Sekite naujienas

Paslaugos

Dantukų gydymas vaikams

Paskelbta

-

Vaikų dantų gydymu yra verta nedelsiant pasirūpinti. Dažnai dantų gydymas mūsų mažiesiems sukelia daug nerimo ir baimės, tačiau pergyventi dėl to neverta, kadangi sumanus ir su vaikais įpratęs dirbti specialistas viskuo pasirūpins. Sužinokite daugiau apie teikiamas vaikų odontologijos paslaugas ir apsilankykite klinikoje su savo vaikais.

Be rūpesčių ir skausmo

Reklama:

Patyręs vaikų odontologas rūpinasi kiekvienu atvykusiu vaiku ir skiria jam ypatingą dėmesį. Dantų procedūros vykdomos be skausmo, kantriai, iš lėto, taip, kad mažyliui būtų paprasta ir patogu. Be abejo, tam tikro diskomforto išvengti neįmanoma. Vaikai paprastai reaguoja į nepatogumus labai jautriai, tačiau sėkmingai iškentus trumpai atliekamą gydymą, sugrįžta geras ūpas ir ramybė.

Kaip vykdomos vaikų odontologijos procedūros?

Pirmiausiai vaikas supažindinamas su odontologijos kabineto aplinka, viskas pradedama trumpu žaidimu. Vaikas viską gali ištirti ir pasidomėti, klausdamas odontologo visų jį dominančių klausimų. Jeigu vaikas labai bijo, procedūra gali būti atidedama ir kitam kartui, jį padrąsinant. Visos procedūros metu vaikas gali žinoti kas vyksta ir su viskuo yra supažindinamas.

Per procedūras taikoma vietinė nejautra, padedanti išvengti bet kokio skausmo. Įdomios ir nuotaikingos procedūros prabėga greitai, lengvai ir trunka ne tokį ilgą laiką, kaip iš pradžių atrodė. Vaikui nugalėjus baimę ir nerimą, kitą kartą eiti pas dantistą būna žymiai lengviau


Daugiau apie vaikams atliekamas odontologines procedūras sužinosite: centrodenticija.lt

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |