Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: Ekologiška ateities kavinė

Paskelbta

-

Kava yra viena iš sparčiausiai augančių rinkų pasaulyje. Kiekvienas, kuris galvoja apie savo pirmojo verslo atidarymą, pradeda galvoti apie šią pramonės šaką, ir tai yra logiška. 

Augant populiarumui, didėja ir konkurencija. Norint užkariauti šiuolaikinę tūkstantmečių auditoriją, neužtenka atidaryti kambarį su kavos aparatu ir „kavos“ ženklu. Reikia duoti ką nors daugiau nei tik gėrimą stiklinėje.

Reklama:

Kaip išlaikyti greitį ir pastovią gėrimų kokybę?

Tūkstantmečio kartos atstovai dabar sudaro 50 proc. visų mokančių dirbančiųjų auditorijos. Šiai kartai labai svarbu greitis, kokybė ir vaizdas. Šios tikslinės auditorijos aptarnavimo procesas turi būti kuo greitesnis, o produktas turi išlaikyti savo kokybę ir skonį. Savitarnos kioskai padeda automatizuoti ir pagreitinti bendravimo su klientais procesą.

Laimei, technologijos kartais aplenkia paklausą. Pavyzdžiui, naujausios kartos šveicariški superautomatiniai kavos aparatai užtikrins nuolatinę aukštą gėrimų kokybę, iki minimumo sumažindami žmogiškąjį faktorių, todėl savo svečiams galėsite patiekti nuolat skanius gėrimus vos per dvi minutes.

Kaip keičiasi verslo modelis?

Dėl naujų formatų ir technologinės plėtros tinklas gali sumažinti pastoviąsias personalo išlaidas. Lengviau ir greičiau apmokyti darbuotojus, sumažėja darbuotojų kaita.

Be to, didėjant siuntimo greičiui, didėja ir duomenų srauto pralaidumas, o eilių problema išsprendžiama. Įranga leidžia vienu metu aptarnauti kelis klientus. Įrangos integravimas su svečiams skirta mobiliąja programėle, leidžiančia svečiams iš anksto užsisakyti ir pritaikyti gėrimus. Tai padidina vidutinę sąskaitą dėl kryžminio pardavimo.

Automatizavimas pasiekiamas automatiškai siunčiant užsakymą į apskaitos sistemą ir kavos barą, o visus procesus galima valdyti nešiojamuoju kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu.

Pasaulis jau seniai perpildytas įvairių nuolaidų pasiūlymų ir akcijų, tačiau prie ko gali privesti nesibaigiantis dempingas? Tik nuolatinių pajamų sumažėjimo ir išlaidų padidėjimo.

Be materialinės naudos, svečiams patinka gauti “emocinių dovanų”, pavyzdžiui, rūpintis gamta.

Kavinė gali naudoti biologiškai skaidžius puodelių dangtelius, o tiekėjai turi ekologinius sertifikatus. Taip pat galima gerokai sumažinti aplinkai kenksmingų pakuočių naudojimą ir visiškai pereiti prie biologiškai skaidžių medžiagų.

Kavinei atidaryti reikalinga įranga:

Kavos aparatas – apie 2000 eurų.
Konditerijos spinta – apie 800 eurų.
Šaldytuvas (2 vnt.) – apie 350 eurų.
Kavos malūnėlis – apie 650 eurų.
Kokteilių maišytuvas – 240 eurų.
Šaldiklis – 170 eurų.
Ledo gaminimo aparatas – 700 eurų.
Spaudos kepsninė – 90 eurų.
Svarstyklės – 100 eurų.
Mikrobangų krosnelė – 110 eurų.
Baro svarstyklės – 60 eurų.
Vandens filtras – 80 eurų.
Filtro galvutė – 80 eurų.

Bendra įrangos kaina – maždaug 5400 eurų.

Verslo pelningumas vidutiniškai siekia 19 %, o atsipirkimo laikotarpis – 12-18 mėnesių.

Naujienos

Verslo Vikingai

Nekilnojamas turtas3 d. prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Pirkitpadangas.lt vadovas Domantas Dulkė: „Į padangų verslą kaip naujokas aš nelįsčiau“

Domantui Dulkei dabar pats darbymetis. Pirkitpadangas.lt vadovas neslepia, kad jo verslas – labai sezoninis, o artėjant šaltajam metų sezonui ateina...

Justina Dargevičė fotografė Justina Dargevičė fotografė
Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

„Onzė“ vadovė Rasa Mišelinskė: „Logistikoje daugėja vadovių moterų ir tai labai džiugina“

Už „Taupykite savo laiką“ šūkiu besivadovaujančios logistikos kompanijos „Onzė“ vairo – veikli moteris, mama, kuri nebijo rizikuoti, bandyti ir imti...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |