Sekite naujienas

Dirbtinis intelektas

13 NAUJŲ AI įrankių, naudojančių „ChatGPT“

Paskelbta

-

Mūsų brangus draugas Billas Gatesas neseniai pasakė, kad „ChatGPT“ revoliucija yra tokia pat didelė, kaip mobiliųjų telefonų ir interneto išradimas. Taigi manėme, kad būtų įdomu sudaryti visų naudingų programų, kurias maitina AI pokalbių robotas, sąrašą.

Atsižvelgdami į išskirtinius Billo pasiekimus technologijų ir farmacijos srityse, į jo teiginius žiūrime LABAI rimtai. Neatsižvelgiama į tai, kad jis turi finansinių interesų šiuo klausimu ar dar ką nors. Taigi pažiūrėkime, ką žmonės sukūrė naudodami mėgstamiausią „Microsoft“ vaiką „ChatGPT“.

Reklama:

1. MacGPT

Kaip norėtumėte turėti prieigą prie „ChatGPT“ iš bet kurios „Mac“ vietos? Naudodami MacGPT dabar galite tiesiogiai kalbėti su ChatGPT iš savo meniu. Atsisiuntę programą ir prisijungę naudodami „OpenAI“ prisijungimus, galėsite pateikti užklausas pokalbių robotui. Tai labai paprasta programa, bet tikriausiai naudosite daugybę dalykų. Funkcijos:

Tiesioginė prieiga
„ChatGPT“ meniu juostoje
„ChatGPT“ visuotiniame teksto lauke
Kaina: Nemokama

 

2. CastMagic

Ši programa skirta podcast’o vaikinams. „CastMagic“ padeda atlikti visus varginančius pogaminius dalykus, pvz., transkripciją, laidų užrašus, santraukas ir socialinį turinį. Pakankamai sunku rašyti ir įrašyti podcast’ą, nesijaudinant dėl visų varginančių post-produkcijos užduočių. Tiesiog įkelkite savo MP3 failą, pasirinkite išvestis ir CastMagic padarys visa kita.

Funkcijos:

Nuorašas
Individualūs raginimai
Rodyti užrašus
Laiko žymos
Citatos ir klipai
Socialinės žiniasklaidos turtas
Kaina: nuo 39 USD per mėnesį

 

3. Respell

Respell padeda sukurti be kodo AI programas vos keliais paspaudimais. Šiuo metu yra šio įrankio laukiančiųjų sąrašas, todėl sunku pasakyti, kiek jis turi galimybių, tačiau iš kelių pavyzdžių atrodo gana lengva nustatyti produkto integravimą ir darbo eigos automatizavimą.

Funkcijos:

Padidintas kūrybiškumas
Darbo eigos automatizavimas
Produkto integravimas
Kaina: laukiančiųjų sąrašas

 

4. STORYD

 

Nesvarbu, ar tai kartą per mėnesį, ar kartą per savaitę, tobulam pristatymui sukurti reikia laiko. Su STORYD galite sukurti pristatymą per 60 sekundžių. Jūs parašote keletą sakinių apie savo temą ir STORYD sukuria pristatymą su grafikais ir vaizdais. Kaip ir naudojant bet kurį AI įrankį, turėsite pakoreguoti išvestį, tačiau norint sukurti pagrindinį turinį ir užpildyti tuščią puslapį, STORYD yra puiki vieta pradėti.

Funkcijos:

500 iš anksto parašytų pristatymų
Scenarijų generatorius
Individualios temos, šriftai, spalvos, logotipas
Duomenų pristatymai
Kaina: nemokama ribota beta versija. Komandoms 18 USD/mėn.

 

5. SlidesGPT

 

„SlidesGPT“ iš esmės yra kita STORYD versija, tačiau ji yra nemokama ir greitai sugeneruos jūsų pristatymą. Tai yra skaidrių generatorius, jei nenorite nieko užsiregistruoti ir neprieštaraujate daug daugiau darbo atlikti patys.

Funkcijos:

Pasirinkite temą
Bendrinti pristatymo nuorodą
Atsisiųsti (skaidrės, „PowerPoint“ ir PDF)
Kaina: Nemokamas

 

6. Gitfluence

 

Git turi apie 150 komandų. Kiek Git komandų prisimeni? Trys… keturi? Nemuškite savęs, visi pamiršta, todėl čia yra tiek daug sukčiavimo lapų. Pamirškite sukčiavimo lapą. Tai didžiausias AI pagrįstas Git apgaulės lapas. Aprašote komandą, kurios ieškote, o „Gitfluence“ (naudojant nešventą GPT galią) suras komandą.

Funkcijos:

Raskite „Git“ komandą
Nukopijuokite komandą
Kaina: Nemokamas

 

7. ConversAI

 

Ar kada nors pavargote atsakyti į savo žinutes ar tęsti pokalbius? AI gali visiškai pakeisti visa tai pirmyn ir atgal. Jums NIEKADA nereikės kalbėti su žmonėmis. Leiskite robotui tai padaryti už jus. „ConversAI“ nesinaudoja žinutėmis. Matyt, dirbtinis intelektas išmoksta, kaip jūs kalbate, ir imituoja jūsų toną, todėl niekas niekada nesužinos, kad jūs juos ignoruojate. Taip pat galite kalbėtis su žmonėmis įvairiomis kalbomis.

Funkcijos:

Atsakykite vienu paspaudimu
Apibendrinkite ilgas žinutes
Kelių kalbų palaikymas
Integruojamas su pranešimų siuntimo programomis
Automatiškai aptinka toną
Naršyklės integravimas
Kaina: £16/mėn

 

8. Cody

Cody yra AI verslo padėjėjas. Taigi, užuot nagrinėję asmenines užklausas ar bendras užklausas, galite išmokyti apie jūsų verslą, komandą, procesus ir klientus, turėdami savo žinių bazę. Jums nereikia ieškoti informacijos, kurios neprisimenate, sąvokų dokumentuose ar „Google“ diske. Cody yra jūsų įmonės ekspertas, jums reikiamą atsakymą gausite per kelias sekundes.

funkcijos:

Greiti atsakymai į verslo klausimus
Įkelkite bet kokį dokumentą ir sukurkite savo žinių bazę
Pateikite kiekvieną atsakymo šaltinį
Padidinkite darbuotojų efektyvumą
Palaikymas ir trikčių šalinimas
Kurkite idėjas ir pateikite pasiūlymus
Kaina: Nemokamas

 

9. ColorGPT

 

Tai puikus įrankis, kuris veikė „Twitter“. Atpažinkite bet kokią spalvą naudodami telefono kamerą. Sonny Lazuardi sako, kad sukūrė ColorGPT, nes yra iš dalies aklas. Naudodamas naują įrankį, jis gali nukreipti fotoaparatą į bet kokią tekstūrą ar paviršių ir gauti spalvos kodą.

Funkcijos:

Spalvos pavadinimas ir kodas iš fotoaparato
Tvarkykite spalvas, nukopijuokite į mainų sritį, pašalinkite
Kaina: Nemokamas

 

10. Magic Eraser

 

Pašalinkite nereikalingus dalykus per kelias sekundes naudodami „Magic Eraser“. Išbandykite patys, jis veikia gerai, galbūt net geriau nei „Photoshop“ turinio suvokimo funkcija. Tai tikrai daug paprasčiau naudoti tiems greitiems redagavimams. Yra nemokama versija arba galite sumokėti nedidelį mėnesinį mokestį, kad galėtumėte masiškai redaguoti ir pasiekti kai kurias papildomas funkcijas.

Savybės (mokama versija):

Redaguoti nuotraukas masiškai
Atsisiųskite didelės raiškos
Nėra „Magic Studio“ logotipo
Palaiko JPEG ir PNG
Kaina: nemokama ir mokama (14,99 AUD/mėn.) versija

 

11. Perplexity

 

Perplexity su šaltiniais buvo apibūdinta kaip „ChatGPT“. „ChatGPT-4“ su papildiniais iš esmės išsprendžia šią problemą, tačiau kadangi šiuo metu viešai negalima naršyti naudojant GPT ir papildinius, „Perplexity“ yra kitas geriausias pasirinkimas. Jis taip pat skirtas „iPhone“ (taip pat pasiekiamas „Chrome“) ir apima kalbos pakeitimą tekstu. Ši programa pakeis „Google“ užklausas – užduokite jai klausimą ir ji pateiks atsakymą su visais nurodytais šaltiniais.

funkcijos:

Paklausk bet ko
Užduokite tolesnį klausimą
Klauskite balsu
Patikrinkite šaltinius
Kaina: Nemokamas

 

12. AskYourPDF

 

Tai puikus įrankis, jei skaitote daug dokumentų ir norite gauti greitus atsakymus, santrauką ar net tiesiog užklausą. Naudodami „AskYourPDF“ įkeliate PDF ir atidaromas pokalbis. Čia galite atlikti visus paminėtus dalykus ir paklausti „ChatGPT“ visko, ko norite apie savo dokumentą. Tai gana paprasta, bet puikiai tinka produktyvumui.

Funkcijos:

PDF pokalbiai
Užduokite klausimus apie PDF
Kaina: Nemokamas

 

13. WhisperBot


„WhisperBot“ yra kaip „Siri“, skirta „WhatsApp“. Jis gali perskaityti pranešimus už jus, atsakyti į pranešimus ir perrašyti balsą į tekstą. Tai taip pat palaiko „ChatGPT“ ir ateityje gali būti įtraukta į kitas pranešimų siuntimo programas. Įrankis yra labai saugus, nes balso pranešimai ir transkripcijos iš duomenų bazės ištrinami po 10 minučių. Jei esate aistringas WhatsApp vartotojas, jums gali patikti šios papildomos funkcijos.

Funkcijos:

Kalba į tekstą
Daugiakalbis
Perskaitykite savo balso pranešimą
Kaina: 3 USD už 5 minutes.

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |