Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: Ekologiška ateities kavinė

Paskelbta

-

Kava yra viena iš sparčiausiai augančių rinkų pasaulyje. Kiekvienas, kuris galvoja apie savo pirmojo verslo atidarymą, pradeda galvoti apie šią pramonės šaką, ir tai yra logiška. 

Augant populiarumui, didėja ir konkurencija. Norint užkariauti šiuolaikinę tūkstantmečių auditoriją, neužtenka atidaryti kambarį su kavos aparatu ir „kavos“ ženklu. Reikia duoti ką nors daugiau nei tik gėrimą stiklinėje.

Reklama:

Kaip išlaikyti greitį ir pastovią gėrimų kokybę?

Tūkstantmečio kartos atstovai dabar sudaro 50 proc. visų mokančių dirbančiųjų auditorijos. Šiai kartai labai svarbu greitis, kokybė ir vaizdas. Šios tikslinės auditorijos aptarnavimo procesas turi būti kuo greitesnis, o produktas turi išlaikyti savo kokybę ir skonį. Savitarnos kioskai padeda automatizuoti ir pagreitinti bendravimo su klientais procesą.

Laimei, technologijos kartais aplenkia paklausą. Pavyzdžiui, naujausios kartos šveicariški superautomatiniai kavos aparatai užtikrins nuolatinę aukštą gėrimų kokybę, iki minimumo sumažindami žmogiškąjį faktorių, todėl savo svečiams galėsite patiekti nuolat skanius gėrimus vos per dvi minutes.

Kaip keičiasi verslo modelis?

Reklama:

Dėl naujų formatų ir technologinės plėtros tinklas gali sumažinti pastoviąsias personalo išlaidas. Lengviau ir greičiau apmokyti darbuotojus, sumažėja darbuotojų kaita.

Be to, didėjant siuntimo greičiui, didėja ir duomenų srauto pralaidumas, o eilių problema išsprendžiama. Įranga leidžia vienu metu aptarnauti kelis klientus. Įrangos integravimas su svečiams skirta mobiliąja programėle, leidžiančia svečiams iš anksto užsisakyti ir pritaikyti gėrimus. Tai padidina vidutinę sąskaitą dėl kryžminio pardavimo.

Automatizavimas pasiekiamas automatiškai siunčiant užsakymą į apskaitos sistemą ir kavos barą, o visus procesus galima valdyti nešiojamuoju kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu.

Pasaulis jau seniai perpildytas įvairių nuolaidų pasiūlymų ir akcijų, tačiau prie ko gali privesti nesibaigiantis dempingas? Tik nuolatinių pajamų sumažėjimo ir išlaidų padidėjimo.

Be materialinės naudos, svečiams patinka gauti “emocinių dovanų”, pavyzdžiui, rūpintis gamta.

Kavinė gali naudoti biologiškai skaidžius puodelių dangtelius, o tiekėjai turi ekologinius sertifikatus. Taip pat galima gerokai sumažinti aplinkai kenksmingų pakuočių naudojimą ir visiškai pereiti prie biologiškai skaidžių medžiagų.

Kavinei atidaryti reikalinga įranga:

Kavos aparatas – apie 2000 eurų.
Konditerijos spinta – apie 800 eurų.
Šaldytuvas (2 vnt.) – apie 350 eurų.
Kavos malūnėlis – apie 650 eurų.
Kokteilių maišytuvas – 240 eurų.
Šaldiklis – 170 eurų.
Ledo gaminimo aparatas – 700 eurų.
Spaudos kepsninė – 90 eurų.
Svarstyklės – 100 eurų.
Mikrobangų krosnelė – 110 eurų.
Baro svarstyklės – 60 eurų.
Vandens filtras – 80 eurų.
Filtro galvutė – 80 eurų.

Bendra įrangos kaina – maždaug 5400 eurų.

Verslo pelningumas vidutiniškai siekia 19 %, o atsipirkimo laikotarpis – 12-18 mėnesių.

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |