Sekite naujienas

Namams

Ką reikia žinoti prieš statant namą?

Paskelbta

-

Tie, kurie susiduria su namų statyba nuo nulio, tikriausiai žino, kiek tam reikia pasiruošimo. Kaip nepasiklysti jų gausoje? Pateikiame 5 patarimus, kurie palengvins statybos procesą.

Biudžetas. Pirma, svarbu nustatyti konkretų biudžetą ir jo laikytis

Prieš pradėdami dirbti su ekspertu, apskaičiuokite, kiek ir kokių medžiagų reikia, taip pat numatomą kapitalo srautą įvairiais statybos etapais. Atminkite, kad šiandien turite didelę pasirinkimo laisvę – pigūs gaminiai nebūtinai yra prastesnės kokybės, tačiau didesnėms šeimoms gali tikti ir mažesni, bet gerai suplanuoti namai. Kokybiškas statybines medžiagas remontui rasite apsilanke Baumit.lt puslapyje.

Reklama:

Būsto projektai. Prieš pradedant statybą būtinas techninis projektas

Norint gauti statybos leidimą, būtina pateikti bendrojo skyriaus dalis, sklypo planą, pastato konstrukciją, konstrukciją ir sklypo darbų tinklą iki pat namo. Projektuotojo vaidmuo atsakingas – nuo ​​projekto kokybės priklausys, kaip vyks tolesni darbai, ar tilps į numatytą biudžetą, kaip bus paskirstyta šiluma, ar erdvė bus skirta funkcijoms. Todėl labai svarbu rasti patikimą ir patyrusį dizainerį, kuris padėtų pasistatyti svajonių namus.

Statybos meistro pasirinkimas. Nesvarbu, ar pasirinksite statybos įmonę, ar fizinį asmenį, raskite informacijos apie juos

Įsitikinkite, kad jūsų ir meistro požiūris į darbą ir kokybę būtų vienodas. Ypatingą dėmesį atkreipkite į patikimumą – ar ankstesnis darbas buvo atliktas aukštai. Kokybei įtakos turi tokie veiksniai kaip pajėgumai, laikas, tinkamos medžiagos, nuoseklūs procesai ir kontrolė.

Namo vertė. Greitėjant tempui ir keičiantis gyvenimo būdui, svarbi tampa išliekamoji vertė 

Greitėjant tempui ir keičiantis gyvenimo būdui, svarbi tampa išliekamoji vertė – galbūt po kelerių metų norėsite parduoti savo būstą. Pirma, namo vertė yra susijusi su sklypo verte. Šalia esančių objektų triukšmo skaičiai, aplinkinių transporto srautai, atstumai iki lankomiausių vietų – verta dėmesio, domisi gyvenamojo rajono plėtros planu.

Kitas svarbus aspektas – medžiagų patikimumas ir kokybė. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas pagrindinių namo dalių – pamatų, lubų, sienų, stogo – kokybei, nes dekoratyviniai elementai lengvai pakeičiami. Geriausias pamatų variantas priklauso nuo grunto ypatybių ir jį nustato statybininkų brigada. Dėl sienų, lubų, stogų pasikonsultuokite su meistrais – norėdami pabrėžti vertingą namo būklę, rasti geriausią kainos ir kokybės sprendimą.

Ekologija. Prieš pirkdami statybines medžiagas apsispręskite, ar ieškoti ekologiško sprendimo

Ekologija architektūroje nėra tik nauja tendencija ar gamtos tausojimo būdas. Ekologiškos medžiagos gaminamos atsakingai, nesukelia alergijos, gali būti naudojamos pakartotinai arba perdirbamos, yra ilgaamžės ir saugios. Kalbame ne tik apie medieną – ekologiškos medžiagos apima mums įprastus dalykus, tokius kaip plytelės, silikatiniai blokeliai ir kitos medžiagos, pagamintos iš natūralių medžiagų.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |