Sekite naujienas

Dirbtinis intelektas

Google dirbtinis intelektas: 10 „Google“ DI įrankių generatyviniams DI kūrėjams, kuriuos turite žinoti

L

Paskelbta

-

Kai kalbama apie atvirojo kodo technologijas, „Google“ užima pirmąją vietą Atvirojo kodo indėlio indekse. Tačiau be jų atvirojo kodo indėlių, „Google“ taip pat siūlo įspūdingą įrankių rinkinį, apie kurį daugelis kūrėjų gali net nežinoti. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime mano atrinktus 10 įrankių dirbtinio intelekto (DI) kūrėjams. Nesvarbu, ar esate patyręs programuotojas, ar tik pradedate, šie įrankiai tikrai verti išbandymo ir įtraukimo į jūsų darbo eigą. Pradedame!

Reklama

1. Google AI Studio: https://ai.google.dev/

„Google AI Studio“ yra naršyklėje veikianti integruota kūrimo aplinka (IDE), skirta prototipų kūrimui su „Google“ generatyviniais modeliais. Tai apima tiek aukščiausios klasės „Gemini“ modelius, tiek „Gemma“ – lengvasvorę, pažangią atvirojo kodo modelių šeimą, sukurtą remiantis ta pačia technologija ir tyrimais, kaip ir „Gemini“ modeliai. Tai ideali aplinka verslo prototipų tikrinimui, eksperimentavimui su užklausų inžinerija, modelių derinimu…

Tačiau, kai jūsų generatyvinio DI sprendimai bręsta, jums gali prireikti platformos, skirtos generatyvinių DI programų ir sprendimų kūrimui bei diegimui nuo pradžios iki pabaigos. Čia praverčia „Google Cloud“. „Google Cloud“ suteikia išsamų įrankių ekosistemą, leidžiančią kūrėjams išnaudoti generatyvinio DI galią – nuo pradinių programų kūrimo etapų iki diegimo, prieglobos ir sudėtingų duomenų valdymo dideliu mastu. Norėsite pereiti prie „Vertex AI“ platformos, kuri siūlo MLOps įrankių rinkinį, palengvinantį DI modelių naudojimą, diegimą ir stebėjimą, užtikrinant efektyvumą ir patikimumą. „Google Cloud“ taip pat suteikia natūralias integracijas su duomenų bazėmis, „DevOps“ įrankiais, žurnalų tvarkymu, stebėjimu ir tapatybės bei prieigos valdymu (IAM), taip užtikrindama holistinį požiūrį į visą generatyvinio DI gyvavimo ciklą.

2. IDX: https://idx.google.com/

carvertical VIN patikra

„Project IDX“ yra DI asistuojama, visiškai internetinė darbo vieta, skirta pilnaviduriam, kelių platformų programų kūrimui debesyje.

Ką tai jums suteikia? Galite kurti ir diegti programas įvairiose technologijų ekosistemose, išvengdami varginančio kūrimo aplinkų nustatymo sau ir savo komandai.

3. Colabs: https://colab.research.google.com/

„Colab“ yra internetinė užrašų knygelė, kuriai nereikia jokio nustatymo ir kuri suteikia nemokamą prieigą prie skaičiavimo resursų, įskaitant GPU ir TPU. „Colab“ ypač tinka mašininiam mokymuisi, duomenų mokslui ir mokymuisi (pvz., mokytis „Python“, „JAX“, „Tensorflow“, „Pytorch“…).

4. Visual Blocks for ML: https://visualblocks.withgoogle.com/#/

Šis įrankis turi didžiulį potencialą! „Visual Blocks for ML“ yra „Google“ vizualinio programavimo sistema, leidžianti kurti ML vamzdynus naudojant be kodavimo grafinį redaktorių. Galite greitai kurti prototipų darbo eigas, jungdami ML komponentus vizijai, tekstui, garsui ir vaizdo įrašams, įskaitant modelius, naudotojo įvestis, procesorius ir vizualizacijas. Taip pat galite programuoti savo pasirinktinius ML komponentus.

5. LLM Comparator: https://pair-code.github.io/llm-comparator/

„LLM Comparator“ yra interaktyvus vizualizacijos įrankis su „Python“ biblioteka, skirtas analizuoti šoninius didžiųjų kalbos modelių (LLM) vertinimo rezultatus. Jis padeda kokybiškai analizuoti, kuo skiriasi dviejų modelių atsakymai pavyzdžių ir segmentų lygmenyse.

6. Firebase: https://firebase.google.com/

„Firebase“ yra išsamus programų kūrimo platforma, naudojama milijonų mobiliųjų programų ir svetainių visame pasaulyje. „Firebase“ tvarko daugelį užkulisių užduočių, tokių kaip autentifikacija, realaus laiko duomenų bazė, debesų saugykla ir priegloba, leidžianti kūrėjams sutelkti dėmesį į patrauklios vartotojo patirties kūrimą.

7. Mesop: https://google.github.io/mesop/

„Mesop“ yra „Python“ pagrįsta vartotojo sąsajos sistema, leidžianti greitai kurti žiniatinklio programas, tokias kaip demonstracijos ir vidinės programos. Ji yra atvirojo kodo, lengvai pradedama naudoti su paruoštais komponentais, leidžia programuoti idiomatiniu „Python“, palaiko karštąjį perkrovimą ir yra greita, pagrįsta „Angular“.

8. OneTwo: https://github.com/google-deepmind/onetwo

„OneTwo“ yra „Python“ biblioteka, skirta supaprastinti sąveiką su dideliais kalbos ir daugiamodaliais pamatiniais modeliais, daugiausia skirta tyrėjams, dirbantiems su užklausų strategijomis.

9. Breadboard: https://breadboard-ai.web.app/

„Breadboard“ yra biblioteka, skirta generatyvinių DI programų prototipų kūrimui. Geriausias būdas pradėti – naudoti vizualinį redaktorių ir sekti vadovu. „Canon“, „Nikon“ ir „Sony“ vienijasi kovoje su giliosiomis klastotėmis

10. MediaPipe: https://mediapipe-studio.webapps.google.com/home

„MediaPipe Solutions“ suteikia bibliotekų ir įrankių rinkinį, leidžiantį greitai pritaikyti DI ir ML technologijas jūsų programose. Galite iš karto integruoti šiuos sprendimus, pritaikyti juos savo poreikiams ir naudoti įvairiose kūrimo platformose. Moksleiviams – galimybė pasimatuoti verslininko rolę

Santrauka: Sparčiai besivystančioje generatyvinio DI srityje „Google“ rodo kelią su įspūdingu įrankių rinkiniu, kuris supaprastina kūrimo procesą, pagerina modelių vertinimą ir palengvina DI galimybių integraciją į programas. Nuo prototipų kūrimo iki diegimo, šie įrankiai siūlo išsamų sprendimą kuriant pažangius generatyvinius DI sprendimus.

Nesvarbu, ar esate patyręs DI kūrėjas, ar tik pradedate savo kelionę, šių įrankių tyrinėjimas gali žymiai padidinti jūsų produktyvumą ir atverti naujas kūrybines galimybes. Raginu gilintis į jus dominančius įrankius, eksperimentuoti su jų funkcijomis ir atrasti, kaip jie gali pagerinti jūsų generatyvinio DI kūrimo eigą. Ar generatyvinio dirbtinio intelekto banga atslūgo?

Nebijokite dalintis savo patirtimi ir įžvalgomis su bendruomene! Bendradarbiaukime, mokykimės vieni iš kitų ir kartu perženkime generatyvinio DI galimybių ribas.

Turinys priklauso: medium.com

Komentuokite

Kokia jūsų nuomonė?

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Skaitykite

Naujienos

Ekspertai

Visos teisės saugomos.© 2015-2025 | Kopijuoti draudžiama |