Dirbtinis intelektas
Kaip naudoti ChatGPT versle: 10 idėjų?
Paskelbta
2 metai prieš-
„ChatGPT AI” populiarumas auga sulig kiekviena diena. Vos per penkias dienas neuronų tinklo pokalbiai pritraukė milijoną naudotojų, o tokių skaičių „Instagram” ir „Netflix” siekė daugelį metų. Todėl kaip niekada populiaru kalbėti apie tai, ką galite pasiimti iš AI pokalbių, kol įrankiai netapo mokami, savo verslui ir kaip galite naudoti neuroninį tinklą sau su pelnu.
Nusprendėme parengti straipsnį apie neuroninius tinklus ir užklausas, kurios gali palengvinti jūsų verslą.
1. Svetainės kūrimas
„ChatGPT” gali puikiai parašyti paprastą „WordPress” svetainės kodą. Tačiau jums vis tiek reikės techninių žinių, kad jį įgyvendintumėte ir suprastumėte. Kad gautumėte kodą, jums tereikia parengti tinkamą užklausą. Kaip parašyti efektyvią reklamą?
Pavyzdžiui:
Parašykite man „WordPress” svetainės kodą, kad galėtumėte peržiūrėti nuotraukas su priartinimu.
Parašykite „WordPress” kodą, kad galėtumėte peržiūrėti nuotrauką su aprašymu dešiniajame apatiniame kampe pasviruoju šriftu.
Pastaba: pasikalbėjus su Ukrainos IT ekspertu Jaroslavu Ingulskiu ir daugeliu kitų įvairių krypčių IT ekspertų, verta pažymėti, kad ChatGPT nėra idealus įrankis kodui rašyti, nes neuroninis tinklas gali pateikti neteisingus variantus.
Turėtumėte juos išbandyti su technikos specialistu (jei juo nesate) arba galite pasakyti „ChatGPT”, kad kodas neveikia, ir ji paaiškins, kodėl. Tačiau apskritai tai nebloga idėja, leidžianti supaprastinti kodo kūrimą ir mokymąsi (jei tik pradedate dirbti IT srityje arba tiesiog ieškote tam tikro sprendimo).
2. Svetainės klaidų taisymas
Neuroninis tinklas gali ištaisyti kodo klaidas. Žinoma, tai nėra idealus įrankis ir, kaip parodė tyrimai, jis toli gražu nėra tobulas ir gali rasti ne visas klaidas. Tačiau jį gali naudoti pradedantieji programuotojai pagrindinėms klaidoms tikrinti. „Copilot“ robotas nenustoja stebinti
3. Svetainės turinys: prekių, paslaugų aprašymai
Galite naudoti „ChatGPT” neuroninį tinklą savo produktų aprašymams kurti. Jei gerai padirbėsite ir pateiksite gerą užklausą, neuroninis tinklas sukurs gana gerus tekstus. Tačiau jiems vis tiek gali prireikti korektoriaus, kuris „dirbtinio intelekto tekstą” išverstų į „žmogiškąjį tekstą”.
4. Ieškoti idėjų: straipsnių, pasirinkimų, verslo sprendimų
Žurnalistai ir tinklaraštininkai, įmonių vadovai gali naudotis „ChatGPT” idėjoms generuoti. Pavyzdžiui, jums reikia parašyti apie naująją „iOS”, bet įvairiausios antraštės tiesiog susiplaka į „košę”. Nuolat tenka rašyti 50 ar daugiau straipsnių panašia tema planą, naudojant raktažodžius ar populiarias užklausas. Tai užtrunka dieną, kartais pusantros.
Tačiau jei paprašysite jų sukurti penkias tinklaraščio idėjas, darbas bus daug lengvesnis. Galite remtis tuo, kas jau buvo pasiūlyta, ir tai pataisyti, papildyti savo idėjomis ir gauti įdomesnių idėjų.
Galite netgi paprašyti idėjų, susijusių su vietos verslu, aprašydami jį kuo išsamiau ir taip, kad dirbtinis intelektas jį suprastų. Naujausios darbo pokalbių tendencijos
5. Pavadinimų generavimas
Verslo ar asmeninio tinklaraščio pavadinimus rasti gana sunku. Galite peržiūrėti šimtus skirtingų stilių ir derinių, bet nerasite tinkamo. Naudodamiesi „ChatGPT” galite šiek tiek palengvinti sau užduotį ir paprašyti sugeneruoti pavadinimus kavinei, „YouTube” kanalui, asmeniniam profiliui, knygai ir programėlei.
Svarbiausia – kuo tiksliau apibūdinti, kokio pavadinimo norite ir ką jis turėtų reikšti.
6. Šūkių kūrimas
Jei daug metų dirbate reklamos srityje, žinote, kaip kartais sunku sugalvoti gerą šūkį kitam projektui. Neuroninis tinklas „ChatGPT” gali padėti ir šiuo atveju, jei teisingai nustatysite šūkio toną ir žinutę. Taip pat galite nurodyti, koks turėtų būti šūkis, kiek žodžių, kokią emociją sukelti, kad pasirinkimas būtų tikslesnis.
Galite dirbti su šūkio parinkimu ir neuroniniu tinklu, redaguodami pateiktus pasirinkimus, kol gausite tobulą šūkį.
7. Socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijos kūrimas
Jei turite sudėtingą nišą – „Memoji” dėklą, kurį galite parduoti „iPhone 14” savininkams užsienyje. Turite išsiaiškinti, kaip sukelti susidomėjimą, matomumą, plėtoti idėją ir pan. Norėdami sutaupyti laiko ir pasisemti idėjų, galite pasinaudoti „ChatGPT”.
Žinoma, ne visos idėjos tiks, tačiau galite remtis šia informacija ir toliau dirbti. Kai kurios iš jų netgi puikiai tiks rinkodaros strategijai.
8. Esė ir straipsnių rašymas
Neturėtumėte paversti „ChatGPT” priemone diplominiam ar kursiniam darbui rašyti. Tai šiek tiek nesąžininga komisijos ir kitų studentų atžvilgiu, ar nemanote? Tačiau galite naudoti „ChatGPT” rašto darbui parengti ir pasisemti idėjų.
Jei gerai suformuluosite užklausą, neuroninis tinklas pateiks pakankamai gerą atsakymą, kurį galėsite panaudoti rašydami savo esė. Tačiau nerekomenduotume visiškai kopijuoti ir įklijuoti, geriau tiesiog perskaitykite rezultatą ir parašykite kokią nors savo išvadą. „ChatGPT“ magija blėsta
9. Pasakų ir istorijų vaikams kūrimas
Jei jūsų vaikas kasdien prašo naujos istorijos, o Pepė Ilgakojinė jam nebeįdomu. Galite naudoti ChatGPT ir rašyti vaikui trumpas istorijas prieš miegą. Turėjome dviejų sakinių prašymą, kuriame prašėme sukurti pasaką apie mergaitę su ledine širdimi, panašią į „Sniego karalienę”, ir drakoną, kuris išgelbsti ją nuo piktos pamotės.
Žinoma, pasaką reikia patobulinti gražiais posūkiais ir detalėmis, bet tai jau baigta pasaka su nauju siužetu, kurią galima skaityti.
10. Sukurti būsimų knygų, scenarijų planą ir užbaigti istoriją
Labai dažnai galvoje kirba mintis „Kaip parašyti knygą” arba istoriją, tačiau kyla problemų, kaip pradėti ir kaip baigti? ChatGPT gali jums padėti! Tačiau nesitikėkite, kad ji atliks visą darbą.
Galite įkelti savo knygos ar istorijos siužeto planą. Pasirodo, neuroninis tinklas gali ne tik viską detaliau užrašyti, bet ir nubraižyti kelis pabaigos variantus, iš kurių galėsite išsirinkti jums labiausiai patinkantį.
Išvada
Yra daugybė galimybių naudotis ChatGPT. Įrankiu gali naudotis visų rūšių specialistai, kad palengvintų savo darbą. Dar daugiau, neuroninis tinklas gali net parašyti eilėraščius ir dainas, jei sugebėsite prie jų gražiai priderinti užklausą.
Dabar pats metas išmokti naudotis dirbtiniu intelektu, kad patobulintumėte savo įgūdžius ir supaprastintumėte kasdienes užduotis. Nešvaistykite laiko veltui
Taip pat skaitykite
-
Dirbtinis intelektas, elektrifikavimas ir tvarumas buitinėje elektronikoje
-
Štai kaip „Wi-Fi“ evoliucija per 5 metus radikaliai pakeis jūsų namus
-
„Telia“: DI su klientais jau dirba kaip specialistas, tačiau „nemiegantis kolega“ kainuoja nepigiai
-
EY tyrimas atskleidžia: Z kartos atstovai žino, kaip pasinaudoti DI, bet trūksta vieno svarbaus dalyko
-
Dirbtinio intelekto specialistų trūkumas: kodėl Lietuvoje ir Europoje sunku rasti DI programuotojų?
-
Kriptovaliutų rinkos tendencijos: nepastovumas nesustabdė investuotojų optimizmo
-
Siekiate maksimalaus efektyvumo? Šios DI funkcijos pagreitins jūsų tikslų pasiekimą
-
Dirbtinis intelektas inžinerijoje: palengvina darbą ar sukelia naujų iššūkių?
-
Mokymasis visą gyvenimą: pasirinkimas ar privaloma būtinybė šiuolaikiniame pasaulyje?