Sekite naujienas

Verslas

„EMBank” verslui suteiks virš 6 mln. eurų paskolų su portfeline INVEGA garantija

Paskelbta

-

„European Merchant Bank” („EMBank”) tęsia bendradarbiavimą su nacionaline plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) ir savo klientams pasiūlys daugiau finansavimo galimybių. Pagal susitarimą su INVEGA, „EMBank” verslui suteiks virš 6 mln. eurų paskolų su valstybės garantija.

Pasak „EMBank” direktoriaus pavaduotojo, valdybos nario Aurelijaus Šveikausko, ši garantijos priemonė leis pagerinti smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo galimybes, ypač tuo aspektu, kas susiję su užtikrinimo priemonių reikalavimais.

„Smulkusis ir vidutinis verslas sudaro didžiąją dalį verslų Lietuvoje. Net 4 iš 5 įmonių priskiriamos šiai kategorijai. Natūralu, kad šis sektorius itin svarbus šalies ekonomikai ir mes norime prisidėti prie šio verslo sektoriaus plėtros. Tačiau gana dažnai užtikrinimo priemonių trūkumas riboja klientų galimybes gauti reikiamą finansavimą, o portfelinė garantija kaip tik sprendžia šią problemą”, – teigia A. Šveikauskas.

Pagal finansinę priemonę „Portfelinės garantijos 3″ didžiausia galima paskolos arba lizingo sandorio suma siekia 1,875 mln. eurų. Krovinių vežimo keliais verslo finansavimo maksimali suma siekia 937,5 tūkst. eurų, o pirminės žemės ūkio produktų gamybos verslai – į 234,4 tūkst. eurų siekiančią paskolos sumą.

„Tai yra vienas iš populiariausių INVEGOS finansinių produktų, padedančių verslui gauti reikiamą finansavimą susiduriant su nepatrauklaus ar nepakankamo užstato problema, kurį įgyvendiname kartu su atrinktais finansų tarpininkais”, – sako INVEGOS Vyresnioji projektų vadovė Agnė Gedminė.

Investicinės paskolos ir finansinės nuomos (lizingo) maksimali paskolos trukmė su portfeline garantija siekia 10 metų. Tuo metu apyvartinių paskolų ilgiausia trukmė – 5 metai, o finansavimas kredito linijos forma – 3 metai.

Portfelinė garantija užtikrina 80 proc. paskolos, kredito linijos ar lizingo sumos grąžinimą finansų įstaigai. Šis dydis taikomas kiekvienam banko nuožiūra į paskolų portfelį įtrauktam sandoriui.

„Manome, kad ši priemonė labiausiai bus aktuali gamybos, prekybos ir paslaugu sektoriaus įmonėms norinčioms pasiskolinti santykinai nedideles sumas apyvartinių lėšų ar investicijų finansavimui. Raginu verslus domėtis galimomis finansinėmis priemonėmis, o jei kyla klausimų – konsultuotis. Smulkus ir vidutinis verslas sugeneruoja dešimtis milijardų eurų pajamų, todėl dėsime visas pastangas, kad šis ekonomikos variklis nesustotų”, – sako A. Šveikauskas.

 

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |