Verslo vikingai
Pajūrio nekilnojamojo turto rinkos specialistė Jurgita Ašmonienė kuria projektą, kuris nustebins net visko mačiusius
Paskelbta
3 metai prieš-
Jurgita Ašmonienė drąsiai galėtų būti vadinama Barbe devyndarbe. Socialinėse erdvėse ją žmonės gali rasti puslapyje „NT Pardavimai“, pajūrio gyventojai gali sutikti įvairiose statybvietėse, o į pasimatymą pakviesite norėdami apžiūrėti namus, butus, kotedžus ar sklypus. Kai klausiame Jurgitos, kaip ją pristatyti, moteris atsako nežinanti vadintis projektų vadove, pardavimų agente ar brokere, mat visus darbus savo įmonėje vykdo pati. O darbų – išties gausu. Moteris vieną po kitos vardija namų valdas, projektus, o objektus skaičiuoja šimtais. Dabar J. Ašmonienės akys dega – ji įsisukusi į projektą, kuris pirmasis toks pajūrio krašte. Bet apie viską – nuo pradžių.
– Kiek laiko jau dirbate NT srityje? Ar prieš tai dirbote ką nors panašaus, turėjote specifinių žinių? Ir kodėl pasirinkote pajūrį? Tai tiesiog patrauklu?
– Apie septynerius metus dirbu būtent šį darbą. Mano išsilavinimas yra teisinis. Teisinės žinios iš tiesų labai padeda dirbti su strategijomis, planais. Pati esu kilusi iš netolimo krašto, o gyvenu pajūryje daugiau nei 20 metų. Tad esu kaip namuose. NT yra ne tik mano darbas, bet ir mano hobis. Tai, ką darau, turbūt man buvo įgimta, tik reikėjo laiko, kad tai atrasčiau, suprasčiau.
– Vykdote daug stambių projektų. Turbūt dirba labai didelė komanda?
– Taip, labai didelė. Tai esu aš. Šiuo metu turiu kolegę. Su kuria apie metus bandome dirbti kartu. Manau ir labai tikiuosi, kad pavyks, kad galėsime dalintis viskuo. Nėra išeities. Kada pradedi dirbti, tu tiesiog turi plėstis. Arba sustoti ir baigti. Klientai susiranda, prašo pagalbos pardavimuose, pačiame marketinge, vystyme, eigoje. Kai jau imiesi darbo, tai nuo idėjos, projektavimo, statybų iki pardavimų. Ir kai manęs klausia, koks mano darbo pobūdis, aš su kolegomis juokauju, jog esu statybininkė mėgėja. Tad kaip mane pavadinsi – nelabai pagadinsi.
– Kokių įdomių projektų dabar turite?
– Kiekvienas jų įdomus ir nėra tarpusavyje susijęs. Yra trys individualių namų kvartalai ir visi kardinaliai skiriasi. Kada pas mane kreipiasi klientas, aš jam nepasiūlau 5 vienodų būstų. Jis turi su manimi padaryti turą, pravažiuoti pro mano kvartalus ir jis pamatys visiškai skirtingo stiliaus namus. Vienas tokių išskirtinių mano projektų yra Bendikų kaime. Tai projektas „Svajonių Lanka“ prie Kalotės ežero. Nuo jūros yra lygiai 40 minučių pėsčiomis. Jis yra prūsiško stiliaus, su gilia istorija. Tačiau ten jau belikęs tik vienas namas.
Dar vienas mano kvartalas yra „Lunos namai“. Vos 3 kilometrai nuo Baltijos jūros, Nemirsetos. Tai yra individualių namų kvartalas, kuriuose siūlome 100 kvadratų išskirtinio dizaino namus su stogine. Namai visiškai atitinkantys kvartalo pavadinimą – vyrauja juoda ir pilka spalvos, kurios primena „Luną“ (aut. past. Mėnulį). Kvartale bus 18 namų, gatvė bendra. Šiai dienai jau rezervuoti 7 namai.
Dar vienas kvartalas – Baukštininkų kaime. Jis neturi nei jūros, ežero, senamiesčio ar miesto. Tačiau jis išskirtinis tuo, kad namai yra 70-90 kvadratų. Tokie objektai tiks ir neturintiems labai daug lėšų, bet svajojantiems turėti gyvenamąją patalpą su 5 arų žemės sklypu. Kvartale bus bendrų erdvių, planuojame iškasti tvenkinį.
Na, ir aišku, mano grandiozinis projektas Gargžduose, „Karaliaus Mindaugo“ kvartalas. Tai daugiaaukščių namų kvartalas. Šiai dienai jau pastatyti ir apgyvendinti yra trys septynaukščiai namai, iš viso 105 butai. Čia žmonės jau kuria savo erdves ir gyvenimus. Šiuo metu statomas dar vienas 35 butų namas. Dabar yra pamūrytas tik pirmas aukštas, o aš čia turiu 5 laisvus butus. Planuojami ir dar 5 daugiaaukščiai namai, kuriuose jau dabar rezervuojami butai.
Yra ir sklypų kvartalų. Vienas tokių išskirtinių yra Šaipių kaime. Šis objektas yra vos 15 minučių nuo Baltijos jūros ir turėtų būti aktualus vystytojams, nes pajūryje nebėra labai daug laisvų žemių.
– Tai koks tas didysis, svarbusis, išskirtinis jūsų projektas, kurį šiuo metu vystote?
– Tai išskirtinis objektas netoli Klaipėdos senamiesčio. Pėsčiomis iki senamiesčio galima nueiti per 5-10 minučių. Pats objektas yra Sportininkų g. 13, buvęs tęstinių studijų institutas. Jis yra su atskiru kiemeliu, atskiru privažiavimu. Šiame objekte bus tai, ko dar nėra mieste, tai autonominis šildymas. Tai reiškia – turėsime savo katilinę.
Pirmame aukšte bus butai su terasomis. Kiekvienas butas turės atskirą įėjimą per terasą. Bute bus bendra erdvė ir antresolė. Tad miegamoji patalpa bus palipus laipteliais aukščiau.
Antrame aukšte bus atskiri butai nuo 39 iki 60 kvadratų su aukštomis lubomis. Trečiame aukšte bus butai nuo 39 iki 50 kvadratų.
Trečias aukštas turės tokį išskirtinumą, kad visi butai turės vieną bendrą, didelę terasą, iš kurios atsiveria vaizdas į uostą. Net nemoku perteikti to grožio. Vaizdas ne tas, kuris visiems įprastas, kad tiesiog matosi vanduo. Pirmame plane matysis senoviniai gražūs stogai, tuomet kranai ir tik tada Marios, Smiltynės pusė.
– Šis projektas turėtų būti įdomus ne tik žmonėms, norintiems būsto, bet ir verslininkams, norintiems nuomoti apartamentus?
– Be abejo. Tai tikrai išskirtinė vieta, išskirtiniai vaizdai, architektūra. Tai yra retro stiliaus pastatas. Jis tiesiog unikalus.
– Pastatas tikrai išskirtinis. Jau dėliojasi baigtinė vizija?
– Taip. Koridoriai tiek antrame, tiek trečiame aukšte, tiek įėjime bylos istoriją. Bus papasakota visa šio pastato istorija. Tai reiškia, kad nuo pat jo atsiradimo ant sienų matysime vaizdus. Greičiausiai, tai bus nuotraukos. Koridoriai, laiptinės bus pilnai sutvarkytos. Kiemelyje bus iškirsti seni, avarinės būklės medžiai. Pasodinsime naujus, mažesnius dekoratyvinius medžius, kurie čia suteiks ramybės oazę.
Suoliukai, poilsio zona bus retro stiliaus, atitinkanti pastato konceptą.
Galiu tik pakartoti, kad šis objektas bus išskirtinį gyvenimą mėgstantiems žmonėms, nes antro tokio Klaipėdoje tikrai nėra. Mieste niekur nėra tikrų loftų. Pas mus pirmame aukšte jie bus tie tikrieji. Kiekvienas klientas, pirkdamas loftą su terasa, turės galimybę išsipirkti stovėjimo vietą prie pat savo namų.
– Pasakojate, jog žmonės rezervuoja butus, namus, o čia pat, šalia mūsų daugybė verslų kalba apie karantiną. Jums karantinas buvo nuostolingas ar kaip tik žmonės aktyviau įsigyja savą erdvę?
– 180 laipsnių kampu apsisuko prieš tai buvę pirkimai. Galiu pasakyti, išaugo dvigubai. Pasiūla pajūryje sumažėjo, o poreikis išaugo. Žmonės suvokė, kad reikia daugiau arų žemės sklype, didesnių erdvių. Prieš tai pirkdavo 70 kvadratų individualų namą, tai karantino metu jau nebetiko. Žmonėms prireikė daugiau erdvių. Žmonės paveikti karantino, atsiranda ir psichologinių bėdų, tai pajūryje jie atranda tą ramybę, pasivaikščiojimus, kitokį orą. Per karantiną žmonės iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio įsigijo būstų pajūryje ir gana daug.
– Nekilnojamojo turto rinka gana pina. Kaip manote, ar atsirastų vietos čia dar naujiems, jauniesiems verslininkams?
– Taip, užpildyta rinka ganėtinai tankiai. Bet žinoma, vietos dar yra. Tereikia susirasti gerą brokerį, kuris padėtų atrasti vietas ir nišas.
Taip pat skaitykite
-
„Gudraujantys“ NT pardavėjai: kainų skirtumas kaip nuostolių atlyginimo būdas. Ką turi žinoti kiekvienas?
-
Soc. tinkluose išgarsėjusi Mokytoja Veronika: „Mokytojo darbas – tai ne tik profesija, bet ir gyvenimo būdas“
-
Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis
-
Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”
-
NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?
-
„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje
-
Naujausios baldų tendencijos: ką verta įsigyti?
-
3 geriausi telefonai iki 250 EUR
-
Kaip veikia E100?