Sekite naujienas

Lietuvoje

Koronavirusas Lietuvoje? TOP patarimai padėsiantys apsisaugoti nuo šios ligos

Paskelbta

-

Koronavirusas jau ESTIJOJE. Tai naujausios žinios, tad tik laiko klausimas, kada virusas bus ir Lietuvoje. Vyriausybė paskelbė ekstremalią padėti Lietuvoje, tad kiekvienam gyventojui reikia ruoštis galimai epidemijai. Apžvelgsime šios baisios ligos pasekmes visame pasaulyje ir kartu su gydytojais duosime realius patarimus, kaip galima apsisaugoti nuo koronaviruso. Norint, kad liga neišplistų, reikia suprasti kas tai per virusas ir kodėl jis toks pavojingas. Juk Kinijoje tūkstančiai žmonių jau serga šia liga. Mirusių skaičiai vis didėja. Vakar užfiksuotas pirmas šios ligos susirgimas Pietų Amerikoje, tad tik galima pasvarstyti, kaip greitai šis virusas išpils visame pasaulyje.

Kodėl reikia bijoti koronaviruso?

Pagrindinė priežastis dėl, kurios verta sunerimti visos Lietuvos gyventojams, tai, kad nėra vaistų nuo koronaviruso. Gydytojai tik gali pristabdyti viruso veikimą organizme, bet tik nuo pačio organizmo priklauso ar žmogus pasveiks. Aišku, kad Lietuvoje ir nuo gripo ar tuberkuliozės miršta dideli kiekiai gyventojų, tad ar koronavirusas yra toks pavojingas? Apžvelgiant naujausius tyrimus galima tik pabrėžti, kad specialistai visame pasaulyje skelbia pavojų dėl galimos pandemijos. Tai didžiulė grėsmė viso pasaulio gyventojams, nes gali susirgti daugiau nei 70% planetos gyventojų. Galima tik įsivaizduoti kiek žmonių gali mirti nuo šio viruso.

Reklama:

koronavirusas Lietuvoje

Kaip plinta koronavirusas virusas?

Pagrindinis plitimo šaltinis, tai žmonių kontaktas. Tie, kas serga šiuo virusu turi būti izoliuoti ir praleisti nemažai laiko karantino zonoje. Priešingu atveju, tiesiog liga lengvai plinta ir toliau didėja susirgusiųjų skaičius. Koronavirusas plinta oru, kuomet žmonės bendrauja, kalbasi. Taigi, jeigu norite išvengti susirgimo turėtumėte vengti masinių renginių. Tai pagrindiniai ligos židiniai. Specialistai pabrėžia, kad daugelis sergančiųjų jaučia sunkius skausmus ir ilgainiui išsekus organizmui juos apleidžia jėgos.

Ką daryti norint apsisaugoti nuo koronaviruso?

  1. Kuo dažniau plaukite rankas. Rankų plovimas būtinas ne tik naudojantis tualetu, bet ir grįžus iš parduotuvės, pasisveikinus su žmonėmis, ar tiesiog profilaktiškai. Specialistai rekomenduoja kuo dažniau švariai plauti rankas, kas sumažins viruso plitimo galimybes.
  2. Valgykite pilnavertį maistą. Maisto produktai turi būti kokybiški ir pilnaverčiai. Norint, kad žmogaus imunitetas būtų stiprus, reikia daug vaisių, daržovių, mėsos gaminių. Vitaminai, baltymai, tai yra būtini komponentai norint išlaikyti gerą savijautą.
  3. Nešiokite apsauginę kaukę. Nors Lietuvoje jau ženkliai padidėjo apsauginių kaukių paklausa, tačiau kiekvienam klientui dar yra galimybių įsigyti tokių kaukių. Šiandien rinkoje galima rasti tokių apsauginių kaukių ne tik vaistinėse, elektroninėse parduotuvėse, bet ir skelbimų svetainėse. Žmonės, kurie turi tokių kaukių jomis prekiauja. Kodėl tokia kaukė yra naudinga? Pirmiausia išlaiko atstumą tarp ore plintančių bakterijų. Kuomet bendraujate su svetimais žmonėmis, tuomet labai svarbu, kad galimas viruso nešiotojas jūsų neužkrėstų, taigi dėvėkite kaukes kuomet einate į miestą.
  4. Pats pagrindinis patarimas, tai venkite žmonių susibūrimo vietų. Jeigu yra galimybė maistą užsisakykite iš elektroninių parduotuvių ir jums nereikės net eiti į maisto prekių parduotuves. Jeigu esate suplanavę keliones ar turite bilietus į koncertus, tuomet geriausias patarimas tiesiog atšaukti planus. Taip sumažinsite tikimybę, kad būsite užkrėsti koronavirusu. Reikia suprasti, kad Lietuvoje jau paskelbta ekstremali padėtis ir tik laiko klausimas, kad šis baisus virusas pasieks didmiesčius ir mažesnius miestelius.

 

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |