Sekite naujienas

Startuoliai

Globaliu projektu žadantis tapti „Joiner App“ skatina lietuvius keisti virtualų bendravimą gyvu

Paskelbta

-

Neseniai į „Apple Store“ ir „Google Play“ paleistą programėlė „Joiner App“ skatina lietuvius keisti virtualų bendravimą gyvu ir padeda leisti kokybišką laiką kartu.

„Joiner App“ jau išbandė ir aktyviai naudojasi daugiau nei 5000 vartotojų Lietuvoje, o bendruomenės skaičius kasdien auga rekomendacijų dėka.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Aktyviausia vartotojų grupė – imigrantai, kuriems socializacijos naujoje šalyje klausimas yra aštriausias, tačiau yra ir daug lietuvių, kurie randa bendraminčių įvairiausioms veikloms. Programėle aktyviai naudojasi vienišiai, daugiau yra merginų ir moterų, aktyviausi yra 25-40 metų žmonės.

„Mūsų misija – suteikti galimybę kiekvienam žmogui bet kuriame pasaulio kampe rasti veikos, kuri teikia džiaugsmo, ir sutikti žmonių, su kuriais būti gera“, — dalijasi Jūratė Plungytė, startuolio bendraįkūrėja.

Jos žodžiais, projektas žada tapti globaliu.

Startuolio įkūrėjai komandą laiko vienu iš svarbiausių sėkmės faktorių: kartu dirba profesionalai iš pasaulinio masto „Uber“ ir „Tinder“, patarėjai rinkodaros klausimais – „Ogilvy Vilnius“, juridiniais klausimais – „Motieka ir Audzevičius“.

Kovoja su vienišumu

Viena svarbiausių užduočių, kurias kelia startuolis – kova su vienišumu.

„Ne paslaptis, jog kas penktas žmogus pasaulyje jaučiasi vienišas, ir, tyrimų duomenimis, tai stipriai veikia tiek psichologinę, tiek fizinę sveikatą. Lietuvoje vienišumas yra epideminio lygio. Tai yra ne tik vyresnio amžiaus žmonių, bet taip pat jaunų vyrų ir moterų problema. Siekiame tai pakeisti“, — komentuoja bendraįkūrėja J. Plungytė.

Atsiliepimai, kuriuos gauna komanda, džiugina: daugelis vartotojų pabrėžia, jog naudojimasis viršija lūkesčius. Jie teigia, jog „Joiner App“ yra daugiau nei programėlė telefone, tai – bendruomenė.

„Be galo malonu gauti atsiliepimus, jog programėlė „išgelbėjo gyvybę“ į šalį atvykusiam ir bendravimo pasiilgusiam žmogui. Jo žodžiais, neįtikėtina, jog galima persikrausčius į kitą šalį gyventi įprastą sau gyvenimą, jaustis kaip namuose“, — dalijasi bendraįkūrėja.

Pasak J. Plungytės, lietuvių sukurtos programėlės išskirtinumas, palyginus su konkurentais rinkoje, yra naudojimosi paprastumas. Ji sukurta taip, jog visi bereikalingi žingsniai norint susipažinti, tokie kaip pabraukimai, tušti susirašinėjimai su dar nepažįstamais žmonėmis, būtų praleisti. Į programėlę galima kelti veiklos idėjas ir kviesti žmones prisijungti bendram laiko leidimui.

„Joiner App“ – pirmasis ir vienintelis tokio tipo produktas Lietuvoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |