Sekite naujienas

Verslas

Planuojate atidaryti drabužių parduotuvę? Štai ką privalote žinoti

Paskelbta

-

Drabužių parduotuvių verslas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai patrauklus ir perspektyvus, juk žmonėms visada reikia rūbų, avalynės ir kitų originalių stiliaus detalių. Visgi, nereiktų apsigauti ir atidarius drabužių parduotuvę tikėtis milžiniško potencialių pirkėjų antplūdžio. Šiandien drabužių rinkoje konkurencija išties labai didelė, todėl būtina viską apgalvoti, pradedant patogia strategine viena ir baigiant prekių išdėstymu. Štai keletas patarimų, apie kuriuos neturėtumėte pamiršti, jei planuojate atidaryti nuosavą drabužių parduotuvę.

Patogus prekių išdėstymas

Reklama:

Apie tinkamą prekių išdėstymą, kaip marketingo triuką, buvo kalbama ne kartą. Kiekvienas patyręs verslininkas puikiai žino, kad brangesnės prekės turėtų atsidurti parduotuvės priekinėse lentynose ir  žmogaus akių lygyje, kad būtų lengvai pasiekiamos bei pastebimos. Žinoma, šios taisyklės labiau galioja prekybos centrams ar maisto prekių parduotuvėse. Kita vertus, keliomis šiomis gudrybėmis gali pasinaudoti ir drabužių parduotuvių savininkai.  Labai svarbu atminti, kad lentynos drabužiams turi būti tvarkingos ir neperkrautos. Kai lentynos drabužiams tiesiog lūžta nuo įvairiausių megztukų ar marškinėlių, klientas tokį vaizdelį traktuoja kaip paprasčiausią netvarką, prie kurios nelabai norisi liestis.  Be to, kabyklos ar lentynos drabužiams sukelia nemažai nepatogumų pirkėjui, juk niekas nenori raustis rūbų krūvoje.  Drabužiai turi būti sudėti tvarkingai, pakabos sukabintos taip, kad būtų galima laisvai ištraukti drabužį ir jį apžiūrėti tiesiog nenukabinus. Įvairius sprendimus padeda išgauti naudojami stelažai atrodantys lengvai, paprastai, o išsiskiriantys funkcionalumu.

Spalviniai sprendimai

Juodi su juodais, spalvoti su spalvotas, balti su baltais… Jei šios taisyklės tinka, kai drabužius tenka skalbti, tai, įrenginėjant naują drabužių parduotuvę, geriau tokių derinių atsisakyti. Kodėl, juk atrodo taip patogu, kai potencialaus kliento mėgstamos spalvos rūbai kabo vienoje vietoje? Deja, taip tik atrodo, nes rūbai greitai susilieja į vienos spalvos plotmę, o tada naujos palaidinės procesas užtrunka ilgiau nei to norėtų klientas.  Taigi, rūbų lentynos neturėtų būti skirtos tik vienos ar kitos spalvos drabužiams.  Pavyzdžiui, tarp dviejų skirtingų modelių, tačiau tos pačios spalvos palaidinių rūšių vertėtų įterpti prie jų derančią spalvą.  Taip ne tik klientui bus lengviau nepasiklysti tarp pakabų, bet ir labai tikėtina, kad jis įsigis du rūbus, kai pamatys nuostabus spalvų derinius.

Reklama:

Prekių asortimentas

Visiškai nesvarbu ar jūsų parduotuvėje pardavinėjami vienetiniai, ar vintažiniai, ar sportiniai drabužiai. Asortimentas turi būti nuolatos atnaujinamas originaliomis prekėmis, priešingai vargu ar pavyks konkuruoti su tinklinėmis parduotuvėmis. Atminkite, kad originalumas ir išskirtinumas šiais laikais didelė vertybė.

Straipsnis parengtas pagal Sandeliavimolentynos.lt

Skaitykite
Reklama
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |