Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: Ekologiška ateities kavinė

Paskelbta

-

Kava yra viena iš sparčiausiai augančių rinkų pasaulyje. Kiekvienas, kuris galvoja apie savo pirmojo verslo atidarymą, pradeda galvoti apie šią pramonės šaką, ir tai yra logiška. 

Augant populiarumui, didėja ir konkurencija. Norint užkariauti šiuolaikinę tūkstantmečių auditoriją, neužtenka atidaryti kambarį su kavos aparatu ir „kavos“ ženklu. Reikia duoti ką nors daugiau nei tik gėrimą stiklinėje.

Kaip išlaikyti greitį ir pastovią gėrimų kokybę?

Tūkstantmečio kartos atstovai dabar sudaro 50 proc. visų mokančių dirbančiųjų auditorijos. Šiai kartai labai svarbu greitis, kokybė ir vaizdas. Šios tikslinės auditorijos aptarnavimo procesas turi būti kuo greitesnis, o produktas turi išlaikyti savo kokybę ir skonį. Savitarnos kioskai padeda automatizuoti ir pagreitinti bendravimo su klientais procesą.

Laimei, technologijos kartais aplenkia paklausą. Pavyzdžiui, naujausios kartos šveicariški superautomatiniai kavos aparatai užtikrins nuolatinę aukštą gėrimų kokybę, iki minimumo sumažindami žmogiškąjį faktorių, todėl savo svečiams galėsite patiekti nuolat skanius gėrimus vos per dvi minutes.

Kaip keičiasi verslo modelis?

Dėl naujų formatų ir technologinės plėtros tinklas gali sumažinti pastoviąsias personalo išlaidas. Lengviau ir greičiau apmokyti darbuotojus, sumažėja darbuotojų kaita.

Be to, didėjant siuntimo greičiui, didėja ir duomenų srauto pralaidumas, o eilių problema išsprendžiama. Įranga leidžia vienu metu aptarnauti kelis klientus. Įrangos integravimas su svečiams skirta mobiliąja programėle, leidžiančia svečiams iš anksto užsisakyti ir pritaikyti gėrimus. Tai padidina vidutinę sąskaitą dėl kryžminio pardavimo.

Automatizavimas pasiekiamas automatiškai siunčiant užsakymą į apskaitos sistemą ir kavos barą, o visus procesus galima valdyti nešiojamuoju kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu.

Pasaulis jau seniai perpildytas įvairių nuolaidų pasiūlymų ir akcijų, tačiau prie ko gali privesti nesibaigiantis dempingas? Tik nuolatinių pajamų sumažėjimo ir išlaidų padidėjimo.

Be materialinės naudos, svečiams patinka gauti “emocinių dovanų”, pavyzdžiui, rūpintis gamta.

Kavinė gali naudoti biologiškai skaidžius puodelių dangtelius, o tiekėjai turi ekologinius sertifikatus. Taip pat galima gerokai sumažinti aplinkai kenksmingų pakuočių naudojimą ir visiškai pereiti prie biologiškai skaidžių medžiagų.

Kavinei atidaryti reikalinga įranga:

Kavos aparatas – apie 2000 eurų.
Konditerijos spinta – apie 800 eurų.
Šaldytuvas (2 vnt.) – apie 350 eurų.
Kavos malūnėlis – apie 650 eurų.
Kokteilių maišytuvas – 240 eurų.
Šaldiklis – 170 eurų.
Ledo gaminimo aparatas – 700 eurų.
Spaudos kepsninė – 90 eurų.
Svarstyklės – 100 eurų.
Mikrobangų krosnelė – 110 eurų.
Baro svarstyklės – 60 eurų.
Vandens filtras – 80 eurų.
Filtro galvutė – 80 eurų.

Bendra įrangos kaina – maždaug 5400 eurų.

Verslo pelningumas vidutiniškai siekia 19 %, o atsipirkimo laikotarpis – 12-18 mėnesių.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |