Sekite naujienas

Verslas

„Gurtam“: 22-ji inovacijų, bendradarbiavimo ir pasaulinės lyderystės metai

Paskelbta

-

Kaip geriausiai pažinti įmonę? Viskas prasideda nuo žmonių. Įžengę į biurą, pirmiausia pastebite pokalbius, šypsenas, jaučiate atmosferą – pirmasis įspūdis išlieka ilgam. Tą ypatingą pojūtį kuria telematikos sprendimų lyderės „Gurtam“ žmonės, kasdien dirbantys su įmonės produktais – Wialon, flespi, GPS-Trace, – taip pat organizuojantys procesus, kurie skatina įmonės augimą ir sėkmę.

Reklama

Vilnius jau tapo svarbiu inovacijų ir bendradarbiavimo centru „Gurtam“ veikloje. Čia organizuojami tarptautiniai renginiai, tokie kaip „Gurtam DevConf“ ir „Telematics Vilnius“, kurie pritraukia profesionalus iš viso pasaulio. Įmonės įsipareigojimą siekti aukščiausių rezultatų puikiai atspindi ir partnerystė su lietuvių lenktynininku Benediktu Vanagu, kuris Dakaro ralyje garsina Lietuvos ir „Gurtam“ vardą.

Per 22 gyvavimo metus „Gurtam“ transformavosi iš startuolio į vieną pasaulinių telematikos lyderių. Tai pasiekta dėl kūrybingos ir atsidavusios komandos, kuri nuolat kuria naujus sprendimus, padedančius optimizuoti įmonių veiklą visame pasaulyje. Skaitytojai kviečiami pažvelgti į „Gurtam“ užkulisius, kur darbuotojai iš skirtingų pasaulio šalių dalijasi savo istorijomis ir patirtimis. Jų vertybės ir momentai, įkvėpę sėkmę, puikiai atskleidžia, kas slypi už šios įmonės sėkmės.

„Gurtam“ – tai inovacijos, kurios ne tik kuria saugesnį ir efektyvesnį pasaulį, bet ir prisideda prie globalios bendruomenės stiprinimo.

Susipažinkime su komanda iš arti

  • Alexander Adamovich
  • Pareigos: programuotojas, flespi
  • Patirtis „Gurtam“: 16 metų

Alexander yra backend inžinierius, kurio specializacija – telematikos platformos kūrimas ir priežiūra, daugiausia dėmesio skiriant vidaus paslaugas palaikančiai sistemai.

Jei kūrimo patirtis būtų matuojama kilometrais, Alexander jau būtų pakeliui į Tarptautinę kosminę stotį! Jau 16 metų dirbdamas „Gurtam“, jis ne tik sprendžia technines problemas, bet paverčia jas elegantiškais sprendimais.

Su kokiu „Gurtam“ produktu dirbate ir kokios yra jūsų pagrindinės pareigos?

Per 16 metų esu dalyvavęs kuriant beveik visus pagrindinius „Gurtam“ produktus. Dabar dirbu flespi komandoje. flespi – tai telematikos vidinė įranga, įrankių rinkinys, kurį galima naudoti kuriant bet kokio masto telematikos sistemas įmonėse – nuo startuolių iki didelių korporacijų.

Mūsų komandos išskirtinumas yra tas, kad patys nustatome plėtros kryptį. Aptariame užduotis ir priimame kolektyvinius sprendimus, kuriems pritaria dauguma. 9 iš 10 mūsų komandos narių yra inžinieriai, bet mes patys rūpinamės palaikymu, administravimu ir plėtra. Šiais metais sulaukėme vienuoliktojo „komandos nario“ – Codi. Codi – tai dirbtinio intelekto asistentas, kuris bėgant metams stipriai patobulėjo, ir dabar tvarko apie 70 % techninės pagalbos užklausų.

Su kokiu filmo ar knygos personažu galite save palyginti?

Šiuo metu jaučiuosi kaip šerifas brolių Coenų filme „No Country for Old Men“. Noriu, kad jaunesni darbuotojai patirtų tą euforiją, kai tavo produktas tampa sėkmingas, kaip ir aš su „Wialon“ ir „Flespi“.

Kaip manote, kokią didžiausią vertę pasauliui kuria „Gurtam“?

Gurtam vertė yra ta, kad ji tapo komercinės telematikos programinės įrangos pradininke ir užaugino visą šios srities specialistų kartą. Net jei jie dabar dirba kitose įmonėse, daugelis jų šiltai prisimena savo darbo laiką „Gurtam“.

————————————-

  • Tadas Uzemeckis
  • Pareigos: Middle Technical Care Engineer (L1), Wialon
  • Patirtis „Gurtam“ : 2 metai

Tadas puikiai sprendžia techninius klausimus, net sudėtingiausias problemas paverčia paprastais ir aiškiais sprendimais. Jis pasitelkia savo vidinį Šerloką Holmsą ir sprendžia iššūkius kaip detektyvas, sprendžiantis mįsles – seka užuominomis, jungia taškus ir pakeliui atranda visas „Baskervilio šunis“, randa protingus sprendimus ten, kur kiti mato aklavietes.

Su kokiu „Gurtam“ produktu dirbate ir kokios yra jūsų pagrindinės pareigos?

Dirbu su „Wialon“ – automobilių parko valdymo programine įranga, skirta GPS sekimui. Pagrindinės mano pareigos – padėti mūsų partneriams spręsti bet kokius techninius klausimus, su kuriais jie susiduria naudodamiesi „Wialon“, ir teikti praktinius sprendimus jų naudojimo atvejams.

Dirbdamas „Gurtam“, į kokį filmo ar knygos personažą jaučiatės panašus ir kodėl?

Negaliu sugalvoti vieno, kuris geriausiai atspindėtų tai, ką visą laiką darau; dažniausiai jaučiuosi esąs savimi. Jei reikėtų rinktis, galbūt tai būtų Šerlokas Holmsas. Štai tada, kai problemą reikia nuodugniai ištirti ir po ilgų svarstymų sugalvoju sprendimą, ypač jei toks sprendimas nėra akivaizdus.

Kaip manote, kokią didžiausią vertę pasauliui suteikia „Gurtam“?

Visi „Gurtam“ produktai leidžia dirbti su GPS ir daiktų interneto įrenginių duomenimis. Mūsų partnerių naudojimo atvejai ir reikalavimai yra labai įvairūs: nuo paprastos degalų stebėsenos iki sprendimų, skirtų konvejerių gamybos kontrolei ar taksi parkų valdymui. Universalumas yra didžiausia nauda, apie kurią galiu pagalvoti.

————————————-

  • Rostislav Adutskevich
  • Pareigos: Klientų aptarnavimo grupės vadovas, GPS-Trace
  • Patirtis įmonėje „Gurtam“: 5 metai.

Rostislav yra gyvas daugiarankės Šivos įsikūnijimas GPS-Trace šeimoje! Jis daro viską: nuo fotografavimo ir rašymo iki pardavimų ir komandos valdymo! Jo darbo etika įkvepia, o prireikus jis visada pasirengęs ištiesti pagalbos ranką.

Su kokiu „Gurtam“ produktu dirbate ir kokios yra jūsų pagrindinės pareigos?

Dirbu su „GPS-Trace“ platforma.Šiuo metu daugiausia esu atsakingas už projektų valdymą. Visi projektai yra glaudžiai susiję su GPS-Trace platformos taikomosiomis programomis ir reikalauja dėmesio kiekviename etape – nuo koncepcijos iki paleidimo. Laisvalaikiu taip pat kuriu trumpus vaizdo įrašus, bendrauju su partneriais techniniais (ir ne techniniais) klausimais, rašau straipsnius ir atlieku daug su MTTP susijusių užduočių.

Dirbdamas „Gurtam“, į kokį filmo ar knygos personažą jaučiatės panašus ir kodėl?

Forestas Gampas. Forestas turi paprastą požiūrį į gyvenimą ir atsiduria pačiose įvairiausiose vietose ir situacijose. Per savo gyvenimą jis išbandė save daugelyje vaidmenų: žaidė amerikietiškąjį futbolą, kariavo Vietname, tapo stalo teniso čempionu, vadovavo verslui ir net perbėgo visą šalį.

Tai gana artima mano darbo patirčiai. Vieną dieną tvarkote bilietus 240 000 naudotojų ir daugiau nei 200 partnerių, kitą – organizuojate „Gurtam Dev Conf“, o dar kitą – įrašinėjate „Asset Tracking“ demonstracinį vaizdo įrašą. Kai kas pavyksta gerai, kai kas ne, bet tik tie, kurie nieko nedaro, nedaro klaidų.

Kaip manote, kokią didžiausią vertę pasauliui suteikia „Gurtam“?

Tiesą sakant, nepasakysiu nieko sudėtingo ar įmantraus. Paprasčiausiai mes suteikiame galimybę daugeliui žmonių ir įmonių uždirbti pinigus ir padaryti pasaulį šiek tiek saugesnį ir efektyvesnį.

————————————-

  • Tamar Kuntchulia
  • Pareigos: Head of Tbilisi Office, Local People&Culture Manager
  • Patirtis „Gurtam“: 4 mėnesiai

Tamar į „Gurtam“ Tbilisio biurą įneša energijos ir pozityvumo. Ji prižiūri biuro veiklą, palaiko ryšius su paslaugų teikėjais ir užtikrina, kad viskas vyktų sklandžiai teisiniu ir administraciniu požiūriu.

Su kokiu „Gurtam“ produktu dirbate ir kokios yra jūsų pagrindinės pareigos?

Būdama „Gurtam“ Tbilisio biuro vadovė ir žmonių ir kultūros vadybininke, nesu technologijų kūrimo priešakinėse linijose. Vis dėlto esu visiškai įsipareigojusi kurti aplinką, kuri skatina mūsų komandos kūrybiškumą ir ryžtą. Mane motyvuoja kurti įkvepiančias akimirkas – nuo prasmingų renginių rengimo iki užtikrinimo, kad mūsų biure žmonės mėgtų dirbti, bendrauti ir kurti. Esu čia tam, kad „Gurtam“ dvasia būtų juntama vos įžengus pro duris.

Dirbdami „Gurtam“, į kokį filmo ar knygos personažą jaučiatės panašūs ir kodėl?

Sakyčiau, kad į du personažus. Pirmiausia tai būtų Remis iš „Ratatujo“. Ne tik todėl, kad man patinka kūrybiškumas ir komandinis darbas!

Man, kaip ir Remiui, rūpi į kasdienę rutiną įnešti spontaniškumo. Nesvarbu, ar tai būtų komandos formavimo renginys, ar nauja biuro iniciatyva, aš nuolat „gaminu“ būdus, kaip padaryti mūsų darbo vietą įdomią ir įkvepiančią.

Antra, jaučiuosi tarsi Merė Popins – vadovė, kuri kasdienėms užduotims suteikia šiek tiek magijos, o rutininiam darbui – smagumo. Siekiu, kad darbo aplinka būtų palanki, maloni ir praturtinanti visus, kad visi jaustųsi pakylėti ir pasirengę su šypsena priimti iššūkius. Be to, kaip ir Merė, visada turiu keletą staigmenų, kad būtų įdomu!

Kaip manote, kokią didžiausią vertę pasauliui suteikia „Gurtam“?

Tikrasis „Gurtam“ poveikis yra tai, kaip mes sujungiame taškus. Transformuojame automobilių parko valdymą, suteikdami bendrovėms įžvalgų ir kontrolės, kad jos galėtų dirbti efektyviai, saugiai ir tvariai.

Be to, „Gurtam“ kultūra yra tai, kas mus išskiria: dėl mūsų įsipareigojimo bendradarbiauti, diegti naujoves ir dirbti su žmonėmis mes esame ne tik technologijų įmonė, bet ir tikra mūsų klientų partnerė bei bendruomeniškumo kūrėja.

„Gurtam“ yra pasaulinė telematikos programinės įrangos lyderė, siūlanti novatoriškus sprendimus, kurie leidžia įmonėms visame pasaulyje optimizuoti savo veiklą. Tarp pagrindinių įmonės produktų – universalus autoparkų valdymo įrankis Wialon, telematikos duomenų valdymo platforma flespi ir sprendimas smulkiam verslui bei asmeniniam naudojimui GPS-Trace. Per daugiau nei 22 metus „Gurtam“ iš startuolio išaugo į tarptautinę įmonę, turinčią biurus visame pasaulyje ir puoselėjančią bendradarbiavimo, kūrybiškumo ir meistriškumo kultūrą.

Tačiau „Gurtam“ esmė – ne tik technologijos, bet ir žmonės. Nesvarbu, ar tai būtų pagalba klientams teikiant išskirtines paslaugas, ar pasaulinių renginių, tokių kaip „Telematics Vilnius“, organizavimas, ar investicijos į prasmingą partnerystę, pavyzdžiui, ralio lenktynininko Benedikto Vanago rėmimas, „Gurtam“ savo vertybes nuolat patvirtina darbais. „Gurtam“ vizija aiški: kurti programinę įrangą, kuri transformuoja pramonės šakas, suteikia vartotojams naujų galimybių ir jungia pasaulį per pažangius sprendimus.

 

Naujienos

Ekspertai

Ekspertai1 d. prieš

Už pažinčių programėlių „princų“ slepiasi nusikaltėliai: kaip nepakliūti į sukčių pinkles?

„Tinder“, „Bumble“, „Hinge“, „Badoo“ ir panašios pažinčių programėlės neatsiejamos nuo šiuolaikinio pasaulio. „Mano draugė ištekėjo radusi puikų vaikiną tinderyje“, „Bumblėje...

Ekspertai1 d. prieš

Lietuvos paštas primena: kalėdinių siuntų pakavimo patarimai, kuriuos būtina žinoti

Kalėdos – stebuklų ir dovanų metas, per kurį Lietuvoje ir į užsienį siunčiamų siuntų kiekiai išauga iki 50 proc. Tačiau,...

Ekspertai1 d. prieš

Kalėdinėms dovanoms – elektronika? Į ką atkreipti dėmesį, kad ji vėliau netaptų našta

Iki Kalėdų likus visai nedaug laiko skubama pirkti dovanas artimiesiems. Kartais šalia kalėdinės eglutės atsiduria ir buitį gerinantys elektroniniai įrenginiai....

Ekspertai2 d. prieš

„Google“ atskleidė, kas labiausiai rūpi lietuviams: tarp dažniausių paieškų – ir klausimai apie elektros kainas

Kompanijai „Google“ pristačius kasmetinę „Year in Search“ apžvalgą, paaiškėjo, ko internete šiemet dažniausiai ieškojo Lietuvos gyventojai. O tarp labiausiai jiems...

Ekspertai3 d. prieš

Kalėdinis bumas prasidėjo: ekspertas atkleidė, kada vėliausiai galite išsiųsti siuntą, kad ji adresatą pasiektų iki švenčių

Kalėdinė karštinė įgauna pagreitį – vis daugiau žmonių dovanų artimiesiems ieško tiek prekybos centruose, tiek internetinėse parduotuvėse, todėl siuntų pristatymo...

Visos teisės saugomos.© 2015-2024 | Kopijuoti draudžiama |