Sekite naujienas

Verslas

Nyderlandų finansinių technologijų bendrovė „Hyarchis“ kompetencijų centrą kurs ir Vilniuje: įsikurs „Artery“

Paskelbta

-

Sparčiai auganti Nyderlandų finansinių technologijų bendrovė „Hyarchis“ papildys dešiniajame Neries krante kylančio verslo centro „Artery“ nuomininkų bendruomenę. Kaip teigia bendrovės generalinis direktorius Adriaan Hoogduijn, įmonė vadovaujasi principu, jog darbuotojai neprivalo biure lankytis kasdien, todėl jis suprantamas ir įrengiamas kaip bendradarbiavimo ir kūrybiškumo erdvė.

A. Hoogduijn teigimu, įmonės persikėlimas į naująjį biurą – kartu ir ambicingos „Hyarchis“ plėtros pradžia. Veiklą Lietuvoje pradėjusi dar 2018 m., šiandien bendrovė plečiasi ir planuoja vystyti naują produktą, plėtoti ekspertines kompetencijas.

„Netolimoje ateityje planuojame atidaryti bendrovės padalinius Belgijoje ir Vokietijoje. Vis dėlto, nusprendėme savo kelionę pradėti sparčiausiai augančiame finansinių technologijų centre – Vilniuje. Čia patrauklus investicinis klimatas, taip pat lietuviai vadovaujasi išskirtine darbo etika. Negalėčiau įsivaizduoti geresnės vietos pradėti verslo plėtrą nei Vilnius“, – sakė „Hyarchis“ vadovas.

Jo teigimu, Vilnius yra vienas iš finansinių ir reguliavimo technologijų centrų, todėl tai puiki vieta naujam įmonės etapui.

„Pagrindinė mūsų užduotis yra pasiūlyti sprendimą, kuris padėtų bankams laikytis kliento pažinimo (angl. know-your-customer, KYC), pinigų plovimo prevencijos (angl. anti-money laundering, AML) ir bendrojo duomenų apsaugos reglamento (angl. General Data Protection Regulation, GDPR) reikalavimų. Todėl persikėlę į verslo centrą „Artery“ taip pat planuojame ir komandos plėtrą“, – pasakojo A. Hoogduijn. Anot vadovo, įmonė sieks pritraukti įvairių sričių talentų: programuotojų, duomenų analitikų, kokybės inžinierių ir marketingo specialistų.


Patraukli lokacija

„Kasdienėje veikloje remiamės darbo vietos dalijimosi principu. Neturime reikalavimo, kad darbuotojai kasdien fiziškai būtų darbo vietoje. Biuras mums yra bendradarbiavimo erdvė, kurioje vyksta seminarai ir renginiai. Tai tarsi inovacijų centras, kuris patrauklus ne tik darbuotojams, bet ir svečiams“, – pasakojo A. Hoogduijn.

„Hyarchis“ vadovo teigimu, naujasis biuras įsikurs gyvybingame miesto centre. Tai dar viena papildoma privilegija, kurią bendrovė galės pasiūlyti savo komandai. Jo manymu, tai didina darbo vietos patrauklumą ir prisideda prie gebėjimo išlaikyti įsitraukusius ir motyvuotus darbuotojus.

„Artery“ kyla prestižinėje lokacijoje. Bet kuriai į tarptautinę rinką orientuotai įmonei, tai didžiulis privalumas, kadangi padeda ne tik įmonės plėtrai, bet ir stiprina Lietuvos įvaizdį tarptautinėje bendruomenėje“, – teigė A. Hoogduijn.

Erdvės bendradarbiavimui

Pasakodamas apie naująjį biurą, bendrovės vadovas teigė, jog erdvės bus tarsi padalintos į dvi dalis – vienoje pusėje patalpos bus pritaikytos susikaupimui ir individualiam darbui, o kitoje – bendradarbiavimui.

„360 laipsnių panorama tarsi pasiūlė galimą erdvių pritaikymą darbuotojams. Patalpos su vaizdu į įspūdingą istoriją menantį senamiestį bus skirtos norintiems susikaupti, susitelkti į atliekamas užduotis. Bendradarbiavimui skirtose erdvėse ypač svarbi motyvuojanti ir energizuojanti aplinka, tad pro langus atsivers panorama į gyvybe pulsuojančio verslo rajono širdį – Konstitucijos prospektą“, – vizija dalijosi A. Hoogduijn.

Jis pridėjo, kad biure bus įrengta studija, pritaikyta tinklalaidžių įrašams, vaizdo transliacijoms ir kitų formų turinio kūrimui. Be to, biure atsiras erdvė, pritaikyta renginiams, susitikimams, paskaitoms. „Siekiame realizuoti darbuotojų idėjas ir kuriame tam pritaikytą biurą“, – pasakojo „Hyarchis“ vadovas.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |