Sekite naujienas

Gyvenimas

68 % teigia, kad šiandien yra sunku susirasti tikrų draugų – LG pristato kampaniją „Radijo optimizmas“, siekdama paskatinti gilesnį žmogišką ryšį per muziką

L

Paskelbta

-

Bendrovė „LG Electronics“ (LG) pradėjo naują pasaulinę prekės ženklo kampaniją „Radijo optimizmas“, kurios tikslas – padėti žmonėms atkurti emocinį ryšį ir kurti prasmingus santykius pasitelkiant muzikos galią. Ši kampanija yra atsakas į vis didėjantį susirūpinimą dėl socialinio atsiribojimo, kurį atskleidė neseniai atlikta pasaulinė LG apklausa.

Reklama

Tyrimo duomenimis, 68 % respondentų mano, kad šiandieniniame pasaulyje yra sunkiau užmegzti tikras draugystes. Vienas iš trijų apklaustųjų teigė per pastarąjį mėnesį turėjęs tik vieną arba nė vieno prasmingo socialinio kontakto, o 8 % nurodė išvis neturėję jokio. Šie rezultatai atskleidžia reikšmingą emocinį atotrūkį vis labiau skaitmeniniame, bet kartu ir atskirtį didinančiame amžiuje.

Su kampanija „Radijo optimizmas“ LG kviečia žmones iš naujo kurti ryšius su kitais, siunčiant personalizuotus, dirbtinio intelekto (DI) sukurtus muzikos kūrinius tiems, kurie jiems svarbiausi. Kampanijos esmė – interaktyvi platforma RadioOptimism.lge.com, kurioje vartotojai gali susikurti individualius muzikinius kūrinius apibūdindami nuotaiką, prisiminimą ar žinutę. Platforma pasitelkia specialiai atrinktu muzikos duomenų rinkiniu apmokytus DI įrankius, kad sukurtų unikalius muzikinius kūrinius ir prie jų derančius albumų viršelius, kuriais galima dalintis su draugais ir artimaisiais visame pasaulyje. Lietuvos verslų optimizmas lenkia europines nuotaikas

Įkvėpta emocinio tradicinio radijo poveikio, ši kampanija naujai interpretuoja muzikos gebėjimą įveikti atstumus ir išreikšti tai, ko dažnai negali perteikti žodžiai. Ji atitinka LG prekės ženklo filosofiją „Life’s Good“, kurios esmė – tikros žmogiškos emocijos skaitmeninės patirties centre. Kodėl Lietuvos vartotojų optimizmas – didžiausias Europos Sąjungoje?

Ši kampanija padeda žmonėms pasakyti tai, kas svarbu – net jei jie nežino, kaip tai išreikšti. Nesvarbu, ar tai būtų ryšių atkūrimas su senu draugu, ar noras kažkam praskaidrinti dieną – net ir maža muzikinė žinutė gali turėti didelį emocinį poveikį. Šiuo metu platforma prieinama anglų ir ispanų kalbomis, o vėliau šiais metais planuojama ją išplėsti ir kitomis kalbomis. Kaip skaitmeniškumas keičia meno suvokimą?

„Lietuvos geležinkelių“ bendrovė „LG keleiviams“ karantino sąlygomis padeda grįžti namo

Sukūrėte naudodami dirbtinį intelektą? Sužinokite, kas iš tikrųjų valdo autorių teises

carvertical VIN patikra

Komentuokite

Kokia jūsų nuomonė?

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Naujienos

Ekspertai

Visos teisės saugomos.© 2015-2025 | Kopijuoti draudžiama |