Sekite naujienas

Kelionės

„airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius į Hamburgą

Paskelbta

-

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad nuo vakar (gegužės 3 d.) pradėjo naujus reguliarius skrydžius tarp Vilniaus ir Hamburgo (Vokietija). „airBaltic“ sujungia šiuos miestus trimis savaitiniais skrydžiais.

„Vokietija yra viena svarbiausių Lietuvos prekybos partnerių, todėl džiaugiamės galėdami pristatyti jau trečiąjį tiesioginį skrydį iš Vilniaus į Vokietiją. Šią vasarą siūlome net 12 tiesioginių skrydžių iš Vilniaus, taip užtikrinant geriausią susisiekimą su Lietuva ir iš jos“, – teigia „airBaltic“ tinklo valdymo viceprezidentas Wolfgangas Reussas.

Reklama:

Kelionės tikslas Skrydžių dažnumas Pradžios data Kaina *, GREEN Kaina *, GREEN Classic Kaina *, Business
Vilnius-Hamburgas 3 savaitiniai skrydžiai Gegužės 3 d., 2022 59 EUR 105 EUR 559 EUR

* Mažiausia kaina (į vieną pusę), įskaitant mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokesčius, daugiau informacijos ieškokite www.airBaltic.com

Skrydžiai iš Vilniaus į Hamburgą vykdomi „Airbus A220-300“ orlaiviais. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus naujomis kryptimis galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Oro linijų bendrovė ir toliau siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Kijevą, Londoną, Miuncheną, Oslą, Paryžių ir Taliną bei patogų susisiekimą per Rygą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |