Sekite naujienas

Verslas

Lietuvoje veikianti tarptautinė įmonė pripažinta vienu geriausių darbdavių mūsų šalyje – išskirtinės paslaugos ir didelės karjeros galimybės

Paskelbta

-

Lietuvoje 17 metų veikianti tarptautinė orlaivių techninio aptarnavimo bendrovė „FL Technics“ nepriklausomų vertintojų „Top Employers Institute“ buvo sertifikuota kaip viena geriausių darbdavių mūsų šalyje. Ilgametė patirtis, nuolatinis augimas ir puoselėjamos vertybės – pamatinės bendrovės veiklos sritys, leidusios gauti prestižinį įvertinimą, kuris tampa dar vienu įsipareigojimu bei suteikia aiškias tobulėjimo gaires tiek organizacijai, tiek kiekvienam komandos nariui.

„FL Technics“ generalinio direktoriaus Žilvino Lapinsko teigimu, prestižinis sertifikatas yra ne tik reikšmingas įvertinimas, bet ir tuo pačiu įrodymas apie globalios aviacijos profesionalų komandos augimą ir tobulėjimą.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Esame globali organizacija, jungianti komandas nuo Kanados iki Jungtinių Arabų Emyratų, o Lietuva yra šio verslo širdyje, todėl didžiuojamės gautu sertifikatu, kuris įrodo mūsų įsitraukimą ir pastangas kuriant aplinką, leidžiančią mūsų darbuotojams siekti tiek asmeninių, tiek profesinių tikslų tarptautiniu mastu.

Mūsų komandą sudaro atviri žmonės, kurie formuoja bendrovės kultūrą, skatinančią bendradarbiavimą, įvairias iniciatyvas bei bendrų tikslų siekimą. Tačiau tai tik vienas iš daugelio etapų nuolatiniame mūsų augimo ir tobulėjimo procese, siekiant „FL Technics“ vizijos – būti pirmuoju pasirinkimu visiems mūsų veikloje – žmonėms, partneriams ir visuomenei“, – sako Ž. Lapinskas.

Pasak jo, „Top Employer 2023“ statusas ne tik įvertina dabartinį „FL Technics“, kaip darbdavio, statusą, tačiau kartu tampa ir gairėmis bei įsipareigojimu tobulėjimui, kuris apima daugybę skirtingų sričių, įskaitant puoselėjamos pamatines vertybes ir procesus.

Nuolatinis augimas ir tarptautiškumo svarba

Būtent progresas, kaip teigia Ž. Lapinskas, yra viena iš pagrindinių „FL Technics“ vertybių, vedančių visą organizaciją ir kiekvieną komandos narį į priekį.

„Kasmet plečiamasi kiekvienoje iš esamų verslo sričių, nuo orlaivių techninio aptarnavimo iki logistikos ar lėktuvų variklių remonto paslaugų. Natūraliai kuriamos naujos darbo vietos ir karjeros galimybės Lietuvoje bei pasaulyje. Vien per pirmąjį šių metų pusmetį bendrovėje įsidarbino daugiau nei 200 įvairių sričių specialistų ir ekspertų – nuo inžinierių iki IT specialistų, o nuolatinis augimas diktuoja tik didesnį talentų poreikį“, – teigia „FL Technics“ generalinis direktorius.

Tuo metu bendrovėje vyraujantis komandiškumas, kaip teigia pašnekovas, sujungia ne tik žmones, dirbančius Lietuvoje, tačiau ir bendradarbiaujančius visame pasaulyje, nepriklausomai nuo komandos ar įmonės, kurioje jie dirba.

„Globali organizacija ir struktūra atveria daugybę galimybių ne tik kurti tvarų verslą, tačiau ir augti kiekvienam žmogui, dalintis kultūra ir iniciatyvomis, kurios puoselėjamos įvairiuose pasaulio kraštuose ir tuo pačiu praturtinančios kasdienę veiklą. Nuo Europos iki Azijos, nuo Amerikos iki Artimųjų Rytų. Jei trumpai – aviacijoje kiekviena diena išskirtinė ir atneša naujų patirčių bei galimybių“, – tikina Ž. Lapinskas.

Asmeninis tobulėjimas ir kompetencijų auginimas


„FL Technics“ generalinio direktoriaus teigimu, bendrovės ambicijos yra daugiau nei tik nuolatinis noras siekti aukštesnių tikslų – tai ir visapusiškas įsipareigojimas ir abipusis pasitikėjimas tarp įmonės darbuotojų.

„Tai santykis, leidžiantis realizuoti save, nuosekliai augti tiek organizacijai, tiek kiekvienam žmogui komandoje. Galimybė kaupti patirtį ir mokytis iš industrijos lyderių užtikrina unikalias karjeros galimybes, todėl nenuostabu, kad mūsų komandose daugiau kaip 10 proc. darbuotojų atranda vidinių karjeros augimo galimybių – inžinieriai tampa komandų vadovais, pardavimų vadovai – persikelia vystyti verslo nutolusiose organizacijos įmonėse, veikiančiose visame pasaulyje“, – pasakoja Ž. Lapinskas.

Tuo metu kompetencijos šioje įmonės yra svarbios ne tik remontuojant lėktuvą ar ruošiant jo dokumentaciją klientams, bet ir tobulėjant profesinėje veikloje.

„Nesvarbu, ar esi mechanikas, ar personalo specialistas – bet kurioje veiklos srityje kiekvienas mūsų komandos narys supranta savo kompetencijų svarbą ir veiklos kokybės reikšmę. Asmeninės kompetencijos ir profesinis tobulėjimas organiškai palaikomas visoje organizacijoje, išnaudojant vidinius ir išorinius ugdymo ir mokymų įrankius bei platformas“, – aiškina bendrovės vadovas.

O kompetencijų tobulinimo įrankių ir programų čia išties netrūksta – nuo dedikuotų ir specializuotų mokymų kursų iki asmeninių konsultacijų ir mentorystės galimybių.

„Visa tai nuosekliai vystoma užtikrinant aukščiausio lygio kokybę, kuri reguliariai vertinama tarptautinių organizacijų, pagal atitinkamus standartus, nuo ISO ar EASA iki minėtų nepriklausomų vertintojų, tokių kaip „Top Employer Institute“, – sako Ž. Lapinskas, kuris priduria, kad tai tik maža dalis „FL Technics“ pastangų ir investicijų, kuriant darbuotojų gerovę ir išskirtines augimo galimybes globalioje aviacijos industrijoje.

„FL Technics“ priklauso Airijos įmonei „Avia Solutions Group“ — didžiausiai pasaulyje ACMI (orlaivių nuoma su įgula, technine priežiūra ir draudimu) paslaugas teikiančių įmonių grupei, kurios orlaivių parką sudaro 192 lėktuvų. Grupės įmonės taip pat teikia įvairias aviacijos paslaugas, tokias kaip orlaivių remontas, pilotų bei įgulos mokymai, antžeminis aptarnavimas, ir kitas.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |