Sekite naujienas

Sportas

Daviso taurė: į pergalę prieš graikus – tiesiausiu keliu

Paskelbta

-

Ričardo Berankio ir Lauryno Grigelio pastangų pakako tam, kad Lietuvos teniso rinktinė tiesiausiu keliu žengtų į pergalę Daviso taurės susitikime prieš Graikijos komandą. Šiandien vykusiame dvejetų susitikime lietuviai 6:2 7:5 įveikė Petros Tsitsipas ir Markos Kalovelonis duetą. Po šios pergalės akistatos rezultatas tapo 3:0 lietuvių naudai.

„Esame labai laimingi, 3:0 mūsų naudai. Aišku, pagrindinis graikų žaidėjas Stefanos Tsitsipas nežaidė, bet toks jau tas sportas. Kaip bebūtų, šiai dienai mes esame stipresni. Dvejetų susitikimas mums klojosi tikrai gerai, neturėjome jokių nesklandumų, ypač pirmame sete. Antrame sete varžovai ėmė geriau servuoti, bet mes išlaikėme padavimus ir išlaukėme savo galimybės”, – po mačo kalbėjo R. Berankis.

Reklama:

Jam antrino ir L. Grigelis. „Nuotaikos tikrai nuostabios, labai saldi pergalė. Tikrai nesitikėjome laimėti 3:0. Buvo sunkus savaitgalis, nes įtampos žaisti Daviso taurės mačus visuomet yra. Šiandien sužaidėme labai solidų dvejetą, šiam susitikimui labai daug dėmesio visą savaitę skyrėme treniruotėse”.

Penktasis susitikimo tarp Graikijos ir Lietuvos rinktinių mačas, žaidžiamas nebus, o šiuo metu ketvirtoje akistatoje susitinka Vilius Gaubas ir Aleksandros Skorilo.

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |