Sekite naujienas

Gyvenimas

Gimtadienio sveikinimai

Paskelbta

-

Visi laukiame dienų, kai būname patys svarbiausi ir visas dėmesys tenka mums. Žinoma, vieni tokių dienų metuose turi daugiau, kiti mažiau. Savaime suprantama, kad moterys tokių dienų turi daugiau. Jos sulaukia dėmesio įvairiomis progomis, tokiomis kaip: moters diena, motinos diena, Valentino diena ir žinoma pati laukiamiausia – gimtadienis. Gaila, bet vyrai dėmesio sulaukia šiek tiek mažiau. Jie būna svarbiausi tik per šias šventes: vyrų dieną, tėvo dieną ir galiausiai – gimtadienį.
Panašumas tarp vyrų ir moterų tas, kad tiek vyrai, tiek moterys daugiausiai dėmesio sulaukia per gimtadienius. Tik dėmesio laukimas taip pat skiriasi. Yra tokių žmonių, kurie noriai laukia gimtadienių, jau savaitę prieš pradeda girtis, jog greitai pasens arba, kad laukia audringas vakarėlis, o galbūt ramus vakaras su šeima. Tokie žmonės laukia dėmesio vos peržengę darbovietės slenkstį arba vos pramerkę akis iš po ilgos nakties. Žinoma, tokie žmonės ir sulaukia daug dėmesio. Galbūt net daugiau, nei įprasta sulaukti per šventes. Sveikinimai gimtadienio proga tokius žmones pasiekai dukart ilgiau nei įprastai. Dažniausiai daug dėmesio reikalaujantys jubiliatai sveikinimų gimtadienio proga sulaukia dar savaitę iki gimtadienio. O tie, kuriems jubiliatai sugeba pasigirti, jog atšventė gimtadienį, juos sveikina dar savaitę po gimtadienio. Taigi tie, kurie itin reikalauja dėmesio, gimtadienio proga jo sulaukia kone mėnesį. Žinoma, yra žmonių grupė, kuri nori kuo tyliau ir kuo nepastebimiau atšvęsti gimtadienį. Dažnai tokie žmonės stengiasi neprasitarti, jog tuoj pasens ir bando kuo ramiau atšvęsti gimtadienį, kad niekas nepastebėtų, jog kolega vakare turėjo audringą vakarėlį. Dėmesio nemėgstantys žmonės sulaukę sveikinimų būna itin nedrąsūs, nurausta, kuklinasi. Tačiau, kad ir kaip iš šono atrodytų jiems nemaloni procedūra, jei giliai širdyje džiaugėsi, kad juos prisiminė, pasveikino, suteikė nors šiek tiek dėmesio.

Gimtadienius nori švęsti visi ir dėmesio nori visi. Tačiau vieni tiesiogiai parodo, jog nori daug dėmesio ir liaupsių, o kiti kuklinasi ir nori visus įtikinti, kad dėmesys jiems nemalonus ir nereikalingas. Kaip bebūtų, visi nori būti pasveikinti, nes visiems yra malonu, kai žmogus iš šalies pasveikina jiems svarbia proga.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos