Sekite naujienas

Verslo idėjos

Inovatyvios verslo idėjos: 2024-2035 verslo tendencijos startuolio kūrimui

Paskelbta

-

Jei esate ambicingų planų turintis verslininkas ir svajojate rasti savo nišą sėkmingam startuoliui, susipažinkite su keliomis tikrai šauniomis verslo idėjomis, kurios bus paklausios per ateinančius 12 metų nuo 2023 iki 2035 m. Inovatyvios verslo idėjos skiriasi nuo standartinių idėjų, nes dėl jų pasaulis tampa geresnis. Proveržio idėjos į pasaulį atneša naujas technologijas, kurios sprendžia žemės ir žmonijos problemas.

Šiandien vis daugiau verslininkų kuria naujas technologijų pradedančiąsias įmones, turinčias didelį potencialą spręsti tokias svarbias pasaulines problemas kaip klimato kaita, kova su atliekų pertekliumi ir jų perdirbimas, pasaulio vandenynų valymas, vandens trūkumas, gyvūnų ir augalų nykimas ir kt.

Pagrindinės novatoriškos verslo idėjos šauniems startuoliams per ateinančius 12 metų

Generatyvinis dirbtinis intelektas (DI)

Skaitmeninis spartinimas apskritai yra didelė pastarųjų kelerių metų tendencija. 2023-2025 m. skaitmeninis spartėjimas tęsis visame pasaulyje. Vienas iš būdų, kaip startuoliai išnaudos skaitmeninį spartinimą, yra generatyvinis dirbtinis intelektas (DI).

“Generatyvinis dirbtinis intelektas” – tai plati sąvoka, apimanti daugelį dalykų. Paprasčiausiai tai yra nekontroliuojami mašininio mokymosi algoritmai. Šie algoritmai kuria (“generuoja”) naują turinį ir žinias, naudodami tai, ką išmoko.

Pavyzdžiui, generatyvinio kodavimo dirbtinis intelektas galėtų pats generuoti kodą. Šis kodas taps vis sudėtingesnis ir sudėtingesnis, nes dirbtinis intelektas “mokosi”. Šis gebėjimas gali būti naudojamas klaidoms taisyti ir taikomųjų programų funkcijoms tobulinti.

Naudojant šią technologiją bus visiškai išspręstos vertimo iš bet kurios kalbos į bet kurią kitą kalbą problemos. Negalėsime atskirti žmogaus sukurto turinio nuo dirbtinio intelekto sukurto turinio – rašytiniame turinyje, vaizdo įrašuose, skaitmeniniame mene ir kitur. Manoma, kad dirbtinio intelekto rinka auga eksponentiškai, ir tikimasi, kad 2023 m. pasaulinė dirbtinio intelekto rinka viršys 50 mlrd. Dolerių.

Tačiau generatyvinis dirbtinis intelektas kelia tam tikrų pavojų. Kartais jis susijęs su tokiais dalykais kaip gilios klastotės ir melagingos naujienos. Tačiau teisingai naudojamas jis turi daug naudingų pritaikymų:

Generatyvinis dirbtinis intelektas puikiai tinka nuobodžiam, pasikartojančiam skaitmeninės kūrybos darbui automatizuoti. Pavyzdžiui, jis gali redaguoti vaizdus ir garso failus, kad gautų ryškius ir aiškius rezultatus. Toks darbas žmonėms inžinieriams užima daug laiko ir yra nuobodus, o generatyviniam dirbtiniam intelektui jis yra lengvas.
Generatyvinis DI gali greitai sukurti modelius bandymams. Jie naudingi viskam – nuo orų prognozių iki auditorijos tyrimų.
Generatyvinis DI gali sugalvoti turinio idėjas tinklaraščiams, socialinės žiniasklaidos įrašams ir kt.
Generatyvinis DI gali labai greitai sukurti skaitmeninius prototipus. Tai pagreitina mokslinius tyrimus ir plėtrą.

Daiktų interneto (IoT) technologijų suklestėjimas

Daiktų internetas šiandien yra daugiau nei interaktyvūs šaldytuvai. Daiktų interneto technologija leidžia viskam – nuo jūsų šildymo sistemos iki dviračio – tapti duomenų portalu.

Daiktų internetas jau kelerius metus pasiekė kritinę masę. 2023-25 m. jis bus didesnis ir prieinamesnis nei bet kada anksčiau. Iš esmės daiktų interneto įrenginiai yra ryšio vartai. Kiekvieni ryšio vartai – tai dar viena galimybė užmegzti ryšius su klientais. Tačiau pradedančiosios įmonės, aktyviai diegiančios daiktų interneto technologijas, turėtų būti atsargios. Vartotojai nebus patenkinti, jei jų šaldytuvas pradės užsikimšti atsitiktinių prekės ženklų reklamomis.

Jei ketinate naudoti daiktų internetą rinkodarai ir komunikacijai, turėtumėte suteikti kontrolę klientui. Priešingu atveju galite pasirodyti kaip įkyrus ir įkyrus prekės ženklas. O to mažiausiai norisi, kai bandote užmegzti prekės ženklo ir kliento santykius.

Ateityje pradedančiosios įmonės taip pat gali naudotis daiktų internetu verslo procesams paspartinti. Tokie daiktai kaip išmanieji sekimo įrenginiai gali padėti valdyti biurą. Išmaniosios saugumo funkcijos gali įspėti apie galimą įsilaužimą. Smulkaus verslo kortelių skaitytuvai gali siųsti sandorių duomenis tiesiai į jūsų CRM. Daiktų internetą galite naudoti net siųsdami nurodymus gamybos mašinoms.

Kriptovaliuta ir žiniatinklis 3.0

Ethereum išlaikys savo dominavimą tarp kūrėjų, nes Ethereum virtualios mašinos (EVM) ir toliau sukels tinklo efektą tarp kūrėjų. Taip pat ir toliau matysime neigiamą poveikį ekosistemoms, kuriose dalyvauja FTX. Tokenizacija pakeis įmonių ir jų bendruomenių santykius.

Visų formų ir dydžių bendrovėms – ne tik “Web3 bendrovėms” – taps norma siūlyti savo klientų, gerbėjų ir rėmėjų bendruomenėms augimo galimybes pasitelkiant tokenizaciją. Žetonizacija atveria mažmeninio dalyvavimo privačiose rinkose galimybę, nes likvidumas, frakcionavimas, greitas atsiskaitymas ir skaidrumas naudingas abiem sandorio šalims.

Vienas įdomiausių įvykių šioje srityje – dirbtinio intelekto integravimas į Web 3.0 technologiją Naudojant mašininį mokymąsi ir natūralios kalbos apdorojimą, dirbtiniu intelektu varomi pokalbių robotai ir virtualūs asistentai palengvins įmonių bendravimą su klientais.

CSaaS (kibernetinis saugumas kaip paslauga) – arba kibernetinio saugumo užsakomosios paslaugos

Debesijos paslaugų užsakomosios paslaugos yra pastarųjų kelerių metų verslo tendencija. 2023-2030 m. pasaulinė CSaaS (kibernetinio saugumo kaip paslaugos) rinka bus didžiulė.
Kibernetinis saugumas yra labai, labai svarbus. Kibernetinių nusikaltimų daugėja ir jie kasdien darosi vis sudėtingesni. Analitikai prognozuoja, kad iki 2025 m. kibernetiniai nusikaltimai pasaulio ekonomikai kasmet kitais metais kainuos 10,5 trilijono JAV dolerių.

Kartu griežtinamos sankcijos už kibernetines atakas. Tokie teisės aktai, kaip BDAR, griežtai baudžia prekių ženklus, kurie nesugeba apsaugoti klientų duomenų. Pagal BDAR už duomenų apsaugos pažeidimus įmonėms gali būti skiriama bauda iki 4 proc. visos metinės apyvartos.

Todėl labai svarbu, kad įmonės ir prekių ženklai rūpintųsi kibernetiniu saugumu. Vienas geriausių būdų tai padaryti – patikėti kibernetinį saugumą ekspertams. Debesijos kibernetinio saugumo bendrovės turi daug privalumų pradedančiosioms įmonėms:

Jie teikia aukšto lygio CSaaS paslaugas už prieinamą kainą. Daugelis pradedančiųjų įmonių neturi išteklių samdyti talentingą kibernetinio saugumo komandą. Užsisakydami užsakomąsias paslaugas, jie gauna reikiamų žinių už prieinamą kainą.

Suteikia jiems 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiančias paslaugas. CSaaS komandos visą savo darbą gali skirti klientų sistemų apsaugai. Tokiu būdu prekių ženklai gali atsiduoti savo klientams nesirūpindami kibernetiniu saugumu.

Jie turi pažangiausias saugumo technologijas. Geriausios kibernetinio saugumo sistemos yra brangios. Samdydamos CSaaS įmonę, pradedančiosios įmonės gali naudotis pažangiausių technologijų privalumais be pradinių išlaidų.

Plastiko perdirbimas kaip praktinė patirtis

Plastikas yra vienas didžiausių šiuolaikiškumo priešų. Nepaisant to, kad plastikas yra būtinas šiuolaikiniame pasaulyje, jis labiau kenkia mūsų gyvenimui nei padeda. Sakysite, neišvengiamas blogis. Nepriklausomai nuo jūsų asmeninio požiūrio į aplinką, perdirbimas gali tapti jūsų pašaukimu ir milijoniniu startuoliu.

Plastiko perdirbimas turi didelį potencialą pasaulinėje rinkoje. Planetoje yra daug plastiko, o nauji plastikiniai gaminiai šiuo metu yra mažiausiai, ko jai reikia. Atėjo laikas perimti plastiko perdirbimo kontrolę ir kurti naujas technologijas šioje didžiulėje pramonės šakoje.

Išmesti yra lengviau nei perdirbti. Todėl plastiko atliekos kenkia mūsų planetai, patenka į Žemę ir vandenynus ir grįžta pas mus mikroplastiko pavidalu į mūsų maistą.

“Super” programėlių rinka augs

“Super” programėlė iš esmės yra universali platforma, kuri siūlo daugybę paslaugų vienoje didelėje ir pažangioje programoje. Tai iš esmės yra tarsi portalas – mobilioji programėlė. Pasak “Gartner” analitikų, 2023-2025 m. superprogramėlės bus viena iš pagrindinių technologijų startuolių tendencijų.

Dėl ko superprogramėlės tampa tokios populiarios jų paleidimo metu? Jos tenkina visus naudotojo poreikius vienoje vietoje. Kadangi mūsų išmaniuosiuose telefonuose yra nedaug vietos, viena universali programėlė yra neabejotinai priimtinesnė;

Iš tiesų tokios superprogramėlės, kaip “PhonePe” (skaitmeninių mokėjimų programėlė) ir “Grab” (iš pradžių tai buvo pristatymo technologijų sprendimas), dabar yra labai populiarios visose šalyse. Superprogramėlės teikia tokias paslaugas, kaip:

Maisto produktų / vaistų / prekių pristatymas;
Skaitmeniniai mokėjimai;
Vaizdo transliacijos;
Viešbučių rezervavimas ir dar daugiau.

Fintech išliks populiarios nepaisant kriptovaliutų griūties

2022 m. Fintech startuoliai buvo didžiausi rizikos kapitalo lėšų gavėjai, nepaisant to, kad šiais sudėtingais metais apskritai sumažėjo rizikos kapitalo finansavimas, ir nepaisant garsių kriptovaliutų biržų ir kriptovaliutų bendrovių bankroto.

Kaip prognozuoja “Crunchbase”, 2023-25 m. tikėtina, kad ir toliau bus investuojama į fintech įmones, ypač B2B mokėjimų ir verslo paslaugų srityje, nors turėtume tikėtis, kad po FTX griūties kriptovaliutų finansavimas sumažės.

Kova su atliekomis ir šiukšlėmis pasitelkiant robotus

Pasaulyje grėsmingai daugėja atliekų, o jas tvarkyti darosi vis sunkiau. Surinkti ir pašalinti tokį kiekį šiukšlių yra sudėtinga, ypač atsižvelgiant į šiuos procesus lydinčias grėsmes sveikatai ir gyvybei.

O kodėl turėtume leisti žmonėms rizikuoti savo gyvybe ir susidurti su šiukšlėmis, kai yra patogi alternatyva – robotai? Per pastaruosius kelerius metus robotika pasiekė didelį technologinį proveržį.

Atliekas surenkančių robotų idėjos jau kuriamos visame pasaulyje.

Pavyzdžiui, Čikagoje įsikūrusi pelno nesiekianti įmonė “AltruBots” išrado šiukšles renkantį robotą Čikagos upei valyti. Robotus taip pat galima išmokyti atskirti šiukšlių rūšis ir atskirti jas perdirbimui arba galutiniam šalinimui.

Jei jums patinka technologijos ir švaresnės planetos idėja, šiukšlių robotai gali būti puikus pasirinkimas jūsų startuoliui. Vykdydami šį ekologišką verslą ne tik uždirbsite daug pinigų ir prisidėsite prie aplinkosaugos, bet ir išgelbėsite daugybę žmonių nuo rizikos, su kuria jie susiduria kasdien rinkdami šiukšles.

Elektromobiliai paspartins akumuliatorių technologijų ir inovacijų diegimą

Vis dažniau naudojantis elektra varomomis transporto priemonėmis atsirado poreikis tobulinti greitojo ir belaidžio įkrovimo technologijas ir akumuliatorių naujoves. Todėl energijos kaupimas laikomas pagrindine 2023-2025 m. tendencija visose pramonės šakose, o jo baterijų know-how rinka iki 2027 m. turėtų išaugti bent tris kartus (nuo 10 mlrd. iki 37 mlrd. JAV dolerių).

Akumuliatorių technologijos toliau tobulės energijos tankio, temperatūros diapazono, įkrovimo ciklų ir eksploatavimo trukmės, technologijų ir infrastruktūros, medžiagų tiekimo stabilumo, sąnaudų, gyvavimo ciklo valdymo ir perdirbimo požiūriu.

Taip pat ir vandenilio rinka automobilių pramonėje patirs didžiulių pokyčių. Vandenilio gamyboje, saugykloje ir transportavime diegiamos svarbios inovacijos, kad būtų sumažintos susijusios sąnaudos ir apribojimai ir plačiau naudojamos vandeniliu varomos transporto priemonės.

Naujoviškos vandens valymo technologijos

Su kiekviena diena švarus vanduo Žemėje tampa vis didesne prabanga. Nors yra tradicinių vandens valymo būdų, vis dar ieškoma naujų, aplinkai nekenksmingų vandens valymo būdų.

Planetai reikia ne tik vandens valymo technologijų, bet ir naujoviškų sprendimų, pavyzdžiui, atmosferos vandens generatoriaus, kuris gamintų vandenį iš drėgno oro.

Šių problemų sprendimas gali būti vertas iššūkis ambicingiems verslininkams.

Kai kurie pradedančiųjų verslininkų projektai jau pradėjo gaminti vandenį iš oro. Atmosferos vandens gamybos rinka yra labai perspektyvi. Tikimasi, kad per ateinančius kelerius metus ji smarkiai išaugs.

Yra paprastesnių būdų vandeniui valyti, pavyzdžiui, naudojant biologinį smėlį. Vietinis vandens valymo sprendimas yra perspektyvi verslo idėja.

Oro valymas ir CO2 kiekio atmosferoje mažinimas

Per pastarąjį dešimtmetį oro užterštumo lygis labai pablogėjo. Tokie miestai kaip Pekinas, Naujasis Delis, Meksikas ir kiti didmiesčiai tapo tikromis dujų kameromis.

Nors šiuose miestuose imtasi priemonių, oro kokybė nedaug pasikeitė. Žmonės pradėjo naudoti oro valytuvus, ypač savo namuose.

Oro valymo įrenginių rinka akivaizdžiai auga ir tikimasi, kad augs toliau. Sunkiausia bus sukurti nebrangias ir masėms prieinamas technologijas.

Jau sukurta gerų pramoninių oro valytuvų – tai veiksmingas vietinis sprendimas, tačiau tokie prietaisai negali išspręsti problemos pasauliniu mastu.

Inžinieriai ir išradėjai turėtų sutelkti dėmesį į technologijas, kurios sumažintų CO2 kiekį atmosferoje ir turėtų įtakos oro švarai apskritai.

Technologijos, suteikiančios galimybę mokytis

Daugelio problemų, su kuriomis susiduriame, priežastis yra gero išsilavinimo trūkumas. Ar gali neturtingų šalių gyventojai gauti kokybišką išsilavinimą tinkamu mastu ir už nedidelę kainą, kad galėtų daryti karjerą ir pradėti pelningą verslą? Taip, tai įmanoma.

Švietimo technologijų rinkos augimo tendencijos vilioja pradedančiuosius verslininkus, tačiau laikas pagalvoti apie socialinę pažangą. Technologijos padeda įveikti tokius apribojimus kaip atstumas, kalba, laikas ir erdvė.

Liūdna, kad zondų Mėnulyje ir Marse amžiuje vis dar yra vietų Žemėje, kur švietimas vis dar neprieinamas. Švietimo startuoliai turėtų sutelkti dėmesį į inovacijas, kurios užtikrintų švietimą atokiose vietovėse su kylančia ekonomika.

Šį tikslą pasiekti nėra lengva, tačiau tuo vertingesnis bus rezultatas. Švietimas atlieka svarbų vaidmenį bendram bet kurios tautos vystymuisi. Švietimo technologijų startuoliai turėtų orientuotis į šalis, kuriose švietimo prieinamumas yra mažas, atokiose, ekonomiškai nepalankiose, kaimo demografinėse vietovėse.

Inovatyvūs sveikatos priežiūros automatai

Šiais laikais sveikatos priežiūra tapo brangiu reikalu, ypač mažas pajamas gaunantiems žmonėms. Brangios ligoninės, aukštos kvalifikacijos gydytojai ir patogi infrastruktūra yra sunkiai pasiekiami už miestų ribų, kurių turtingi gyventojai gali sau leisti mokėti už medicinos paslaugas.

O ką daryti vargšams? Ar sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo problemą galima išspręsti pasitelkus inovatyvias technologijas?

Medicinos automatai gali suteikti tokią prieigą ir tapti patikimu jų savininkų pajamų šaltiniu.

Kai kuriose išsivysčiusiose ir technologiškai pažangiose šalyse jau teikiamos automatizuotos medicinos paslaugos.

Tokios technologijos mažina sveikatos priežiūros išlaidas, o surinkta ir apdorota informacija apie ne miesto gyventojus labai domina kai kurias organizacijas, įskaitant farmacijos bendroves.

Pasaulyje jau yra įmonių, kurios specializuojasi kuriant sveikatos priežiūros automatus, atliekančius medicininius tyrimus ir teikiančius pagalbą ekstremaliose situacijose. Sukūrus tokias technologijas, kaimo ir atokiose vietovėse gyvenantys žmonės gali gauti skubias medicinos paslaugas.

Veganiškas maistas yra tendencija, kuri progresuos

Veganizmas sparčiai populiarėja, ypač tarp jaunų žmonių. Dauguma žmonių turi mažai žinių apie veganiškų patiekalų receptus ir ingredientus, o tai rodo mažas veganams skirtų restoranų skaičius.

Šios pradedančiosios įmonės propaguoja veganizmo ir sveikos gyvensenos idėjas, siūlo klientams daržovių ir vaisių patiekalų, pieno be laktozės ir veganiškos mėsos. Vykdant šį kilnų verslą galima gelbėti gyvūnus ir kartu gerai uždirbti.

Naujoviškos maisto technologijos

Maisto technologijų pramonė šiuo metu auga sulig kiekviena diena, tačiau šioje rinkoje yra daug sričių ir perspektyvių nišų, kurias galima plėtoti. Tarp jų – tokios inovatyvios, kaip maisto spausdinimas trimačiu spausdintuvu ir veganiškos mėsos gamyba.

Abi šios pramonės šakos padeda kurti tvarias įprastų maisto produktų alternatyvas.

Tačiau pasaulyje nėra daug trimačio maisto spausdinimo startuolių. Veganiškos mėsos rinka taip pat tik pradeda augti. Kaip matote, tai dvi perspektyvios verslo sritys naujose, aktyviai augančiose rinkose.

Dronų technologijų pažanga, pristatymo paslaugų augimas

Nors pristatymas bepiločiais orlaiviais nebėra nauja technologija ir dabar yra paplitusi, komerciniu požiūriu ji nėra labai išvystyta (pavyzdžiui, Indijoje ir kai kuriose šalyse taikomi griežti dronų naudojimo apribojimai). Tačiau tai labai perspektyvi pramonės šaka, o su dronais susijusios pradedančiosios įmonės gali užimti tvirtas pozicijas rinkoje.

Nors pristatymo bepiločiais orlaiviais įteisinimas gali užtrukti, pradedančiosios įmonės gali imti pavyzdį iš tokių bendrovių kaip “Zipline”. Šis Silicio slėnio startuolis Ruandoje pradėjo naudoti pirmąją pasaulyje nacionalinę pristatymo dronais sistemą.

Dronų pristatymo sistemos gali padėti potvynių, sausrų ir kitų stichinių nelaimių metu. Ši rinka yra dinamiška, tačiau tikimasi, kad per ateinančius kelerius metus ji gerokai išaugs.

Blokų grandinė, dirbtinis intelektas, daiktų internetas, VR ir AR, kvantinė kompiuterija – šios technologijos bus madingos 2023-2030 m.

Dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi pažanga padės sukurti į žmogų panašesnius virtualius asistentus ir pažangų automatizavimą įvairiose pramonės šakose.

Daiktų internetas (IoT) ir toliau plėsis, prijungdamas vis daugiau prietaisų ir suteikdamas naujų galimybių rinkti ir analizuoti duomenis;
Blokų grandinės technologija bus naudojama kuriant naujo tipo skaitmeninį turtą ir decentralizuotas platformas ir bus vis dažniau naudojama įvairiose pramonės šakose;
Kvantinė kompiuterija taps vis aktualesnė ir svarbesnė sprendžiant sudėtingas problemas tokiose srityse kaip finansai, sveikatos priežiūra ir logistika;
Virtualioji (VR) ir papildytoji (AR) realybė bus vis dažniau naudojamos tiek pramogoms, tiek praktinėms reikmėms, pavyzdžiui, darbui nuotoliniu būdu ir švietimui;
5G tinklai taps vis labiau paplitę ir užtikrins didesnį interneto greitį bei patikimesnį ryšį;
Debesija ir 5G keičia viską. Duomenų rinkimui ir vizualizavimui bus plačiau naudojamas gyvasis dirbtinis intelektas, o riba tarp žaidimų ir realaus pasaulio vis labiau nyksta;
Autonominės transporto priemonės taps vis labiau paplitusios, o tai padidins saugumą ir efektyvumą keliuose;
Robotika ir bepiločiai orlaiviai bus vis labiau paplitę gamyboje, pristatyme ir kitose pramonės šakose;
Vis didesnę reikšmę įgis kraštinė kompiuterija, nes vis daugiau prietaisų bus prijungiama prie interneto, todėl duomenis bus galima apdoroti arčiau jų šaltinio;
Biotechnologijos ir genų redagavimas ir toliau tobulės, todėl atsiras naujų gydymo būdų ir galimų etinių problemų.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |