansinėms priemonėms, įskaitant prekes ir valiutas.

25. Simonas Vinas. Galimybės. Pilnas kursas profesionalams

„AlfaBank“ įmonių ir investicijų bankų bloko valdybos nario ir vadovo knyga yra informacijos šaltinis išankstinių sandorių biržose ir užsienio valiutų rinkose specialistams. Jame yra unikalių sprendimų. Pirmasis „Options“ leidimas buvo išleistas JAV ir įtrauktas į daugelio Vakarų universitetų, įskaitant Kembridžo, rekomenduojamų skaitinių sąrašus. Svarbus knygos bruožas – praktinė orientacija. Be to, kiekvienai temai pateikiami pratimai, padedantys konsoliduoti nagrinėjamą medžiagą.

26. Satyajit Das. Prekybininkai, ginklai ir pinigai. Žinomi ir nežinomi blizgančiame išvestinių priemonių pasaulyje

Knyga yra gyvas ir įtraukiantis pasakojimas apie blizgantį darinių pasaulį. Autorius šmaikščiai parodo mechanizmus, slypinčius už paslaptingų pajamingumo kreivių terminų, opcionų kainodaros ir kt. Pateikiamas gana detalus išvestinių finansinių priemonių ir jų pagrindu sukurtų struktūrinių produktų veikimo mechanizmų aprašymas. Knygoje yra daug tikrų ir dažnai pražūtingų pavyzdžių, kaip didelės įmonės (ypač Procter & Gamble ir Walt Disney) naudoja struktūrinius produktus.

Grožinė literatūra

27. Edwin Lefebvre „Akcijų spekulianto atsiminimai“

Knyga pirmą kartą buvo išleista 1923 m. Jame yra Jesse’o Livermore’o, vieno didžiausių spekuliantų žmonijos istorijoje, kuris savo turtus užsidirbo XX amžiaus pradžioje, biografija. Jame aprašomas neįprastas žmogaus, kuris neįsivaizdavo savo gyvenimo be spekuliacijų biržoje, likimas. Knygoje kalbama apie minios psichologiją ir rinkos paklausos antplūdį, emocijų kontrolę. Rinkų ir investavimo psichologijos vaizdavimas, kurį galima išgauti iš atsiminimų, padėjo daugeliui investuotojų kartų, ir tai yra visų laikų knyga.

28. Adamas Smithas „Žaidimai už pinigus“

Tai nėra didelio ekonomisto kūrinys. Knygą parašė visiškai kitoks Adamas Smithas, Prinstono universiteto profesorius, atsipalaidavęs, kartais net su humoru, kalbėdamas apie biržos maklerių žaidimų užkulisius. „Žaidimas už pinigus“ parašytas su puikiu humoro jausmu ir jame yra tikrų žaidėjų istorijų. Knyga leis ne tik atsipalaiduoti skaitant, bet ir padės suprasti investavimo psichologiją.

29. Michaelas Lewisas „Melagio pokeris“

Istorija apie investicinius bankus neramiais 1980-aisiais, kai obligacijų rinka, įskaitant hipotekas, pakilo. Autorius žavingai aprašo svaiginančią savo herojaus kelionę per „Salomon Brothers“ prekybos aikšteles Londone ir Niujorke. 1980-aisiais įmonė buvo galingiausias ir pelningiausias investicinis bankas pasaulyje. Tai atvira ir negailestinga istorija apie godumą ir ambicijas, visus to meto Volstryto ekscesus.

30. Michaelas Lewisas „Varpo žaidimas. Slaptos finansinės nelaimės versmės“

Knygoje pasakojama apie keturis prekybininkus, kurie įveikė pirmaujančius bankus ir pelnėsi iš 2007–2009 m. pasaulinės finansų krizės. Siužetas paremtas pasakojimais apie tikrus rizikos draudimo fondus iš Volstryto, kurie sugebėjo uždirbti milijardus dolerių eidami prieš rinką. Sėkmės istorija su sąžininga lėkšte, kurioje aprašomi ne tik hipotekos lakštų segmento disbalansai, bet ir pagrindinių veikėjų asmeninės tragedijos. Atkreipkite dėmesį, kad pagal knygą sukurtas filmas buvo nominuotas „Auksiniam gaubliui“ ir „Oskarui“.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |