Sekite naujienas

Startuoliai

Tadas Norušaitis: „Bene kiekvieno startuolio tikslas – augimas, kurio mes ir siekiame“

Paskelbta

-

Šiuolaikiniame pasaulyje daugelis žmonių skuba ir ieško patogumo bene visose sferose. Ne išimtis ir maistas bei kasdienės prekės. Ne visi žmonės turi laiko apsipirkinėti parduotuvėse, rinktis prekes, stoviniuoti eilėse. Tam puikiai pasitarnauja vis labiau populiarėjantis prekių pristatymo startuolis „LastMile“, savo paslaugas siūlantis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šios, prisitaikiusios prie šiuolaikinio lenkiančio žmogaus, platformos bendraįkūrėjas Tadas Norušaitis dalijasi verslo pradžia ir kelione.

Esate „LastMile“ platformos direktorius ir bendraįkūrėjas. Papasakokite, nuo ko prasidėjo Jūsų verslo kelionė? Kas paskatino imtis šios verslo idėjos?

Reklama:

Manau ši verslo idėja kilo iš didelio noro veikti. Pradėjus ieškoti bendraminčių, „užgimė“ būrelis žmonių, kurie buvo pasiryžę kurti. Mintis „negimė“ iš karto, mes daug galvojome apie tai, kokį verslą norėtume kurti. Po 3-4 mėnesių paieškų, nusprendėme kurti tokio pobūdžio verslą kaip „LastMile“. Žinoma, kad verslas būtų įkurtas, turėjome atlikti tikrai nemažai užduočių – atsirinkome parduotuves, prekes, išbandėme pristatymo laiką. Tik išsigryninę ekonominį modelį, mes nusprendėme atidaryti „LastMile“. Kodėl būtent ši platforma? Mes patys, kaip vartotojai, susidūrėme su problema, kad maisto pristatymas iš parduotuvių nėra pritaikytas šiuolaikiniam žmogui. Dažniausiai žmonės užsisako maistą iš restoranų, tačiau mes tikėjome, kad galima maistą pristatyti ir iš parduotuvių – vos per 1 valandą. 

Tadas Norušaitis platformos direktorius ir bendraįkūrėjas

Kaip atrodo Jūsų ir Jūsų komandos darbo diena? Su kokiais iššūkiais susiduriate ir kaip juos sprendžiate?

Prie mūsų platformos veiklos prisideda visas komandos branduolys – klientų priežiūros specialistai, programuotojai, marketingo ir pardavimų komandos dalis bei kiti administracijos atstovai. Mūsų komandos pagrindiniai uždaviniai ir yra esamos „LastMile“ platformos vystymas, jos tobulinimas atsižvelgiant į rinkos sąlygas, partnerių paieška tam, kad klientus džiugintų kuo platesnis prekių asortimentas. Be abejo, komanda rūpinasi ir klientų paieška, nes kiekvieno „strartuolio“ tikslas – augimas. 

Kuo išskirtinės „LastMile“ platformos teikiamos paslaugos? Kokie Jūsų komandos tikslai?

Mes „fokusuojamės“ į ypač greitą pristatymą. Mūsų klientai ateina į šią platformą su tikslu išsirinkti prekes iš plataus asortimento, o užsakymą jie gauna tikrai labai greitai. Mūsų komandos bene pagrindinis tikslas – patenkintas klientas. Žinoma, kiekvienas padalinys turi savo individualius tikslus, tačiau visi vieningai prisideda prie branduolinių komandos siekiamybių. 

Šiuolaikiniame pasaulyje labai daug konkurencijos, kuri verslininkams neretai būna labai sunki. Kas sunkiausia Jums, vystant verslą?

Sunkumų, turbūt, yra kiekviename etape. Tačiau tuo ir žavus yra verslas, nes tu susiduri su iššūkiais, dėl kurių tu negali pasiduoti. Susidūręs su problemomis, imi savo komandą ir bandai surasti sprendimo būdus iškilusiai problemai spręsti. 

Kaip Jums atrodo, kokie dalykai ar savybės svarbiausios versle? Ko palinkėtumėte jaunam žmogui, nedrįstančiam pradėti savo verslo?

Tikriausiai nėra vieno unikalaus recepto, tačiau dabartinėje jaunimo kartoje pastebiu tai, kad jauniems žmonėms labai svarbi aplinkinių reakcija ir neretai jie bijo imtis iniciatyvos todėl, kad galimai jiems nepasiseks. Svarbu tai, kad jeigu bus galvojama vien apie blogus dalykus, nebus terpės skleistis geriems dalykams. Manau, kad vienas svarbiausių verslo pradžios dalykų – motyvacija, kuri veda į priekį. Kiekvienas jaunas žmogus, norintis kurti savo verslą, turi suprasti, kad reikia išeiti iš savo komforto zonos. Tikriausiai kiekvienam verslui reikia laiko, todėl verta turėti kantrybės, siekti užsibrėžto tikslo. 

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt