Sekite naujienas

Auto

Technologijos logistikoje

Paskelbta

-

Krovinių gabenimas yra naudojamas jau nuo seno, kuomet įvairūs produktai, žaliavos buvo gabenamos laivais, vežimais, vėliau geležinkeliu, o dabar net lėktuvais bei sunkvežimiais. Viskas einant laikui keičiasi ir tobulėja. Jeigu seniau buvo naudojami popieriniai žemėlapiai, tai dabar į transporto priemones yra integruotos specialios navigacinės sistemos. Taip pat dar atrodo prieš dešimtmetį nebuvo tokių sistemų kur buvo galima sekti krovinį, ar lengviau susisiekti bei perduoti žinią vairuotojams. Taip, laikui bėgant viskas keičiasi ir tobulėja, o kartu ir logistika. Naujosios technologijos daro įtaką ne tik mūsų kasdieniniam gyvenimui, rutinai, bet ir transportui. Logistikos įmonės dabar stengiasi būti kuo modernesnės bei inovatyvesnės, taip užtikrindamos geras, kokybiškas bei saugias transportavimo paslaugas klientams.

Didžiausias pasikeitimas įvyko tuomet, kai atsirado internetas. Jis be abejonės tapo tikras išradimas, kuris pakeitė kiekvieno iš mūsų gyvenimą, neaplenkdamas ir logistikos ar kitų verslo sričių. Internetas sukūrė globalų tinklą, kuriame žmonės iš viso pasaulio gali komunikuoti. Tai paspartino ir tiekimo grandinės tobulėjimą. Jei seniau informacija buvo sunkiau gauti, užtrukdavo laiko, o ir norint gauti krovinį, siuntėjai ar įmonės vangiai dalinosi vieša informacija. Tai dabar logistikos įmonės gali džiaugtis, nes bendrame sraute gali ieškoti krovinių, o patys užsakovai ir vežėjų bei partnerių. Tad tai tapo naudinga visoms pusėms. Dėka interneto dabar yra lengviau ekspeditoriams susisiekti su savo vežėjais bei duoti jiems nurodymus, todėl sumažėja pristatymo trukmė, tad ir klientas patenkintas, ir įmonė atlieka darbus tinkamai.

Reklama:

Patobulėjo ir dokumentų sistema. Seniau tekdavo važiuoti arba siųsti faksu dokumentus, jie galėdavo pasimesti. Įvairias sąskaitas taip pat buvo būtina išrašyti popieriniu variantu. O dabar beveik visos sutartys turi kompiuterizuotą sistemą. Klientui nusiunčiama sutartis ir galima pasirašyti elektroniniu parašu arba tiesiog nuskenuoti ir vėl persiųsti siuntėjui.

Galiausiai, logistikos įmonės gali greičiau bei lengviau krautis bei iškrauti krovinius. Kadangi atsirado automatizuotos krovinio sistemos. Atsirado pramoniniai keltuvai, rūšiavimo technologijos, atsirado geresnė sandėliavimo sistema.

Reklama:

Taigi, technologijos išties pakeitė ir modernizavo ne tik mūsų rutiną, bet ir verslą, o ypač logistiką. Todėl reikia džiaugtis, kad gyvename tokiame technologijų išvystytame pasaulyje, kur viskas yra lengviau nei buvo praeityje.

Reklama
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |