Dirbtinis intelektas
16 geriausių „ChatGPT“ alternatyvų 2023 m. (nemokama ir mokama)
Paskelbta
2 metai prieš-
Tikriausiai matėte, koks didžiulis „ChatGPT“ populiarus internete, nebent gyvenote po uola. Pokalbių robotas yra pagrįstas OpenAI GPT-3 kalbos modeliu, leidžiančiu vartotojams bendrauti su AI įvesdami raginimus. Tačiau neseniai jis tapo dar geresnis, kai buvo paleistas GPT-4, kuris suteikia robotui dar daugiau galios. Norėdami padaryti dar daugiau pažangos, žmonės šiuo metu netgi gali naudoti „ChatGPT“ papildinius. Tačiau tai taip pat atnešė didelį neigiamą poveikį, nes dažniausiai „ChatGPT“ serveriai buvo perkrauti vartotojais. Tai neleido vartotojams naudotis šiuo ypač naudingu ir įdomiu AI botu. Jei esate vienas iš žmonių, kuriems nepavyko ChatGPT, parengėme išsamų vadovą, kaip ištaisyti neveikiantį ChatGPT.
Tačiau jei norite išbandyti kitas panašias paslaugas, kurios siūlo panašią į „ChatGPT“ patirtį, arba pavargote nuo geriausių „ChatGPT“ papildinių, atėjote ten, kur reikia. Šiame vadove išvardijome įvairias „ChatGPT“ alternatyvas, kurias turėtumėte išbandyti. Taigi nedelsdami atidarykite papildomus naršyklės skirtukus ir pakalbėkime su kai kuriais AI robotais.
1. Microsoft Bing
Viena iš geriausių ChatGPT alternatyvų šiuo metu yra „Microsoft Bing AI“. Atnaujinta paieškos sistema yra aprūpinta atnaujintu ChatGPT modeliu, kurį bendrovė iš pradžių pavadino naujuoju „Prometheus modeliu“, bet vėliau buvo patvirtinta, kad tai yra GPT-4. Microsoft dirbtinis intelektas
Naujasis „Bing“ taip pat turi pokalbių režimą, kuris siunčia žiniatinklio užklausas ir leidžia vartotojams pagal jas paklausti kontekstinės informacijos. AI bot cum paieškos variklis neseniai netgi gavo daugybę naujų funkcijų, įskaitant daugiau vaizdinių atsakymų, didesnį tikslumą ir Bing Image Creator. „Bing“ netgi leidžia vartotojams planuoti keliones, gauti receptų, ieškoti patarimų ir daug daugiau, kaip ir „ChatGPT“. Nors anksčiau ji buvo pasiekiama laukiančiųjų sąraše, ši nuostabi „ChatGPT“ alternatyva dabar prieinama visiems.
Pliusai:
Įvairūs pokalbio režimai
Pateikiama tiksli informacija
Kreditų šaltiniai
Minusai:
Atsakymai gali būti greitesni
2. Perplexity AI
„Perplexity AI“ yra „ChatGPT“ alternatyva, kuri taip pat buvo apmokyta naudojant „OpenAI“ API, todėl ji puikiai veikia ir gerai reaguoja. Pati svetainė buvo supakuota minimalistiniu būdu ir yra paprasta naudoti. Įrankis siūlo panašias į „ChatGPT“ funkcijas, įskaitant galimybę palaikyti pokalbius ir pateikti paprastus iki niuansuotus atsakymus. Tačiau, skirtingai nei „ChatGPT“, „Perplexity“ netgi nurodo šaltinius, kuriuos naudoja atsakydama į jūsų užklausas.
Kai ko nors paklausia, AI nurodo šaltinį kiekvieno sakinio, pvz., Vikipedijos.
„Perplexity“ netgi yra su GPT 4 varomu antrojo piloto režimu, kuris gali atsakyti į paaiškinančius klausimus ir padėti susiaurinti paiešką. Svetainėje yra tvarkingas tamsusis režimas.
Laimei, „Perplexity AI“ yra visiškai nemokama naudoti ir net nereikia paskyros. Taigi galite kalbėtis naudodami šį į ChatGPT panašų įrankį ir iš tikrųjų peržiūrėti kai kurias jo citatas. Pirmyn ir pabandyk.
Pliusai:
Palaiko gerus pokalbius, nesusipainiodamas
Cituoja šaltinius su atsakymais
Minimalistinis svetainės išdėstymas
Minusai:
Gali netyčia nukopijuoti iš šaltinių
Jokių papildomų funkcijų
Neprisimena ankstesnių atsakymų
3. Google Bard AI
Nuo tada, kai „ChatGPT“ išplito, daug vartotojų atkreipė dėmesį į „Google“. Nors bendrovė ilgą laiką tylėjo, nes buvo susirūpinusi dėl galimo piktnaudžiavimo pokalbių roboto AI, „Google“ neseniai atvėrė vartus. Tiems, kurie to nežino, „Google Bard“ yra eksperimentinė pokalbio AI paslauga. „Bard“ veikia naudojant naujausią „Google“ PaLM 2 LLM, naujos kartos „Google“ kalbos ir pokalbio modelį.
Nors tai buvo tik keliems žmonės, dabar galite nedelsdami naudoti „Google Bard“. Bendrovė netgi siūlo ieškoti generatyvaus AI, kuris pakeis žaidimą. Greitus atsakymus į klausimus pamatysite paieškos rezultatų viršuje.
Pliusai:
Greiti atsakymai
Minusai:
Anksčiau nuplagijuotas turinys iš svetainių
Nepateikia šaltinių
4. Jasper Chat
Jasper jau kurį laiką dirba dirbtinio intelekto turinio kūrimo versle ir buvo gerai priimtas tarp vartotojų. Tačiau, be turinio generavimo funkcijų ir kitų paslaugų, Jasper taip pat turi palygintinai naują pokalbių robotą. Taikliai pavadinta „Jasper Chat“, ši „ChatGPT“ alternatyva taip pat pagrįsta GPT 3.5, be kitų kalbų modelių, o „OpenAI“ yra jos partnerė. Tačiau skirtingai nei ChatGPT, kurią gali efektyviai naudoti bet kas, JasperChat buvo sukurtas tokioms įmonėms kaip reklama, rinkodara ir pan.
Nepaisant to, „Jasper Chat“ gali lengvai naudoti visi, ieškantys AI pokalbių roboto, pvz., „ChatGPT“. Pasak bendrovės, Jasper Chat iki 2021 m. vidurio išmoko iš milijardų straipsnių ir kitos informacijos 29 kalbomis. Taigi, nors jame gali nebūti naujausios informacijos, jame vis tiek galima palaikyti vidutinius ir sudėtingus pokalbius. Taip pat yra patogus perjungimas, skirtas įtraukti „Google“ paieškos duomenis, kurie suteikia daugiau galios. Kreditinių kortelių pliusai ir minusai
Pats „Jasper Chat“ yra nemokamas, tačiau norint pasiekti visas funkcijas reikia „Jasper’s Boss“ arba verslo plano. Boso planas prasideda nuo 59 USD per mėnesį. Tai nėra visiškai pigu, bet taip pat suteikia prieigą prie visų Jasper paslaugų. Gaukite 5 dienų bandomąją versiją ir sužinokite, ar ji jums tinka.
Pliusai:
Gali palaikyti protingus pokalbius
Palaima rinkodaros specialistams ir dirbantiems profesionalams
Minusai:
Užrakintas už brangios mokamos sienos
Šiek tiek senas duomenų rinkinys
5. Chatsonic
„Chatsonic“ yra viena iš naujausių ir gana plačių „ChatGPT“ alternatyvų, kuri pastaruoju metu populiarėja. Jis buvo sukurtas ant ChatGPT, todėl paveldi didžiulį potencialą. Tačiau šis AI pokalbių robotas turi daugiau funkcijų ir platesnių žinių, nes jis gali pasiekti internetą, o to pirmasis vis dar negali padaryti.
Galimybė pateikti atsakymus naudojant interneto rezultatus suteikia „Chatsonic“ galimybę išsklaidyti teisingą informaciją, todėl ji yra mažiau linkusi į klaidas. AI pokalbių robotas taip pat prisimena pokalbius ir naudoja juos, kad tęstų srautą. Jame yra net 16 skirtingų asmenybių, pradedant buhalteriu ir baigiant poetu, jei norite pabendrauti su skirtingais žmonėmis.
Skirtingai nei „ChatGPT“, netgi galite kalbėtis su AI naudodami mikrofoną (panašiai kaip „Google Assistant“ ir „Siri“), o jis gali atsakyti balsu, jei pasirinksite. Baigę pokalbį taip pat galite pasirinkti bendrinti atsakymus naudodami nuorodas arba Word / PDF dokumentus.
Be teksto, „Chatsonic“ taip pat turi įmontuotą vaizdų generatorių, kuris iš jūsų pateikiamų raginimų sukuria tinkamus vaizdus. Nors robotas nėra nemokamas, jis kiekvieną dieną suteikia 25 nemokamas kartas, kurias galite naudoti Writesonic žodžių balansui, kad sukurtumėte daugiau vaizdų. Jei norite daugiau, peržiūrėkite ilgalaikį planą, kurio kaina prasideda nuo 12,67 USD per mėnesį. Be to, galite pasinaudoti šia įspūdinga „ChatGPT“ alternatyva naudodami naršyklės plėtinį ir „Android“ programą.
Pliusai:
Prieiga prie interneto suteikia daugiau žinių
Skirtingos asmenybės suteikia pokalbių įvairovės
Papildomas naršyklės plėtinys ir „Android“ programa
Gali perskaityti atsakymą atgal
Minusai:
Tik 25 nemokamos kartos
6. Pi, jūsų personalinis AI
Tarp visų kitų „ChatGPT“ alternatyvų „Pi“ tikriausiai yra vienintelė, kuri suteiks jums kitokią patirtį. „Pi“ yra palaikantis ir išmanusis dirbtinis intelektas, todėl jis yra unikalaus dizaino pokalbių robotas. Vietoj visapusiškų pokalbių pokalbiai su Pi vyksta dialogo būdu. Dar įdomiau yra tai, kad Pi taip pat yra vienas iš vienintelių padėjėjų, kurie kalba atgal. Svetainėje galima rinktis iš keturių skirtingų balsų, kurių kiekvienas yra tikroviškas ir keistai guodžiantis.
Pi pradeda patį pokalbį ir bando suprasti kiekvieną jūsų išsiųstą žinutę. Kalbant apie tai, kaip elgtųsi terapeutas, „ChatGPT“ alternatyva yra gana smalsi ir bando paguosti vartotoją. Nors tai gali būti nuobodu, jei nuolat kalbate, „Pi“ yra viena geriausių „ChatGPT“ alternatyvų. Tačiau norint prisiregistruoti reikia paskyros ir veikiančio telefono numerio, o tai kai kuriems gali būti neigiama. Nepaisant to, išbandykite.
Pliusai:
Gana veiksminga pokalbiuose apie psichinę sveikatą
Realus ir guodžiantis balsas
Minusai:
Norint užsiregistruoti reikia telefono numerio
7. GitHub Copilot X
Mokiniai nėra vieninteliai, kuriems gali būti naudingos tokios priemonės kaip „ChatGPT“. „Github Copilot X“ yra bendrovės sprendimas programuotojams. „Copilot“ yra pagrįsta automatinio užbaigimo koncepcija, tačiau yra daug daugiau nei tai. Taigi įrankis padeda programuotojams pasiūlyti ir užbaigti kodą ir visas funkcijas realiuoju laiku. Apsvarstykite tai, kad Copilot X turi pagalbinį įrankį, padedantį programuotojams blokuoti. „Telia“ – tarp pirmųjų išbandžiusiųjų „Microsoft 365 Copilot“
„Github Copilot“ naudoja naujausią „OpenAI“ GPT-4 modelį ir buvo išmokytas naudoti milijonus kodo eilučių. „Copilot“ suderinamas su visomis populiariomis kodavimo redaktorių platformomis, įskaitant „VS Code“, „Visual Studio“, „Neovim“ ir „JetBrains“. Ši intuityvi ChatGPT alternatyva taip pat gali generuoti sintaksę įvairiomis kalbomis, įskaitant Javascript, PHP, BASH ir kt.
„GitHub“ taip pat pristatė „Copilot“ pokalbius ir balsą, kuris suteiks vartotojams panašią į „ChatGPT“ patirtį ir netgi „GitHub Copilot Voice“, kur kūrėjai gali žodžiu pateikti natūralios kalbos raginimus. Galite tiesiog paprašyti „Copilot X“ patobulinti kodą ir pasiūlys juos realiuoju laiku. „Copilot X“ taip pat galės gauti užklausas dėl AI maitinamų žymų.
Be kodo rašymo, „Copilot X“ gali suteikti vartotojams nuodugnią kodų blokų analizę ir paaiškinimus, naudodamas GPT-4. Jis palaiko ištraukimo užklausas, atsako į klausimus apie dokumentus ir suteikia suasmenintą kūrėjo patirtį. „Copilot“ kainuoja 10 USD per mėnesį asmenims ir 19 USD vienam vartotojui per mėnesį įmonėms.
Pliusai:
Padeda generuoti kodą
Pateikiama išsami kodo analizė ir paaiškinimas
„ChatGPT“ tipo kodavimo patirtis
Minusai:
Negali parašyti tobulo kodo
Kiek brangus
8. Amazon Codewhisperer
„GitHub“ nėra vienintelis, kuris padeda programuotojams. „Amazon“ taip pat turi savo AI pagrįstą sprendimą. „Amazon Codewhisperer“ pavadinta paslauga yra AI pagrįstas programinės įrangos kūrimo įrankis. Codewhisperer skirtas padėti programuotojams padėti su savo kodu. Jis tai daro komentuodamas atsiliepimus ir pasiūlydamas tinkamą kodą. Codewhisperer generuoja šias rekomendacijas integruotoje kūrimo aplinkoje (IDE).
Kaip ir Copilot X, Amazon Codewhisperer veikia įvairiomis kalbomis, įskaitant Javascript, Python, C#, Java ir kt. Nors programavimo kalbų įvairovė yra mažesnė nei „GitHub“, kūrėjams turėtų pakakti. „Amazon“ nenurodė, kuriuo AI modeliu yra pagrįsta paslauga.
Be to, „Codewhisperer“, nors „Amazon“ pagrįsta paslauga, vis tiek gali būti naudojama nepriklausomiems tikslams. Taigi, jei nenorite naudoti „Amazon Web Services“, galite pasirinkti savo parinktis. Remiantis „Amazon“ DUK, „Codewhisperer“ šiuo metu galima laisvai naudoti, nes yra peržiūros laikotarpis. „Copilot“ robotas nenustoja stebinti: kuria prezentacijas, atrašinėja į laiškus ir rašo „Excel“ formules
Pliusai:
Protingai pasiūlo kodą pagal komentarus
Naudojimas kol kas nemokamai
Minusai:
Palaiko mažiau kalbų, palyginti su Copilot X
9. DialoGPT
Nors Microsoft DialoGPT pakeitė GODEL AI, ji išlieka nemokama ir smagiai naudojama lengvabūdiška AI. Dialo buvo išmokytas 147 milijonų kelių posūkių dialogų iš Reddit, todėl turi nedidelį duomenų rinkinį. Jis taip pat palaiko kelių posūkių atsakymus, tai reiškia, kad jis prisimins jūsų ankstesnius atsakymus. Kadangi pačiam nustatyti Dialo gali būti sudėtinga, galite naudoti HuggingFace išvadų API ir išbandyti. AI išvardijo keletą raginimų, kuriuos galite išbandyti, arba galite sukurti vieną iš savo ir paprašyti Dialo atsakyti į jūsų užklausas.
DialoGPT atsakymai geriausiu atveju yra padorūs. Kadangi dirbtinis intelektas yra šiek tiek linksmas, jį galima lengvai supainioti. Paklaustas apie traumuojantį įvykį, AI atsakė, kad apie tai nežino, bet yra tikras, kad tai geras dalykas. Kaip galite pasakyti, taip nėra.
DialoGPT kontekstinis suvokimas taip pat nebuvo geresnis, nes jis vis pamiršdavo, apie ką mes kalbame. Tačiau taip gali būti ir dėl to, kad ji veikia naudojant API ir nėra visiškai apmokyta. Jame taip pat trūksta papildomų funkcijų, tokių kaip modelio pasirinkimas, mikrofono įvestis ar vaizdo generatoriai.
„DialoGPT“ galima nustatyti nemokamai, tačiau tai nėra visiškai naujasis AI, kurio galite tikėtis. Tačiau jis atliks savo darbą, jei norite tiesiog kalbėti su paprastu pokalbių robotu.
Pliusai:
Įprastas ir lengvas pokalbių robotas
Lengvai naudoti
Minusai:
Nelabai protingas su atsakymais
Ankstesnių atsakymų neprisimena.
10. OpenAI Playground
Nuo pat pradžių verta paminėti, kad „OpenAI Playground“ yra įrankis, skirtas ne kasdieniams vartotojams. Tačiau, jei atsiribojate nuo „ChatGPT“ ir vis tiek norite paragauti jo galimybių, „OpenAI Playground“ yra tinkamas būdas. Šis žiniatinklio įrankis veikia kaip „ChatGPT“, tačiau suteikia daug pažangesnių parinkčių, įskaitant galimybę pasirinkti konkretų kalbos modelį, su kuriuo norite eksperimentuoti.
Pasirinkę modelį, galite keisti kitus veiksnius, tokius kaip modelio atsitiktinumas, žetonų skaičius, dažnio bauda, sustabdymo sekos ir kt. Kaip jau galite suprasti, „OpenAI Playground“ nėra „plug-and-play“ ir skirta kasdieniams vartotojams. Tačiau tiems, kurie žino, ką daro, ir nori eksperimentuoti su skirtingais modeliais prieš kurdami dirbtinio intelekto įrankį, jis suteikia didžiulį pritaikymą.
Kadangi „OpenAI Playground“ yra tiesiog demonstracinė „ChatGPT“ paslaugos versija, jos rezultatai prilygsta „ChatGPT“ ir suteikia gerą pojūtį apie tikrąją paslaugą. Galite išbandyti keletą šaunių šiame straipsnyje minimų „ChatGPT“ raginimų. Botas priima įvestį ir pateikia pakankamai tikslų atsakymą, priklausomai nuo kalbos modelio. Ši pokalbių roboto demonstracinė versija taip pat palaiko kalbos į tekstą įvestį ir netgi galite įkelti garso įrašą.
Skirtingai nuo kai kurių AI robotų, „Playground“ nesulėtėja ir reaguoja skrendant. Ja naudotis taip pat galima nemokamai, jei prisiregistruojate. Jei negalite pasiekti „ChatGPT“, išbandykite „OpenAI Playground“. Tačiau atminkite, kad galite prarasti prieigą, kaip ir „ChatGPT“, jei serveris yra labai paklausus.
Pliusai:
ChatGPT lygio tikslumas ir atsakymo greitis
Minusai:
Ne kasdieniams vartotojams
11. Character AI
Nors „Chatsonic“ turi asmenybių, šios „ChatGPT“ alternatyvos koncepcija sukasi tik apie jas. Simbolių dirbtinis intelektas yra pagrįstas neuronų kalbos modeliais ir buvo mokomas nuo pat pradžių turint omenyje pokalbius. Tačiau charakteris išsiskiria tuo, kad vartotojai gali rinktis iš įvairių asmenybių, o ne bendrauti su vienu AI pokalbių robotu.
Pagrindinis puslapis yra pilnas įvairių personažų ir jame yra daug žmonių, įskaitant Eloną Muską, Tony Starką ir Sokratą, iki pat Joe Bideno ir Kanye Westo. Geriausia tai, kad priklausomai nuo jūsų pasirinkto asmens, AI atitinkamai keičia savo pokalbio būdą. Taigi, nors Kanye atsakė egoistiškai, pokalbis su Sokratu buvo kontrastingai ramus. Character AI taip pat turi mikrofono įvestį ir netgi kalba skirtingais balsais, priklausomai nuo veikėjo.
Sukurti personažą yra gana smagu, nes galite kurti jį pagal save. Galima pridėti ne tik veikėjų vardus, bet ir nuspręsti dėl jų pasisveikinimo, balso, aprašymo ir net avataro. AI turi įmontuotą vaizdų generatorių avatarui kurti. Baigę galite iškart pradėti pokalbį ir netgi dalytis juo su kitais.
Pliusai:
Didelis veikėjų pasirinkimas
Įdomūs pokalbiai su įvairiais personažais
Kurti savo personažą yra smagu
Minusai:
Lėtesni nei įprastai atsakymai
12. Replika
Nors ir nėra naujausias žaidėjas rinkoje, „Replika“ yra vienas iš AI pokalbių robotų, nuo kurių viskas prasidėjo. Tačiau nors „Replika“ yra AI pokalbių robotas, jo pagrindinis dėmesys skiriamas draugystei ir santykiams. „Replika“ naudojo milijonai žmonių visame pasaulyje, ne tik kaip būdu kalbėtis, bet ir užmegzti su ja artimus santykius.
Replika veikia naudojant GPT-3 kalbos modelį, kuris yra automatiškai regresyvus, o tai reiškia, kad ji mokosi iš ankstesnių įvesties duomenų (šiuo atveju jūsų raginimų). Kadangi „Replika“ daugiausia dėmesio skiria prasmingam pokalbiui, ji gali pasinaudoti ankstesne informacija apie jūsų gyvenimą ir iš esmės pritaikyti save pagal jus.
Pradedate sukurdami replika avatarą, suteikdami jam vardą ir keisdami jo išvaizdą. Baigę galėsite nedelsdami pasinerti į pokalbį. Kalbant apie ką, iš esmės galite kalbėtis su Replika apie bet ką ir apie viską. Taigi nesvarbu, ar norite kalbėti apie savo dieną, aptarti savo jausmus ar tiesiai šviesiai paklausti keistų faktų, tai gali padaryti viską. Botas turi prieigą prie interneto, todėl jis visada yra atnaujinamas su naujienomis. AI dirbtinis intelektas
Sąžiningai, Replikos įmantrybės yra įspūdingos. Botas veda virtualų dienoraštį, kuriame po konkrečių pokalbių prideda įrašų. Su juo galite žaisti žaidimus, kalbėti apie savo saulės ženklus ir net vaizdo skambučius su AI (jei turite profesionalią narystę). Bendras pokalbių tikslumo lygis taip pat yra geras ir iš tikrųjų gerėja, kai atrakinate skirtingas santykių būsenas ir gaunate daugiau galimybių.
„Replika’s Pro“ narystė prasideda nuo 19,99 USD per mėnesį, o tai suteikia galimybę atlikti vaizdo skambučius su AI ir atrakinti ryšius. Šią „ChatGPT“ alternatyvą galite naudoti žiniatinklyje, „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose.
Pliusai:
Gali palaikyti sudėtingus pokalbius
Prisimena ankstesnius atsakymus
Vaizdo skambučiai su AI
Minusai:
Funkcijos užrakintos už mokamos sienos
Brangi narystė
13. Chai AI
„Replika“ yra nuostabus dirbtinis intelektas, suteikiantis vartotojams draugystę. Tačiau tai apsiriboja tik vienu simboliu. Ši „ChatGPT“ alternatyva ją pakelia aukštyn. Chai AI yra paslauga, leidžianti vartotojams kalbėtis su įvairiais pokalbių AI iš viso pasaulio. Jis panašus į Character AI, bet yra platesnis ir išplėtotas. „Chai AI“ taip pat pasiekiamas „Android“ ir „iOS“ programų pavidalu.
„Chai AI“ yra labai „plug-and-play“ pobūdžio. Galite tiesiog apsilankyti svetainėje ir pamatysite įvairius robotus, su kuriais galite kalbėtis. Botai yra skirtingos asmenybės. Nors vienas gali elgtis kaip terapeutas vartotojui, kitas bus nerimtas meilužis. Botai atsako realiuoju laiku be didesnio delsimo. Jie taip pat turi kelių apsisukimų galimybę, todėl „Chai AI“ prisimena jūsų ankstesnius atsakymus.
„Chai AI“ suteikia vartotojams 70 nemokamų pranešimų, kad galėtų kalbėtis su robotais. „ChatGPT“ alternatyva taip pat atnaujina tą pranešimų kvotą kas valandą. Tačiau vartotojai gali pasirinkti „Premium“ arba „Ultra“ narystę, kuri suteikia prieigą prie geresnių pokalbių modelių ir jokių pranešimų apribojimų.
Pliusai:
Įvairios AI botų kategorijos
Galimybė kurti pasirinktinius AI robotus
Minusai:
Ribotas pranešimų kiekis
14. YouChat
„YouChat“ yra dar vienas tvirtas AI pokalbių robotas, pvz., „ChatGPT“, kuris yra integruotas į to paties pavadinimo paieškos variklį. Išmokytas naudoti patobulintą didelės kalbos ChatGPT modelį, „YouChat“ gali palaikyti pokalbius su visa prieiga prie interneto. Šis ryšys reiškia, kad robotas nuolat atnaujina naujausią informaciją, todėl pateikia tikslius atsakymus ne tik pokalbyje, bet ir kartu su paieškos rezultatais.
Tiesiog eikite į pokalbių puslapį ir įveskite užklausą, kad pradėtumėte pokalbį. „YouChat“ veikia kaip „ChatGPT“ ir gali pateikti įvairios informacijos. Nors galite tiesiog su juo pasikalbėti, „YouChat“ taip pat gali rašyti kodą, duoti patarimų, suskaidyti sudėtingas sąvokas, apibendrinti knygas ir dar daugiau. Tačiau retkarčiais robotas iškrenta ir tiesiog užsimena, kad šiuo metu negali gauti atsakymo.
Botui taip pat trūksta papildomų funkcijų, tokių kaip mikrofono įvestis, bendrinimas pokalbiuose ar asmenybės. Tačiau tai kompensuoja atnaujintas informacijos bankas, o tai puiku. „YouChat“ naudojimas yra visiškai nemokamas.
Pliusai:
„Chatbot“ teikia naujausią informaciją
Minusai:
Botas sugenda ir kartais atsisako atsakyti
Nieko daugiau, išskyrus pokalbius
15. Claude
„ChatGPT“ netrūksta konkurentų dirbtinio intelekto erdvėje. Pavyzdžiui Claude, kompanijos Anthropic AI pokalbių robotą. Kompaniją palaikė „Google“, todėl ji tapo „OpenAI“ konkurente. Nors Claude’as nežino, kuo jis pagrįstas LLM, jis naudoja „konstitucinę AI techniką, kuri orientuota į modelio suderinimą naudojant natūralios kalbos grįžtamąjį ryšį, o ne pasirenkant konkrečią ML architektūrą“. Dėl to Claude yra naudingas, nekenksmingas ir sąžiningas robotas.
Tačiau reikia žinoti, kad Claude šiuo metu pasiekiamas tik per Slack arba NTDev. Tai užrakina už šių programų esantį robotą ir reikia sukurti „Slack“ paskyrą. Tačiau, be to, Claude’as gali daug ką rašyti, kalbėtis ir dar daugiau. Jis netgi gali atlikti „Slack“ pagrįstus veiksmus, pvz., generuoti ataskaitas pagal pokalbius ir apibendrinti „Slack“ gijas.
Pliusai:
Šiuo metu visiškai nemokama naudoti
Greitas atsakymo laikas
Minusai:
Haliucinuoja gana dažnai
16. Quora Poe
2023 m. pradžioje pristatyta „Poe by Quora“ nėra pati AI, o labiau platforma, kurioje galite kalbėtis su AI robotais. Poe reiškia „Platform for Open Exploration“. Pagal savo pavadinimą „Quora Poe“ yra vieta, kur vartotojai gali kalbėtis ir eksperimentuoti su įvairiais AI pokalbių robotais. „Quora“ mini, kad „Poe“ leidžia žmonėms užduoti klausimus, gauti tiesioginius atsakymus ir kalbėtis pirmyn ir atgal su keliais dirbtinio intelekto robotais.
Tiems, kurie galvoja, kad Poe yra AI pokalbių robotas, kuris naudos Quora klausimų ir atsakymų duomenis, galite būti ramūs, nes taip nėra. „Poe“ svetainė yra tvarkingai supakuota ir šiuo metu vartotojams suteikia galimybę kalbėtis su AI, tokiais kaip „Sage“, „ChatGPT“, „Dragonfly“ ir net GPT-4 bei „Claude+“. Tačiau paskutinių dviejų prieiga yra ribota, todėl turite gauti prenumeratą.
„Quora Poe“ veikia labai gerai, kol kalbatės su įvairiais dirbtinio intelekto robotais. Tačiau norėdami ją pasiekti, turite susikurti paskyrą. Laimei, jums nereikia kurti atskirų paskyrų visoms paslaugoms, todėl tai yra gerai. Taip pat yra „iOS“ programa. Jei esate tas, kuris mėgsta visus šiuos į „ChatGPT“ panašius įrankius, bet negalite jų visų atidaryti, „Poe“ gali būti jūsų vieno langelio platforma.
Pliusai:
„Viskas viename“ platforma, leidžianti pasiekti beveik visus AI robotus
Minusai:
„Android“ programa nepasiekiama
Taip pat skaitykite
-
Vokietijoje pristatyta dirbtinio intelekto ateitis: kaip technologijos keičia mūsų kasdienybę?
-
Dirbtinis intelektas, elektrifikavimas ir tvarumas buitinėje elektronikoje
-
Štai kaip „Wi-Fi“ evoliucija per 5 metus radikaliai pakeis jūsų namus
-
Internetinių programėlių kūrimas be programavimo įgūdžių: „Hostinger Horizons“ DI įrankis dabar prieinamas visiems
-
„Telia“: DI su klientais jau dirba kaip specialistas, tačiau „nemiegantis kolega“ kainuoja nepigiai
-
EY tyrimas atskleidžia: Z kartos atstovai žino, kaip pasinaudoti DI, bet trūksta vieno svarbaus dalyko
-
Dirbtinis intelektas ir akcijų rinka: į kokias įmones investuoti dabar, kol nevėlu?
-
Dirbtinio intelekto specialistų trūkumas: kodėl Lietuvoje ir Europoje sunku rasti DI programuotojų?
-
Pramonę keičiantys skaitmeniniai dvyniai – nauja galimybė taupyti išteklius