Sekite naujienas

Namams

Miegamojo interjeras – kokybiško poilsio garantas

Paskelbta

-

Būstas užima svarbią vietą žmogaus gyvenime. Tai – saugumo ir stabilumo garantas. Tiesa, daugelio pageidavimai gerokai pranoksta keturias sienas ir stogą virš galvos: kai kurių namų interjeras užgniaužia kvapą. Norite, jog ir jūsų namai žavėtų aplinkinius bei taptų asmenine ramybės oaze? Pradėkite nuo miegamojo! Juk, pasak psichologo, pastarasis daro įtaką žmogaus savijautai net tada, kai šis miega. Į ką atkreipti dėmesį renkantis baldus šiai patalpai?

Miegamasis – intymi erdvė, dažniausiai skirta vieno ar dviejų žmonių poilsiui. Pašaliniai čia nėra pageidaujami (nebent gali kyštelėti nosį smalsumo vedini), tad, įrengiant šią vietą, galima bent trumpam pamiršti vyraujančias tendencijas, kas madinga-nemadinga, gražu-negražu ir atsižvelgti vien į asmeninius pageidavimus. Aišku, ne paslaptis, jog kiekvienas pageidaujame patogumo bei estetikos. Lova ir spinta – patys svarbiausi baldai šių norų įgyvendinime.

Reklama:

spintos stumdomomis durimis

Lovos.

Žmogaus fiziologija lemia, jog kontaktui su šiuo baldu esame priversti skirti daug laiko. Nuo to, kaip išsimiegame, priklauso naujos dienos kokybė, tad lovos, tiksliau – čiužinio, praktiškumas yra bene pagrindinis faktorius šį pirkinį renkantis. Siūlomas platus pastarųjų asortimentas leidžia pritaikyti čiužinį prie individualių faktorių – ūgio, svorio, turimų sveikatos problemų, miego ypatumų ir panašiai.

Lovos rėmas – miegamajame kuriamo dizaino sudedamoji dalis. Galite rinktis įprastą medinį, įspūdingai raižytą ar modernų metalinį: pasirinkimas priklauso nuo individualaus skonio bei darnos su plėtojamu stiliumi. Praktiškas sprendimas – lovos su įmontuota patalynės dėže, efektyviai išsprendžiančia tvarkos bei vietos taupymo klausimą.

Spintos.

Koks miegamasis be talpios ir tvirtos spintos? Čia vietą suranda apatiniai ir viršutiniai rūbai, patalynė ar avalynė. Įprasta, jog eskize, atspindinčiame patalpos apstatymą, spintai tekdavo atseikėti nemažai vietos. Spintos stumdomomis durimis šią situaciją pakeitė iš esmės: nebereikia nerimauti, jog, dėl netoli stovinčių baldų, spintos durys iki galo neatsidarys. Stumdomosios durys juda iš kairės į dešinę, taip efektyviai taupydamos vietą. Negana to, šio tipo spintos, lyginant su varstomas duris turinčiomis, yra gerokai tvirtesnės bei saugesnės (neprisispausite pirštų tarpduryje ar neužgaus krentančios durys). Spintų durų užpildas gali būti gaminamas iš skirtingų medžiagų, būti įvairių spalvų bei ornamentų – plačios galimybės interjero fantazijų išpildymui.

spintos stumdomomis durimis 1

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |