Mikroautobusų nuoma: pagrindiniai šių paslaugų privalumai

Mikroautobusu nuoma

Tikriausiai jau spėjote pastebėti, kad šiomis dienomis transporto priemonių nuomos paslaugos sulaukia vis didesnio vartotojų dėmesio. Didėjant tokių paslaugų paklausai, tiesiogiai auga ir pasiūla. Daugėjant skirtingų transporto priemonių nuomos paslaugų teikėjų pasiūlai, gerėja klientams taikomos sąlygos, mažėja paslaugų kainos ir suteikiama kur kas didesnė pasirinkimo laisvė. Visa tai palengvina naudojimąsi transporto priemonių nuomos paslaugos. Tačiau kalbant apie šias populiarias paslaugas, taip pat nereikėtų pamiršti ir specializuoto transporto, pvz., keleivinių ir krovininių mikroautobusų. Todėl jei jūs šiuo metu svarstote, kokie yra tokių paslaugų privalumai, atkreipkite dėmesį į šias https://www.mikroautobusnuoma.lt/ specialistų pateikiamas svarbias detales.

  • Keleivinį 9 vietų mikroautobusą galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tai reiškia, kad naudojantis mikroautobusų nuoma, jums nereikės sukti galvos, kas galėtų vairuoti jūsų išsinuomotą transporto priemonę, jei jūs turite tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
  • Visuomet galima pasinaudoti mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Tokiu atveju jums patiems nereikės eksploatuoti pasirinkto mikroautobuso ir galėsite mėgautis kiekviena savo kelionės akimirka. Toks pasirinkimas puikiai pasitarnauja tuomet, kai į kelionę leidžiatės su didesne žmonių grupe. Be to, tai padidina ir pačios kelionės sklandumą bei eliminuoja daugybę galimų nepatogumų, kurie neretai kyla, kai transporto priemonę eksploatuojame patys.
  • Siūloma kartu su mikroautobusu išsinuomoti ir papildomą įrangą. Tai kiekvieną kelionę paverčia gerokai sklandesne ir komfortiškesne. Šių paslaugų teikėjai savo klientams gali pasiūlyti papildomai išsinuomoti tiek stogo bagažinę, tiek ir vaikišką kėdutę, dviračių laikiklius, navigaciją ar netgi radarų detektorius.
  • Galima pasirinkti iš plataus keleivinių ir krovininių mikroautobusų asortimento. Klientams suteikia galimybė išsinuomoti ne tik keleivinius, tačiau ir krovininio tipo mikroautobusus, kurie yra puikiai pritaikyti didesnių gabaritų kroviniams transportuoti. Tai puikiai pasitarnauja tiek įmonėms, tiek ir fiziniams asmenims, siekiantiems lengviau persikraustyti.
  • Dirbama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Klientų patogumui, mikroautobusų nuomos paslaugos yra teikiamos visą parą ir visomis savaitės dienomis.
  • Mikroautobusai ir keleiviai yra apdrausti. Jei nuomositės mikroautobusą, jums nereikės patirti papildomų išlaidų pasirinktos transporto priemonės draudimui. Mikroautobusai ir keleiviai yra apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu.

72360cookie-checkMikroautobusų nuoma: pagrindiniai šių paslaugų privalumai

Kiti straipsniai