Sekite naujienas

Verslas

Per Aplinkos apsaugos departamento inicijuotą pasitarimą buvo spendžiamos su „Ekologistika“ susijusios problemos

Paskelbta

-

Praėjusią savaitę, per Aplinkos apsaugos departamento (toliau – AAD) inicijuotą tarpinstitucinį susitikimą, buvo aptartos galimybės išgabenti po gaisro UAB „Ekologistika“ laikomas atliekas. Taip pat tartasi, kokių priemonių reikia imtis siekiant didinti saugumą įmonės teritorijoje.

Susitikime dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės administracija ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Reklama:

Nors teismo procesai dėl įmonės taršos leidimo panaikinimo tęsiasi, jau dabar būtini prevenciniai veiksmai. „Ypač svarbu, kad padangų atliekos būtų sutvarkytos laikantis teisės aktuose nustatytų reikalavimų, o iki sutvarkymo laikomos saugiu žmonėms ir aplinkai būdu“, – pabrėžė AAD direktorius Giedrius Kadziauskas.

Per neplaninį įmonės patikrinimą rugpjūtį AAD nustatė, kad įmonė pradėjo veiklą – 12,44 t padangų atliekų įmonė perdavė atliekų tvarkytojui, turinčiam teisę surinkti, vežti, eksportuoti ir apdoroti padangų atliekas. Tačiau AAD pareigūnai atkreipia dėmesį, kad to negana ir atliekų kiekiai turi mažėti.

Aplinkosaugininkai jau yra pasirengę vykdyti prevencines aplinkos apsaugos kontrolės priemones, tik laukiama, kada Alytaus miesto savivaldybė įvertins galimus teisinius veiksmus dėl pastato apžiūros (ekspertizės) po gaisro.

„Visos trys institucijos supranta, kaip svarbu nedelsti ir bendradarbiauti – taip bus galima užtikrinti pastato, kuriame laikomos atliekos, saugumą bei imtis veiksmų dėl padangų sutvarkymo. Taigi sutarėme keistis aktualia informacija apie priimtus sprendimus dėl tolimesnių veiksmų. Išsiaiškinus teisinius ir finansinius aspektus, bus organizuojamas antras pasitarimas“, – teigia G. Kadziauskas.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt