Sekite naujienas

Verslas

LPP Grupės plėtra Europoje

Paskelbta

-

2022 m. balandžio mėn. 28 d. LPP Grupės valdybos sprendimu Rusijoje registruotą įmonę „RE TRADING“ nuspręsta parduoti Kinijos konsorciumui. Šiuo sandorio šalys sutarė, kad pirkėjas nenaudos LPP Grupei priklausančių prekės ženklų pavadinimų. Taip pat kartu su registruota Rusijoje įmone, Kinijos konsorciumas įsigijo parduotuvėse likusias prekes, t.y. naujiems savininkams buvo suteikta teisė šias prekes išsiparduoti. Po šio sandorio LPP Grupė galutinai baigė savo veiklą Rusijos teritorijoje, kurią vykdė net 20 metų.

Nutraukus savo veiklą Rusijoje LPP Grupė orientuojasi į plėtrą Europoje.

Reklama:

Įsivertinus rinkas ir augimo potencialą, viena iš plėtros krypčių – Baltijos šalys. Iki 2023 metų pabaigos šiame regione planuojama turėti 103 parduotuves ir užimti net 89,4 tūkstančius kv. metrų prekybinio ploto. „Pagrindinė plėtra yra orientacija į jauniausią LPP Grupės prekės ženklą „Sinsay“, kuris yra puikiai vertinamas ir labai laukiamas klientų. Šio prekės ženklo plėtra planuojama ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir nutolusiuose regionuose ir mažesniuose miesteliuose, kur prekių pasiūla nėra didelė, o darbo galimybės ribotos. Taip sukursime ne tik naujas darbo vietas, bet ir pasiūlysime gyventojams turėti didesnę galimybę rinktis“ – mintimis dalinosi „LPP Lithuania“ generalinė direktorė Irina Gromovienė.

Lietuvoje plėtra jau yra prasidėjusi ir „LPP Lithuania“ savo krepšelyje turi dvi naujo koncepto „Sinsay“ parduotuves Vilniuje ir Klaipėdoje, o vasarą pasitiks su dar dvejomis parduotuvėmis Ukmergėje ir Panevėžyje.

2022 metų pradžioje „LPP Lithuania“ darbuotojų skaičius siekė 300, o per kelis mėnesius padidėjo beveik iki 400. Ateities planai – optimistiški, nes iki šių metų pabaigos planuojama pasiekti 500 darbuotojų skaičių. Taigi per šuos metus „LPP Lithuania“ papildomai sukurs apie 200 naujų darbo vietų.

Be Baltijos šalių LPP Grupės tikslai orientuoti į naujas rinkas pietryčių ir pietų Eurpoje. Iki 2024 metų „Sinsay“ ir „Reserved“ parduotuvės bus atidarytos Italijoje, Graikijoje, Kipre bei Albanijoje. Taip pat numatoma plėtra jau esančiose rinkose: Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Serbijoje.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |