Sekite naujienas

Investavimas

Kaip investuoti į kriptovaliutas? Profesionalaus spekulianto patarimai

Paskelbta

-

Bankų sektoriaus ekspertai ir specialistai vis dar negali įvertinti investavimo į kriptovaliutą pagrįstumo. Tačiau tie entuziastai, kurie tiki bitkoino kurso augimu ateityje, pelnosi jau dabar. Valiutos naudojimas įgauna pagreitį dėl daugybės naudingų jos realizavimo būdų. Daugėja vartotojų, susiejusių savo verslą su bitkoinais. Šiame straipsnyje galėsite pasirinkti tinkamą kriptovaliutą ir nuspręsti, ar verta ją rinktis.

Investavimo į kriptovaliutas ypatumai

Skaitmeninės valiutos reputacija pasiekia naujas aukštumas, o vartotojų pasitikėjimas auga. Prie to prisideda:

Kriptovaliutos taikymo masto plėtra, įskaitant ir valstybės lygmeniu.

Investicijų rinką praturtina nauji žaidėjai iš Kinijos ir Indijos. Šalys ir privačios bendrovės pradeda ieškoti lėšų, nesusijusių su politine situacija.

Pagrindinės interneto parduotuvės dabar priima bitkoinus, todėl ši valiuta toliau sparčiai vystosi.

Skaitmeninės valiutos prieinamumas didėja, nes gatvėse įrengiami finansų automatai, skirti mokėjimams atlikti. Kriptovaliutos plėtra taip pat susijusi su naujų pinigų saugojimo priemonių naudojimu ir kasybos plėtra.

Kaip prognozuoja ekspertai, kriptovaliutų kaina augs. Tačiau gali būti “sąstingio” laikotarpių, kai pozicijos nesikeis, arba nekritinio kritimo metas. Verta atsižvelgti ir į tai, kad ilgalaikės investicijos nuo metų investuotojui atneša didelę naudą ir beveik niekada neprapuola, o laikinai sumažėjus kotiruotėms, trumpalaikės investicijos bus visiškai nepelningos.

Taigi, ilguoju laikotarpiu, jei turite gana didelę pinigų sumą, investavimas į kriptovaliutas neabejotinai yra pelningas sumanymas, tačiau net ir turėdami labai kuklią 100-250 eurų laisvų pinigų sumą galite kompetentingai investuoti ir uždirbti papildomų lėšų. Svarbu įvertinti riziką ir pasirinkti tinkamą kriptovaliutą.

Į kokią kriptovaliutą investuoti?

Pagrindinė investuotojo užduotis – išstudijuoti dabartines kriptovaliutų kotiruotes. Taip pat reikėtų atsižvelgti į “skaitmeninio aukso” patikimumą. Šiuo metu galite lengvai pakliūti į keblią situaciją su netikromis valiutomis, kurias vykdo bendrovės ir kurios labiau primena finansinę piramidę.

Patikrintos kriptovaliutos:

Nuo pat sukūrimo Ethereum rodo stabilų vystymąsi. Iš bonusų naudotojams – galimybė savarankiškai kurti blokų grandinės programas, skirtas finansinėms operacijoms. Kriptovaliutos privalumas yra tai, kad nėra tarpininkaujančių įmonių, tai sumažina investuotos pinigų sumos vagystės riziką. Ethereum naudotojai taip pat turi galimybę kurti kazino, lažybų punktus. Ateityje, remiantis ekspertų prognozėmis, kriptovaliuta turėtų išaugti 10 kartų.

Bitkoinas yra viena likvidžiausių kriptovaliutų. Investuotojai, investuodami pinigus, per metus gavo daugiau kaip 120 % pajamų. Tai ypač pasakytina apie ilgalaikes investicijas nuo 5 metų.

Pagrindinis “Monero” pranašumas prieš kitas kriptovaliutas yra naudotojų ir sandorių anonimiškumas. Yra ir neigiamų pusių: ši valiuta labai populiari juodojoje rinkoje, nes lėšų pervedimų negali atsekti teisėsaugos ir kitos institucijos.

Factom grindžiama blokų grandine, kuri užtikrina duomenų saugumą.

Counterparty yra finansinė platforma, naudojanti blokų grandinės technologiją ir turinti kriptovaliutą XCP. Sandoriai atliekami specialiais bitkoinų adresais.

Siacoin – visiškai anoniminė platforma su patogia vartotojo sąsaja.

Lisk – potencialus Ethereum konkurentas, turintis augimo perspektyvų.

Ripple – ideali kriptovaliuta rizikos kapitalo sandoriams, nes sumažėja mokėjimų atlikimo komisiniai.

Steem – mokėjimų už atliktą paslaugą sistema.

Zcash yra visiškai nauja platforma, pasižyminti dideliu anonimiškumu ir geromis kotiruotėmis.

Investavimo procesas

Žinant investavimo į kriptovaliutas privalumus ir nusprendus, į kurią iš jų investuoti laisvas lėšas, būtina pagalvoti apie skaitmeninių pinigų pirkimo procesą.

Tradicinis būdas įsigyti kriptovaliutų yra elektroninė piniginė, prie kurios prieigą turi tik teisėtas turėtojas, sukčiai negalės į ją įsilaužti, net jei paslauga, kurioje ji yra, dalijasi duomenimis. Sandorius su skaitmeninėmis valiutomis taip pat galite atlikti specialiose biržose, kuriose gaunate kelias pinigines netrukdomiems sandoriams. Į pinigines biržose nuolat įsilaužiama, todėl laikyti dideles pinigų sumas yra didelė rizika.

Yra biržų, per kurias galite perpirkti bitkoinų už eurus iš kitų naudotojų. Tokio tipo paslaugose paprastai geras kursas. Visas procesas atrodo taip:

Pirkėjas pasirenka pardavėją, kurio sąskaitoje užblokuojama tam tikra suma bitkoinų.
Pasirodo kortelės, į kurią atliekamas pervedimas, numeris.
Atlikus mokėjimą, pardavėjas patvirtina pinigų gavimą, ir bitkoinai pervedami pirkėjui.
Sunkumai pradedantiesiems investuotojams

Net profesionalas negalės nuspėti naujų kriptovaliutų kilimo ar kritimo, nes jų kursas daugiausia priklauso nuo reklamos ir spekuliacijų. Su labiau įsitvirtinusiais žaidėjais, tokiais kaip Ethereum ar Bitcoin, situacija yra suprantamesnė ir nuspėjamesnė. Tačiau yra nemažai kitų problemų, susijusių su techniniais klausimais. Padidėjus vartotojų skaičiui, sandoriai bus lėtesni nei įprastai. Mokėjimo operacijos, susijusios su mažomis sumomis, yra nepalankios dėl taikomų pervedimo mokesčių. Ši naujosios valiutos ypatybė gali gerokai susilpninti jos poveikį ekonominei situacijai pasaulyje, taip pat paveikti kainą ir kotiruotes.

Investavimo privalumai ir trūkumai

Norėtume pradėti nuo investavimo į kriptovaliutą privalumų, nes jis tikrai pelningas:

Jau ilgą laiką bitkoinas stabiliai auga kitų valiutų atžvilgiu.

Būtent bitkoinais vartotojai ypač pasitiki. Kitos kriptovaliutos neturi tokios paklausos. Po bet kokių kritimų bitkoinas būtinai pradėjo augti. Be to, jis turi didelę kapitalizaciją, o tai dar labiau sustiprina valiutos pozicijas.

Bitkoinas jau yra išsiplėtęs, o vėlesnis išsišakojimas į naują valiutą pritrauks dar daugiau naudotojų.

Bitkoino likvidumas yra didesnis nei kitų kriptovaliutų. Galimybės ją naudoti pirkimui ir pardavimui taip pat yra plačios.

Investuoti į kriptovaliutą reikia dabar, nes šiuo metu bitkoinas ir kiti skaitmeniniai pinigai yra laisvi nuo vyriausybės spaudimo. Už monetų saugojimą nėra jokių papildomų mokesčių, kaip yra indėlių ar banko sąskaitų atveju. Daugumos kriptovaliutų privalumai: anonimiškumas, decentralizacija.

Be teigiamų investavimo veiksnių, verta paminėti ir trūkumus:

Jau daugiau nei metus naudotojams kelia nerimą gerokai sumažėjusi sandorių vykdymo sparta.

Ekspertų teigimu, situacija gali keistis tik į blogąją pusę, tačiau tinklo mastelio didinimas tikriausiai išspręs problemą.

Kai kurios valstybės taiko draudžiančią politiką. Per didelė kontrolė taip pat pablogins padėtį, sumažės naudotojų pasitikėjimas.

Valiutos kurso augimą gali pakeisti staigus “žlugimas”, o tai dar labiau padidins investavimo riziką.

Investicinė rizika

Rizika kyla ir dėl to, kad net ir sutartinai veikianti spekuliantų grupė gali paveikti bitkoino poziciją. Verta prisiminti laiką, kai kursas krito beveik be priežasties, 2017 m. pradžioje jis buvo 1153 JAV doleriai, o po penkių dienų smarkiai nukrito iki 850 JAV dolerių. Tokios situacijos pasitaiko gana retai, tačiau nereikėtų nuvertinti šios galimybės. Didelėmis investicijomis galima prarasti nemažą sumą.

Kaip įvertinti riziką?

“Altkoinai”, valiutos, konkuruojančios su labiau pasiteisinusiais finansų rinkos dalyviais, laikomi dar palankesniais investavimo požiūriu. Tačiau jų padėtis per 2-3 metus gali smarkiai pasikeisti. sunku numatyti tikslų sąstingio laiką, todėl investuotojas turi priimti savarankišką pasvertą sprendimą dėl patikimo savo lėšų investavimo.

Kaip prognozuoja ekspertai, kriptovaliutų vertė augs. Tačiau gali būti “sąstingio” laikotarpių, kai pozicijos nesikeis, arba nekritinio kritimo metas. Verta atsižvelgti ir į tai, kad ilgalaikės investicijos nuo metų investuotojui atneša didelę naudą ir beveik niekada nesugenda, o laikinai sumažėjus kotiruotėms, trumpalaikės investicijos bus visiškai nepelningos.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |