Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

„Realco“ viename prabangiausių Ispanijoje Marbeljos kurorte vystys du išskirtinių vilų projektus

Paskelbta

-

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ įsigijo du žemės sklypus Ispanijos Kosta del Solio pakrantėje, viename brangiausių Marbeljos rajonų, kur vystys du prabangių vilų projektus.

Pasak „Realco“ vadovo Juliaus Dovidonio, sklypai visame pasaulyje garsėjančioje kurortinėje Ispanijos teritorijoje tarp Marbeljos, Benahavio ir Esteponos, vadinamoje „auksiniu trikampiu“ (angl. golden triangle), yra pirmoji bendrovės investicija į NT projektus užsienyje.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Pasirinkome investicijoms „auksine mylia“ vadinamą prabangiausių Marbeljos namų teritoriją, nes ši vieta ir jos apylinkės yra žinomos visame pasaulyje ne tik dėl puikaus klimato, bet ir išskirtinai gražių Viduržemio jūros pakrančių, puikios laisvalaikio infrastruktūros, golfo laukų. Prabangaus NT rinka šioje Ispanijos dalyje pastaruoju metu labai aktyvi, čia būstus poilsiui ar laikinam gyvenimui įsigyja vis daugiau pirkėjų iš viso pasaulio. Tikime, kad mūsų planuojami vilų projektai atlieps net ir įnoringiausių bei reikliausių pirkėjų poreikius bei puikiai įsilies į išskirtinę Marbeljos aplinką“, – komentuoja „Realco“ vadovas J. Dovidonis.

Unikaliame projekte „The Palms Marbella“ bus vystomos trys išskirtinio ploto ir dizaino vilos-rezidencijos. Vos už kelių minučių kelio įsikūręs garsusis 5 žvaigždučių viešbutis „Marbella Club“ ir Puente Romano kurortas su jachtų ir katerių prieplaukomis, gurmaniškais restoranais, garsiais paplūdimio klubais, išskirtinėmis parduotuvėmis, teniso kortais bei golfo laukais.


Ypač prabangios (luxury) vilos bus statomos 35 arų sklype. Kiekvienoje 700 kv. metrų ploto viloje bus įrengta po 5-6 miegamuosius ir 6-7 vonios kambarius. Svarbus rezidencijos akcentas bus itin erdvi svetainė, kurioje per visą sieną įrengti panoraminiai langai harmoningai sujungs vilos išorę ir vidų į vieną visumą, leis mėgautis natūralia šviesa ir vaizdu į baseiną bei sodus.

Prie kiekvienos vilos bus įrengtos terasos su vasaros virtuve, valgomojo zona bei erdve leisti laiką ar pramogauti šalia didžiulio baseino. Kita terasa su atsiveriančiais kalnų ir jūros vaizdais numatoma ant vilos stogo, čia taip pat bus įrengtas baseinas ir baro erdvė.

Erdviame kiekvienos vilos požeminiame aukšte suplanuotos vietos 3 automobiliams bei dviračiams arba motociklui. Čia taip pat bus įrengtos pramogų erdvės: namų sporto salė, baras, vyno rūsys, žaidimų kambarys, namų kino zonos. Visus pastato aukštus sujungs liftas.

Vilų komplekso „The Palms Marbella“ statybas planuojama pradėti 2024 m. kovą ir užbaigti 2025 m. birželį. Galimybė mėgautis išskirtine prabanga ir gyvenimu šalia pasaulio garsenybių būsimiems jų savininkams kainuos nuo 6,5 mln. eurų.

Kitame 105 arų sklype, esančiame tarp Marbeljos ir Esteponos, bendrovė pirkėjams pasiūlys 11 aukštesnės klasės (premium) vilų, kurių kiekvienos plotas apie 400 kv. metrų. Planuojama, kad viena tokia vila kainuos apie 2,3 mln. eurų. Jų statybų pradžia numatyta 2024 m. balandį, darbus baigti planuojama 2025 m. spalį.

„Realco“ šiuo metu vysto 6 gyvenamojo būsto projektus Vilniuje. Bendrovė parduoda paskutinius pilnai įrengtus būstus „Go life“ projekte, vykdo pardavimus aukštesnės klasės projekte „Vileišio 27“, tęsia prestižinės klasės projekto „Algirdo 3“ su 96 butais statybas. Taip pat dirbama ties nauju projektu „Baltupis“, kur ketinama pastatyti 366 būstus, bei projektais „Just-in“ ir Parodų g. 1, kurie sostinės būsto sandėlį papildys atitinkamai 499 ir 680 butų.

Sostinės verslo rajone, dešiniajame Neries krante, bendrovė taip pat vysto verslo centrą „Hero“. A klasės verslo centre rinkai bus pasiūlyti beveik 32 tūkst. kv. metrų nuomojamo ploto.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |