Sekite naujienas

Straipsniai

Elektromobiliai lizingu – puiki proga atnaujinti automobilių parką

Paskelbta

-

Kaip elektromobiliai lizingu gali padėti atnaujinti mūsų seną automobilių parką?

Verta pastebėti tai, kad Lietuvos gatvėse judantys automobiliai yra labai įvairūs. Visoje šioje aibėje vis dar pastebima ir daug senų, vidaus degimo varikliu varomų automobilių. Tačiau, bėgant laikui, matomas ir akivaizdus automobilių parko pokytis. Vienas iš geriausių pasirinkimų šiuo klausimu yra ne kas kita, kaip tik elektromobiliai. Puikiai suvokiame tai, kad jų pasirinkimas šiandien yra itin platus ir palankus.

Reklama:

Visą tai padės kurti kur kas gražesnį ir švaresnį rytojų. Idomu tai, kad Europos Parlamentas neseniai priėmė sprendimą, kuriuo patvirtino, kad nuo 2035 m. Europos rinkoje bus galima prekiauti tik nulinės emisijos naujais automobiliais. Tai reiškia, kad elektromobiliai taps vieninteliu galimu pasirinkimu. Be jokios abejonės, neretai vairuotojus neramina itin aukšta tokio automobilio kaina. Tačiau, tikima, kad jau nuo 2025 m. ji tik mažės. Verta pastebėti, kad palaipsniui tai gali tapti neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Puikiu elektromobilių integravimo visuomenėje pavyzdžiu Europoje tapo Norvegija. Drąsiai galima teigti, kad valstybės investavimas į įkrovimo stoteles, tokias kaip  https://www.evlaidai.lt/ikrovimo-stoteles, žmonių rėmimas įsigyjant tokio tipo automobilius yra ko ne svarbiausi aspektai. Labai svarbu ir tai, kad ši šalis turi didelį hidroelektrinių parką, kuris gamina švarią energiją.

Tad, ne nuostabu, kad jos pakanka ne tik kasdieniams poreikiams, tačiau ir augančiam elektromobilių parkui. Kaip teigia www.evlaidai.lt ekspertai, Lietuva taip pat gali žmonėms suteikti finansinę paramą įsigyjant naujus ir netaršius automobilius, tačiau, ji tikrai nėra tokia didelė, kokios norėtųsi. Be jokios abejonės, labai didele problema mūsų šalyse tampa ir stotelių skaičius. Jų turime vos keletą. Dėl šios priežasties, norint išvengti su automobilio įkrovimu susijusių rūpesčių, tokias stoteles naudinga įrengti savo namuose. Verta pastebėti tai, kad norint stotele naudotis sėkmingai, labai svarbūs bus ir tokie atributai, kaip laidai. Juos galite lengvai įsigyti čia: https://www.evlaidai.lt/ikrovimo-laidai. Puikiai suvokiame tai, kad elektromobilis pasižymi ne vienu pranašumu. Svarbiausi iš jų yra:

  1. Nesudėtingas remontas.
  2. Mažesni kelionės išlaidų kaštai. Tikima, kad skirtumas yra bent 3 – 5 k.
  3. Išvengiama vibracijos, degalų kvapo ir triukšmo.
  4. Nemokamos stovėjimo aikštelės ir galimybė mieste judėti autobusams skirta A juosta.
  5. Greitas įsibėgėjimas ir manevringumas.

Tad, akivaizdžiai matome, kad atnaujinti seną automobilį elektromobiliu – verta.

 

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt