Sekite naujienas

Prekės

Mados tendencijos 2020, pavasaris – vasara

Paskelbta

-

Nors šią žiemą šaltukas nespaudžia, bet žieminiams rūbams vis dar karaliaujant mūsų spintose, metas apžvelgti artėjančias pavasario/vasaros tendencijas. Atnaujinant spintą svarbu žinoti kas bus populiariausia šiltąjį 2020 metų sezoną, bet ne visiems turint laiko peržvelgti populiariausių mados namų pristatymus, mes Jums paruošėme sąrašą, kuris padės Jums išsirinkti naujus pirkinius, o galbūt ir kaip panaudoti jau turimas prekes. 

Keliaraiščiai

Reklama:

Tradiciškai keliaraiščiai yra naudojami moteriškų kojinių prilaikymui ir šį pavasarį/vasarą tai grįžta į madą ne tik kaip moteriško apatinio trikotažo dalis. Mados namai modernizavo nuo seno moterų naudojamus keliaraiščius ir pavertė juos aksesuaru. Buvo pristatyti į keliaraištį panašūs diržai, kurie prilaikė ilgus batus, galima pamatyti ir palaidinių su nutysusiais raišteliais ar kitas keliaraiščių modernizacijas.

Kostiumėliai

Ši tendencija iš mados nesitraukia ir svarstant kuom pasipuošti į oficialų renginį, darbą ar tiesiog kasdienai – kostiumas yra puikus pasirinkimas. Į mada grįžta ir toliau karaliauja trijų dalių kostiumai, kostiuminės kelnės ar tiesiog kostiumas derintas su šortais laisvalaikiui. Ši tendencija atrodo nesitrauks dar ilgai, todėl verta investuoti į šį įvaizdį ir skoningai jį dėvėti tiek vakarėlyje, tiek gatvėje. 

Septintas dešimtmetis 

Mados namai įkvėpimo neretai semiasi iš praeitų dešimtmečių ir kurio nors laikotarpio detalė yra prikeliama naujam gyvenimui. Šį pavasarį/vasarą į madą grįžta septynesdešimtieji. Ryškus spalvų kontrastas tarp modernių raštų, bohemiški sluoksniai ir retro aksesuarai yra tai, ką turi turėti besivejantys madą žmonės. 

Apykaklės 

Į madą grįžtant septinto dešimtmečio tendencijoms, mados namai savo sukurtuose modeliuose pabrėžė dideles išlindusias apykakles. Nors jas neretai slepiame po kitais rūbais, bet artėjantį sezoną bus madinga jas demonstruoti kaip stiliaus detalę.

Zomšas

Su septintuoju dešimtmečiu grįžta ir zomšas. Marškinėliai/švarkeliai ar sijonai, mes tai galime pamatyti mados namų pavasario/vasaros kolekcijose. Norint dalyvauti šiose senose madose grįžtančiose ir mūsų dienas, neprašausite pasirinkdami zomšą.

Gamta

Madingi raštai šį sezoną bus susiję su gamtos atvaizdavimu. Tropiniu raštu puoštos suknelės, gėles primenantys atspaudai ar tiesiog tinklo imitacijos bus sezono hitas.

Pastelinės spalvos

Nors septintasis dešimtmetis yra ryškus ir spalvotas, 2020 metų pavasario/vasaros sezoną madingiausios spalvos bus švelnesnės. Margi rūbai bus madingi, bet jų spalvos nerėš akies. Galima sakyti, kad ateinantį sezoną į madą grįžta sušvelninta septintojo dešimtmečio versija.

Satinas ir nėriniai

Madingos rūbų detalės ar net visas rūbas bus puoštas nėriniais arba pasiūtas iš satino. Blizgi satino medžiaga bus naudojama įvairiems siuviniams ir su jais atrodysite stilingai tiek gatvėje tiek vakarėlyje ar ofise. Nėriniai grįžta kaip madinga garderobo detalė ar visas rūbas. Nėriniuotos suknelės ar palaidinės bus tikras hitas vasarą.

Daugiau apie madą ir stilių galite skaityti mada123.lt svetainėje.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Dirbtinis intelektas6 d. prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |