Sekite naujienas

Namams

Atnaujinti namus – tik su „Parkside“: nebrangūs ir kokybiški įrankiai – visose „Lidl“ parduotuvėse

Paskelbta

-

Jei prasidėjus pavasariui jau atnaujinote savo drabužių spintą, kartu su mažų kainų prekybos tinklu „Lidl“ atnaujinkite ir įrankių dėžę. Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio visose „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje laukia aukšta kokybe, nedidele kaina ir net 3 metų garantija pasižymintys „Parkside“ įrankiai.

Ar naujas paveikslas ant sienos, ar kapitalinis būsto remontas – sau tinkančių ir reikalingų „Parkside“ įrankių ras kiekvienas namų meistras.

Šios savaitės TOP pasiūlymas – 710 W galios „Parkside“ tiesinis pjūklas kainuos tik 49,90 Eur. Komplekte – ne tik galingas, medieną, plastiką, metalą ir kitas lengvas konstrukcines medžiagas pjaunantis peilis, bet ir ištraukiama pagrindo plokštė įvairiems pjūvio gyliams. Pjūklas itin pravers meistraujant pakeltas lysves, taip pat atnaujinant šiltnamį ar tvarkant po pavasarinio genėjimo likusias šakas.

Tikram staliui – aukštos kokybės staklės

Tikra namų dirbtuvių pažiba – elektrinis „Parkside“ stalinis diskinis pjūklas. 2 nustatomi pjovimo disko greičiai tinkamai priderinami prie pjaunamos medžiagos, o tolygiai reguliuojamas pjovimo aukštis leis tiksliai pjauti medieną, medienos drožlių plokštes, dengtas baldines plokštes ir kitas medžiagas. 2 kW galios pjūklą, kartu su 2 aukštos kokybės kietmetalio pjovimo diskais, įsigysite už 199,90 Eur ir net 40 Eur nuolaida galios aktyvavus mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“ esantį kuponą.

Tokia pat 40 Eur nuolaida taikoma ir elektrinėms „Parkside“ skersinio ir išilginio pjovimo staklėms. Aktyvavus „Lidl Plus“ kuponą, 2 kW galios staklės, skirtos medienai ir plastikui pjauti, kainuos 139,90 Eur. Parketlentes, grindjuostes, lauko apdailos ar terasos lentas – jas atpjausite tiksliai ir be rūpesčių.

Jokia siena nepastos kelio!

Nepamainomas namų remonto atributas – smūginis „Parkside“ perforatorius. Namų sienos drebės nuo daugiau nei 1 kW galios perforatoriaus, kuris šią savaitę „Lidl“ parduotuvėse – tik 59,90 Eur. Sienas sutvarkysite kaip panorėję, nes perforatoriui taikoma net 3 metų garantija. Jo komplekte – grąžtai ir kaltai betonui, akmeniui, metalui ir medienai apdirbti. Rimtesniems remonto darbams pravers „Parkside“ perforatoriaus grąžtų arba grąžtų ir kaltų rinkinys, taip pat gręžimo karūnų rinkinys – abu po 14,99 Eur.

Paveikslus, taip pat užuolaidų karnizus, lentynas ir kitus daiktus ant sienų tiksliai pakabinsite pasinaudoję „Parkside“ gulsčiuku, kuris šią savaitę kainuoja 14,99 Eur. Šiuos daiktus pakabinsite su „Parkside“ kabliukais, kaiščiais, vinimis ir kitais priedais, kurių rinkinį įsigysite tik už 5,99 Eur. Tuo metu lubas ir kitas aukštas namų vietas pasieksite su 2 pakopų sulankstomomis „Parkside“ kopetėlėmis – už 19,99 Eur.

Pažadinkite mechaniko gyslelę!

„Lidl“ rūpinasi ir turinčiais mechaniko ar elektriko gyslelę: ją pažadinti padės daugelio pamėgti „Parkside“ lituokliai. Reguliuojamą litavimo stotelę įsigysite vos už 11,99 Eur, o patogų akumuliatorinį lituoklį – už 14,99 Eur.

Nepamainomas mechanikų ir kitų meistrų įrankių dėžių priedas – terkšlės. Tik 9,99 Eur, ir jūsų pirkinių krepšelyje atsidurs „Parkside“ terkšlė, terkšlių komplektas arba galinių raktų rinkinys. Euru pigiau – 8,99 Eur – kainuos terkšlių arba antgalių rinkinys, kuriuose – nuo 26 iki 41 dalies.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |