Sekite naujienas

Statyba

Santechnikas Kaune nebrangiai ar geriau brangiai?

Paskelbta

-

Kokia kaina yra nebrangi?

Vienas garsus statybos kompanijos direktorius yra pasakęs: „Geriau brangiau, bet kokybiškai“. Šiuo principu ir reikėtų vadovautis renkantis santechniko paslaugas. Juk santechnikas Kaune nebrangiai ir kokybiškai tikrai galimas derinys. Kuomet rinkoje mažėja užsakymų ir reikia surasti tinkamą paslaugos tiekėją, tuomet tikrai geriau rinktis iš kokybiškų paslaugų, nei vadovautis senomis klišėmis. Santechnikas, tai specialistas, kurio darbų kokybė ne visuomet matosi iškarto. Didžioji dalis sujungimų būna paslepiami po apdaila ir baigus remonto darbus gali atrodyti, kad viskas tvarkoje. Tačiau, susidursite su problema, kuomet po kurio, laiko gali pasirodyti visi netinkamai atliktų darbų sukurti defektai. Tai atvejais, kuomet ieškoma ne tik geros produkcijos kokybės, bet norima ir surasti gerą kainą derinančias paslaugas, reikia gerai paieškoti. Santechniko paslaugos kiekviename mieste yra teikiamos jau daug metų, tad toks mąstymas, kad geriau pigiau, bet dėl kokybės nesivarginame yra ganėtinai neprotingas. Įsivaizduokime situaciją, kuomet po kurios laiko trūksta blogai sujungti vamzdžiai, jūs esate darbe ir visas vonios kambarys prisipildo vandens. Gerai jeigu visos grindys yra tinkamai sutvarkytos, vanduo plius į kitus kambarius ir ieškos būdų patekti po grindimis. Įvykus tokiam atvejui gali tekti remontuoti ne tik visą vonios kambarį ar aplietus kambarius, bet ir kaimynus. Jeigu gyvenate bute, nepamirškite, kad kokybė turėtų būti pirmoje vietoje.

Reklama:

Kokie darbai atliekami ir kokios kainos?

Ar kada pagalvojote už ką tiek daug mokame santechnikos specialistams. Santechnikos darbų kainos Kaune kiekvienais metai kyla ir kai kuriais atvejais mes, kaip vartotojai priversti mokėti daugiau nei tarkim Vilniaus ar Uostamiesčio gyventojai. Atrodo paradoksalu, tačiau visi darbai įkainojami labai jau skirtingai. Vieni santechnikai prašo kelių eurų už valandą, kiti keliasdešimties, tačiau yra ir tie profesionalai, kurie už vieną valandą gauna daugiau nei šimtą eurų. Tiesa, tokie specialistai dažniausiai dirba prie rimtesnių projektų. Aptarnauja statybos kompanijų statomus objektus ir savo patirtį tikrai tinkamai panaudoja. Šiandiena kalbame, apie tuos žadnus specialistus, kurie tikrai neturi labai didelės patirties, tačiau prašo nesvietiškų pinigų už savo atliktą darbą. Kad nepapultumėte su tokiais specialistais, reikia tinkamai pradėti pačia santechniko paiešką. Susiraskite bent keletą skirtingų paslaugos tiekėjų, taip galėsite tinkamai įvertinti siūlomą paslaugą ir suprasite kurie specialistai prašo tikrai per daug už savo suteikiamas paslaugas.

Kaip susirasti tinkamą specialistą?

Pradėjus ieškoti santechniko susiduriame su problema, kuomet ne visi santechnikai sutinka priimti jūsų užsakymą. Tokiu atveju geriausia ieškoti kito santechniko. Jeigu vienas santechnikas negali atlikti darbo, gal sugebės kitas. Taip jūs rasite paslaugos tiekėją ir galėsite greitai naudotis atnaujintu vonios kambariu.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |