Sekite naujienas

Lietuvoje

„Maxima“ skiria 10 000 eurų vertės kuponų iniciatyvai „Stiprūs kartu“

Paskelbta

-

Pilietinės iniciatyvos „Stiprūs kartu“ partneriu tapo parduotuvių tinklas „Maxima“. Naujieji partneriai iniciatyvai padovanojo tūkstantį čekių, kurių kiekvieno vertė – dešimt eurų.

Vienas iš projekto iniciatorių Edmundas Jakilaitis sako, kad šie čekiai bus naudojami išimtiniais atvejais, kuomet žmonės, kuriems reikalinga pagalba, nebeturės asmeninių lėšų būtiniausiems produktams.

Reklama:

„Kol kas neturėjome daug tokių atvejų, tačiau tikrai neatmetu, kad jų skaičius, besitęsiant karantinui, augs. Todėl labai džiaugiuosi, kad naujųjų partnerių dėka turėsime galimybę pasirūpinti žmonėmis, nebegalinčiais to padaryti savo jėgomis“, – sako E. Jakilaitis.

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė teigia, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu privalu vienytis.

„Stebėdami situaciją pasaulyje jau vasario gale ėmėmės pirmųjų priemonių, kurios galėtų užtikrinti, pirmiausia, mūsų darbuotojų ir klientų saugumą. Pastarąsias savaites situacija vis intensyvėjo, todėl darėme ir darome viską, kad mūsų darbuotojai galėtų jaustis saugiai, o klientai – saugiai ir patogiai apsipirkti net pandemijos metu. Suprantame, kad yra ir tokių žmonių, kuriems šis laikotarpis atnešė dar daugiau išbandymų, iš kurių didžiausias – išgyventi. Laikomės pozicijos, kad senjorai, viena pažeidžiamiausių grupių šiuo metu, turėtų likti namuose. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie pilietinės iniciatyvos „Stiprūs kartu“ savanorių“, – sako J. Bivainytė.

Nacionalinio savanorių pagalbos koordinavimo centro, kuris buvo įkurtas startavus projektui „Stiprūs kartu“, duomenų bazėje jau yra daugiau nei 3000 savanorių.

Projekto svetainėje www.stipruskartu.lt užsiregistravę savanoriai karantino metu padeda garbaus amžiaus žmonėms apsipirkti, paremia maistu skurstančiuosius, savo automobiliais išvežioja paramą savo miestuose ir rajonuose.

Nacionalinis savanorių koordinavimo centras teikia pagalbą viso karantino metu.

Projekto skambučių centras dirba 7 dienas per savaitę nuo 9 iki 17 valandos. Visi norintys prisidėti prie šios iniciatyvos ar tie, kuriems karantino metu reikia pagalbos, kviečiami pildyti anketas puslapyje www.stipruskartu.lt arba skambinti nemokamu numeriu 1827.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt