Sekite naujienas

Prekės

Įvairių rūšių malkos plačiam pasirinkimui

Paskelbta

-

Malkos yra dažniausiai naudojama kieto kuro rūšis. Jomis visada verta pasirūpinti, įsigyjant pakankamą kiekį, ypač artėjant šaltajam metų laikui. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite daugiau apie dažniausiai tiekiamų malkų rūšis bei atraskite patikimus tiekėjus, kurie parduos malkas už geriausią kainą.

Malkinės medienos pasirinkimas

Reklama:

Patikimi malkų tiekėjai visuomet pasirūpins, kad atrastumėte platų, skirtingų medžių rūšių pasirinkimą. Parduodama beržo, eglės, pušies, maumedžio, kedro, uosio, juodalksnio, drebulės ir kitų medžių malkinė mediena. Kiekviena medienos rūšis pasižymi kiek skirtingomis savybėmis, skirtingu įsidegimo ir degimo laiku, vieni medžiai yra kiek sausesni ir greičiau degantys, kiti drėgnesni ir dega ilgiau. Daugiau apie kiekvienos malkų rūšies savybes sužinosite susisiekę su specialistais.

Lengvas ir patogus naudojimas

Perkant malkas, jos jau yra supjaustytos ir iš anksto paruoštos patogiam naudojimui, todėl pirkėjui nereikia niekuo rūpintis pačiam. Parduodamos skirtingų medžių pliauskos, taip pat žabai ir smulkintų lentų atliekos. Galimi tiek mažesni, tiek didesnio dydžio skaldyto medžio gabalai. 

Skaldytos malkos yra truputį brangesnės, nei neskaldytos, nors jos ir yra paruoštos patogiam naudojimui, jos sausesnės ir sudega greičiau. Norint sutaupyti, geriausia rinktis nepjaustytus rastus, kadangi jie būna drėgnesni.

Visi užsakymai atgabenami tiesiai Jūsų nurodytu adresu.

Aukštos kokybės skirtingų rūšių malkos patogiam ir lengvam naudojimui! Įsigykite labiausiai tinkamų malkų už prieinamą kainą.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt