Sekite naujienas

Straipsniai

Raudono siūlo apyrankės: ką jos reiškia ir prie ko derinti?

Paskelbta

-

Papuošalų įvairovė kai kuriuos net suglumina, bet daugumą nuteikia tikrai puikiai, mat skirtingus poreikius bei biudžetą turintys pirkėjai gali atrasti nemažai jiems tinkančių variantų. Jau kuris laikas tarp daugybės auksinių, sidabrinių papuošalų, prabanga spindinčių brangakmenių, masyvių aksesuarų išsiskiria kuklios, minimalistinės raudono siūlo apyrankės. Dažnam kyla klausimas, ką gi reiškia tas raudonas siūlas ir prie ko galima priderinti tokias apyrankes? 

Raudono siūlo apyrankė: kokia reikšmė?

Tokios apyrankės vieniems yra tiesiog kuklus papuošaliukas, kitiems – tarsi nauja tendencija, mada, o dar kiti pasigilina į jų reikšmę ir supranta, kad šios apyrankės yra kur kas vertesnės dėmesio nei tik kaip kuklutis papuošalas.

Reklama:

Teigiama, kad raudono siūlo apyrankės yra sėkmės apyrankės, dažnam tampančios sėkmę traukiančiu talismanu.

Dar vienas įdomus dalykas yra tas, kad užsidėjus šią sėkmę nešančią apyrankę jos nusiimti nereikia. Raudono siūlo apyrankė nešiojama tol, kol pati nukrenta. Ją užsidėjus sugalvojamas noras, o kai ji nukrenta, tikima, tas noras išsipildys.

Tiesa, neretai kyla klausimas, kodėl siūlo apyrankės yra būtent raudonos spalvos (nors dabar jau galite rasti ir juodų, mėlynų, tačiau pirmtakės yra raudonos). O ši spalva pasirinkta neatsitiktinai – juk ji simbolizuoja meilę, jėgą, aistrą, gyvybę, taip pat siejama ir su saulės energija – aspektais, kurie mus veikia teigiamai. Taip pat raudona spalva traktuojama ir kaip sauganti nuo blogos energetikos, todėl siūlo apyrankėms idealiai tinka.

Prie ko galima derinti raudono siūlo apyrankes?

Siūlo apyrankės pirmiausia sužavi minimalizmu ir subtilia elegancija, todėl tikrai neturėsite problemų jas derindami prie tam tikrų drabužių variantų. Nors raudona spalva yra ryški, bet siūlas plonas, todėl tai nebus iššaukiantis akcentas.

Raudono siūlo apyrankės puikiai papildys oficialių drabužių derinį, tiks prie laisvalaikio ar net sportinio stiliaus. Yra raudono siūlo apyrankių su brangakmeniais, pavyzdžiui, su mažyčiu deimantu, kas aksesuarui suteikia dar daugiau rafinuotumo ir padaro jį tinkamą net ir prie prabangaus įvaizdžio.

 

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |