Sekite naujienas

Verslo idėjos

Kokį verslą galima atidaryti vasarą? Ką galite uždirbti? Vasaros verslo idėjos variantai

Paskelbta

-

Sezoninis verslas – tai verslas, kurio pelnas labai priklauso nuo metų laiko, todėl pagrindinis jo tikslas – maksimaliai padidinti pajamas sezono piko metu. Toks verslo projektas dažnai yra skirtas trumpam laikotarpiui ir tinka žmonėms, norintiems greitai užsidirbti. Vasaros verslas šiuo atžvilgiu yra pelningiausias, nes jis turi daug galimybių ir suteikia daug galimybių trokštantiems verslininkams.

Verslo idėjos statybose

Reklama:

Statyba

Maždaug nuo balandžio iki rugsėjo prasideda statybų sezonas privačiame sektoriuje. Rudenį tai taip pat tęsiasi, tačiau, kaip taisyklė, prasidėjus mokslo metams daugelis statybininkų pereina prie apdailos ir vidaus darbų.

Šiuo laikotarpiu bus aktualios ir bet kokios išmontavimo, statybos, remonto, statybinių atliekų išvežimo, taip pat statybinių medžiagų gamybos paslaugos.

Kraštovaizdžio dizainas

Kraštovaizdžio dizaino verslas apima asmeninio sklypo sutvarkymo paslaugų teikimą pagal bendrą idėją. Pagrindiniai potencialūs tokio verslo klientai yra turtingi nuosavų kotedžų savininkai. Tiesą sakant, kraštovaizdžio projektavimas yra apželdinimo, takų planavimo, įvairių dekoratyvinių pastatų ir konstrukcijų (tvenkinio, fontano, kalnų čiuožyklos) įrengimo, erdvės zonavimo ir kitų panašių darbų veikla.

Reklama:

Mažmeninės prekybos verslo idėjos

Prekyba statybinėmis medžiagomis
Statybinės medžiagos visada paklausios, nes statybos ir remonto darbus nuolat atlieka tiek įvairios įmonės, tiek pavieniai asmenys. Paklausa ypač didėja prasidėjus karščiams.

Prekybos statybinėmis medžiagomis verslą galima organizuoti ir be investicijų, jei teikiate tarpininkavimo paslaugas tarp tiekėjų ir pirkėjų. Prieš pradedant veiklą, būtina išanalizuoti visų gamintojų pasiūlymus, siekiant išsirinkti pelningiausius. Juk kuo mažesnė didmeninė kaina, tuo galima nustatyti didesnę maržą.

 

Palapinių prekyba, gamyba

Lauko aktyvių pramogų, festivalių mėgėjų tarpe visada paklausios palapinės, kurių padaugėja pavasario-vasaros-rudens laikotarpiu. Atsižvelgiant į tai, kad šiandien daug dėmesio skiriama vidaus turizmo plėtrai, didelė tikimybė, kad palapinių gamyba ir prekyba taps pelninga bet kuriame šalies regione.

Nepaisant to, kad į tokį verslą teks investuoti daug pinigų, visos investicijos gali atsipirkti jau pirmąjį sezoną, jei paskirsite įmonės atidarymą jos pradžiai ir surasite patikimus platinimo kanalus.

Prekyba saulės akiniais ir skėčiais

Akiniai nuo saulės ir skėčiai – sezoninis produktas, kurio paklausa tarp neribotos tikslinės auditorijos. Tokių priemonių reikia visiems, kad apsisaugotų nuo saulės, o nuo lietaus gelbsti ir skėčiai. Jei organizuojate sezoninį verslą, pirmenybė turėtų būti teikiama vienkartiniams skėčiams, kurių kaina yra 7–9 kartus mažesnė nei įprasta, o išorinių skirtumų praktiškai nėra. Formuojant akinių asortimentą, geriau įsigyti daug pavienių modelių, kad būtų patenkinti skirtingų kategorijų klientų poreikiai.

Prekyba saulės akiniais ir skėčiais turėtų būti vykdoma nuo kovo vidurio iki spalio mėn. Šiuo periodu suaktyvėja saulė ir tuo pačiu prasideda „lietaus sezonas“. Norėdami pradėti, jums reikia tik pinigų prekėms įsigyti, tačiau galite rasti tiekėjų, kurie prekes parduoda. Tada verslą galima organizuoti praktiškai be investicijų.

Prekyba vasarinėmis kepurėmis, drabužiais ir avalyne

Pelningiausia vasarines skrybėles, drabužius ir batus pardavinėti iš kiosko, tam pasirenkant kurortinę poilsio vietą. Šio tipo veikla yra labai konkurencinga, todėl reikia atidžiai pasirinkti asortimentą, pirmenybę teikiant lengviems, nebrangiems ir populiariausiems modeliams.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas retiems daiktams, pavyzdžiui, dideliems dydžiams. Tai gali tapti reikšmingu konkurenciniu pranašumu ir atnešti papildomo pelno.

Prekyba pripučiamomis valtimis, apskritimais ir čiužiniais

Tai vienas geidžiamiausių atostogų produktų vasarą.

Prekyba kotedžų ir sodų priemonėmis, įrankiais, aksesuarais

Laikotarpiu nuo pavasario iki rudens pelninga parduoti prekes vasaros gyventojams. Šiame asortimente yra daug prekių, įskaitant žarnas, kaušus, sodo įrankius, kenkėjų kontrolės produktus, dirvožemio trąšas ir daug daugiau.

Organizuojant verslą būtina atsižvelgti į visų kategorijų potencialių pirkėjų poreikius. Didžiausią pelną galite gauti atidarę mažmeninės prekybos vietą poilsio kaimo teritorijoje.

 

Prekyba priemonėmis nuo uodų ir erkių

Atėjus karščiui, žmones ima įveikti kraują siurbiantys vabzdžiai ir visi aktyviai pradeda pirkti priemones, skirtas apsisaugoti nuo jų. Čia reikia atsižvelgti į dviejų kategorijų pirkėjų poreikius – tų, kurie nori apsaugoti savo namus nuo uodų, ir tų, kurie ieško galimybių atbaidyti vabzdžius būnant lauke.

Atitinkamai, į asortimentą būtina įtraukti visas apsaugos priemones – fumigantus (elektrinius ir pirotechnikos), repelentus, ultragarsinius repelentus. Produktai turėtų būti pateikiami skirtingame kainų diapazone – nuo pigių iki brangių. Galite prekiauti internetu arba prekiauti iš prekystalio šalia masinio poilsio vietų.

 

Surenkamų baseinų pardavimas

Surenkamieji baseinai pagal įrengimo tipą skirstomi į gruntą ir duobę. Antrasis variantas yra imlesnis ir brangesnis, todėl jo paklausa mažesnė. Jei regione tokias paslaugas teikiančių įmonių nėra, tuomet sezono metu galima labai gerai užsidirbti.

Pagrindiniais klientais gali tapti kotedžų ir kaimo sodybų, taip pat poilsio namų, mini viešbučių, sveikatingumo ir kitų įstaigų savininkai. Svarbiausia ne tik parduoti baseinus, bet ir pasiūlyti jų įrengimą, tuomet paslaugų paklausa ir pajamos bus dar didesnės.

 

Medinių stulpų pardavimas

Mediniai stulpai plačiausiai naudojami montuojant tvoras iš bet kokios medžiagos, taip pat statybinius elementus medinių pastatų statyboje. Bet kokiu atveju jie turi būti sausi, kokybiški, be jokių defektų. Norint pratęsti tarnavimo laiką, stulpų pagrindas apdorojamas specialiomis priemonėmis. Tokie produktai yra brangūs, tačiau yra labai paklausūs tarp privačių kūrėjų.

Patvariausi bus ąžuoliniai stulpai, tačiau ši mediena labai brangi. Produktai, pagaminti iš beržo, maumedžio, lazdyno, laikomi labiau prieinamais. Norėdami paįvairinti asortimentą, galite pasiūlyti pagalius su raižiniais arba dekoratyvine apdaila.

 

Malkų ruošimas ir pardavimas

Malkų nuėmimas, pjovimas ir pardavimas nereikalauja didelių išlaidų ir specialių įgūdžių. Tačiau yra viena ypatybė – malkas geriau rinkti vasarą, o pagrindinis pardavimo pikas patenka į rudens-žiemos laikotarpį. Potencialūs pirkėjai bus daugiausia privačių namų savininkai, o vasarą galėsite dirbti su šašlykinėmis, pirčių ir pirčių savininkais. Sausos malkos turi didžiausią paklausą, todėl jas būtina laikyti sausoje vėdinamoje patalpoje.

Pagal įstatymą malkoms ruošti reikia gauti leidimą ir surašyti miško nuomos sutartį. Šis dokumentas leidžia eksportuoti malkas iš konkrečios vietovės. Dažniausiai leidžiama kirsti tik vėjo nuvarytus ir kenkėjų pažeistus medžius.

Maisto ir gėrimų verslo idėjos

Maisto ir gėrimų pardavimas gali būti grindžiamas nuosavų produktų pardavimu arba tik perpardavėjo paslaugomis. Pirmuoju atveju reikės didesnių finansinių išlaidų ir daugelio norminių reikalavimų laikymosi.

 

Prekyba gira

Gatvės prekyba gira vasaros sezono metu duoda gerą pelną, ypač jei girą gaminate patys. Jei nėra pakankamai lėšų organizuoti faktinę gamybą, galite pradėti nuo kažkieno gaminių perpardavimo ir laikui bėgant išspręsti problemą savo dirbtuvėse.

Norėdami parduoti girą, turite gauti vietos administracijos ir SES leidimą. Galite organizuoti prekybą kioske arba pasistatyti palapinę ir iš statinės pilti girą. Toks verslas pasižymi minimaliomis investicijomis, dideliu pelningumu ir atsiperka per vieną sezoną

 

Alaus pardavimas

Prekiauti alumi iš čiaupo turi teisę tik maitinimo įstaigos ir specializuotos prekybos vietos. Šis verslas yra vienas pelningiausių ir perspektyviausių, o didžiausią pelną duoda vasaros sezonu. Pilamas alus nėra pasterizuotas, dėl to ir skonis geresnis nei buteliuose išpilstytas alus, be to, yra pigesnis, todėl yra labai paklausus.

Norėdami gauti geras pajamas be nuostolių, turite atidžiai išanalizuoti poreikį, nes gyvas gėrimas gali būti laikomas ne ilgiau kaip 7 dienas. Rekomenduojama pradėti nuo mažų kiekių.

 

Prekyba ledais

Ledų paklausa vasarą smarkiai išauga, o jų pardavimas gali atnešti gerą pelną, nepaisant didelės konkurencijos. Ledų prekyba yra lengvai organizuojama, nereikalauja specialių žinių, o antkainis sezono metu gali viršyti 100%.

Verslo idėjai įgyvendinti lengviausia atidaryti prekybos vietą gatvėje, vežimėlyje įrengus šaldiklį su skydeliu nuo saulės. Ši parinktis naudinga ta prasme, kad visada galite pakeisti vietą, priklausomai nuo pirkėjų prieinamumo.

 

Ledų gamyba

Pelningiausia ledus gaminti nuo balandžio iki spalio. Siekiant padidinti konkurencingumą, kartu su populiariausiomis produktų rūšimis galima pasiūlyti ir naujų skonių derinių. Svarbios įmonės sėkmės sąlygos yra gaminio originalumas, puikus skonis, aukšta kokybė ir priimtina kaina.

Taip pat galima derinti gamybą ir pardavimą perkant šaldiklį – aparatą minkštiems ledams gaminti, sumontuotą ant specialaus vežimėlio. Ši parinktis reikalauja minimalių išlaidų, palyginti su dirbtuvių atidarymu. O ledai, paruošti prieš pat perkant, kelia pirkėjų pasitikėjimą.

 

Cukraus vatos pardavimas

Cukraus vatos verslas yra dar vienas vasaros uždarbio variantas, leidžiantis be didelių pastangų gauti didelį pelną sezono metu. Geriausias laikas pradėti yra pavasario vidurys. Išpardavimų pabaiga priklauso nuo oro sąlygų, tačiau dažniausiai būna spalio pradžioje. Ateityje galėsite toliau prekiauti dideliame prekybos ar pramogų centre.

Projektui įgyvendinti reikia susirasti gerą žmonių susibūrimo vietą, o dar pelningiau – įsigyti specialų vežimėlį su aparatu ir jį transportuoti pagal poreikį. Įrangos kaina palyginti nedidelė, specialių įgūdžių nereikia. Spragėsiai dažniausiai parduodami kartu su vata.

 

Vasaros kavinė


Vasaros kavinė – patrauklus sezoninis verslas. Atėjus šiltiems orams dauguma įvairių maitinimo įstaigų lankytojų mieliau renkasi atviras zonas pabendrauti ir leisti laiką lauke. Sezono pradžios data nustatoma vietoje.  Maitinimo įstaigoms patvirtinta daug standartų ir taisyklių. Juos reikia žinoti ir stebėti, todėl šį verslą sunku organizuoti.

 

Barbekiu

Šašlykas – įprastas ir daugelio mėgstamas patiekalas, kurį reikia ruošti ant žarijų, o tai gana sunku namuose. Todėl kepsninės visada yra populiarios tarp gyventojų ir pasižymi dideliu lankomumu, nepaisant konkurencijos.

Sezoninis projektas dažniausiai yra siaurai orientuotas ir apima laikinos palapinės įrengimą arba pakelės kavinės įrengimą, kurios meniu siūlomi įvairių rūšių mėsos iešmeliai su padažu, salotomis ir gėrimais.

Šašlykų gamyba

Gaminant šašlykus gaminama marinuota mėsa ir jos pakavimas plastikiniuose induose (kibiruose). Tai pelningas, bet sezoninis verslas, nes kebabai lauke kepami daugiausia šiltuoju metų laiku.

Norėdami atidaryti verslą, jums reikės pjaustymo stalų, peilių rinkinio, pačios mėsos ir marinato komponentų, taip pat pakuotės. Paruoštai marinuotai mėsai nustatomos labai didelės maržos, o darbo ir lėšų sąnaudos yra gana nedidelės.

 

Maisto sunkvežimiai


Maisto sunkvežimis yra maisto sunkvežimis su virtuve, kuriame parduodami gėrimai ir greitas maistas. Norėdami uždirbti daug pinigų tokiame versle, turite turėti kulinarinių įgūdžių ir rasti pelningų prekybos vietų. Pagrindinis dalykas maisto sunkvežimyje yra tinkamai įrengta virtuvė su autonomiškiausiomis sistemomis, kurioms nereikia prijungti prie išorinių šaltinių.

Investicijos į tokią įmonę yra labai reikšmingos, nes reikės įsigyti ir įrengti automobilį. Taip pat reikia samdyti 2-3 žmones, kurie gamins ir parduos produktus. Kokybiškai suorganizavus ir tinkamai parinkus prekybos vietą, investicijos gali atsipirkti per 1 metus.

 

Nuomos verslo idėjos

Plaukiojančių namų nuoma

Namelių nuomos verslą galima organizuoti dviem būdais – išsinuomoti nuosavą namą, prieš tai jį nusipirkus arba susitarti su tokio namo savininku ir pajamas padalyti per pusę. Antruoju variantu pelnas bus mažesnis, nes savininkas gaus 50% visų mokėjimo išlaidų, o tarpininkas turės sumokėti už krantinę arba mėnesinį mokestį už laivą, taip pat prižiūrėti namą, pasirūpinti išlaikymo išlaidomis ir mokėti mokesčius.

Namų nuomos kaina yra gana didelė, todėl net ir su nurodytomis išlaidomis pelnas bus geras. Ypač jei naudojami keli tokie objektai.

 

Butų nuoma turistams

Nuomojami butai yra praktiškesnė alternatyva viešbučiams. Dauguma turistų nori išsinuomoti atskirą butą, o ne kambarį viešbutyje. Be to, nuomotojams daug pelningiau butą nuomotis kiekvieną dieną, o ne ilgam, nes kainos šiame segmente yra daug didesnės.

Tiesa, rizika čia taip pat didesnė, nes laikinieji svečiai dažnai elgiasi nerūpestingai. Todėl butas turi būti apdraustas prieš išnuomojant. Be to, sunkumai, susiję su klientų paieška ir būtinybe kruopščiai išvalyti po kiekvieno iš jų.

 

Dviračių ir motorolerių nuoma

Dviračių nuoma – paprastas sezoninis verslas, reikalaujantis tam tikrų investicijų nuomos objektams įsigyti. Norint išlaikyti gerą techninę būklę, būtina įsigyti bent 10 dviračių ir jų atsarginių dalių.

Tokį verslą mėgsta miesto gyventojai, kuriems šiltuoju metų laiku nereikia pirkti dviračių įrangos dėl kelių išvykų iš miesto ir atėjus šaltiems orams jos neturi kur laikyti. Be to, nuomos punkte galima įsigyti kelių rūšių dviračių, tarp kurių yra ir brangių, kuriuos įperka ne kiekvienas. Todėl nuomos punktas leidžia savininkui atgauti pradines investicijas per vieną sezoną.

 

Riedučių ir riedlenčių nuoma

Riedučiai ir riedlenčių nuoma – dar viena galimybė gerai užsidirbti vasaros sezono metu. Būtent dėl ​​riedučių ir riedlenčių sezoniškumo šios veiklos mėgėjai neskuba pirkti šio brangaus sportinio inventoriaus, o mieliau jį nuomojasi.

Tokio verslo pranašumai yra organizavimo paprastumas ir didelis pelningumas. Į verslo atidarymą investuoti pinigai dažniausiai atsiperka per pirmąjį sezoną ir iškart atneša geras papildomas pajamas.

 

Keturračių nuoma


Keturračių nuoma – tai didesnio masto verslo projektas, reikalaujantis didelių išlaidų brangiems motociklams įsigyti. Tačiau pajamos čia daug didesnės.

Keturračių nuomos biurą patartina atidaryti už miesto, šalia turizmo ir poilsio centrų ar kitų poilsiautojų susibūrimo vietų. Geriausias pasirinkimas yra kurortinė zona miške arba šalia rezervuaro.

 

Verslo idėjos organizuojant vasaros turizmą ir poilsį

Plaukimas plaustais ir poilsis

Plaukimas plaustais upėse vykdomas baidarėmis ar plaustais. Pirmasis variantas yra ekstremalesnis ir labiau domina sportininkus, o antrasis tinka įvairiems klientams, nes vykdomas ramia srove ir su minimalia rizika. Baidarės ir plaustai turi būti geros būklės, kad žmonės nesusižeistų. Be to, turistai turėtų būti aprūpinti įranga, gelbėjimosi liemenėmis, palapinėmis gyventi.

Plaukimas plaustais upėmis skirtas kelioms dienoms, maistą ruošia patys turistai. Dėl šios priežasties verslo kaštai bus nedideli, o investicijos atsipirks per kelis mėnesius.

 

Festivaliai

Vasara – festivalių metas. Tokio masinio renginio organizavimas tik atrodo varginantis ir sudėtingas reikalas, tačiau iš tikrųjų viskas yra daug paprasčiau. Jei šventėje nėra alkoholinių gėrimų, vietos valdžia be problemų išduoda leidimą.

Festivalį gali paruošti du žmonės per 2 savaites. Visos išlaidos atsiperka iš karto, o pelnas nepalyginamas su investicijomis (galima gauti daugiau nei 1000%). Taip yra dėl to, kad toks renginys yra puiki platforma didelėms įmonėms, kurios veikia kaip jo rėmėjai.

 

Darbas su partnerių programomis su kelionių kompanijomis ir agregatoriais

Milijonai žmonių kas mėnesį internete ieško tinkamų atostogų kelionių. Ši niša – begalinis potencialių klientų šaltinis, nes žmonės kasmet mieliau ilsisi ir iš to nesunku užsidirbti. Kelionių bendrovės turi dukterines programas, per kurias galite parduoti bilietus, viešbučio kambarius ar visas keliones, už tai gaudami gerą atlygį.

Tokio tipo pajamos labiausiai tinka kelionių svetainių ar tinklaraščių, turinčių didelį reguliarų srautą arba galimybę jį pritraukti, savininkams. Jums tereikia pasirinkti tinkamą kelionių kompanijų ir (arba) agregatorių programą, atitinkančią svetainės temą, ir galite iš karto pradėti uždirbti.

 

Suvenyriniai gaminiai

Atostogaujantys turistai daug pinigų išleidžia pramogoms ir suvenyrams pirkti. Suvenyrų pardavimas kurorto zonoje gali būti pelningas sezoninis verslas, tačiau tam reikia pasirinkti vietą su dideliu srautu.

Galite parduoti bet kokius suvenyrus, aksesuarus ir papuošalus, pagamintus iš vietinių žaliavų. Taip pat asortimentą galima papildyti turistams skirtomis tradicinėmis prekėmis, kurių paklausa taip pat didėja.

 

Pramogų parkas

Atrakcionų parko sukūrimo idėją galima įgyvendinti viduje arba lauke, priklausomai nuo pradinio kapitalo dydžio ir noro organizuoti nuolatinį ar sezoninį verslą. Norint įsigyti pigesnį vasaros variantą, nebūtina montuoti brangių karuselių, galite išsiversti su čiuožyklomis, laiptais, labirintais, namais, sporto įranga.

Užsidirbti pinigų tokiame parke galite tik su sąlyga, kad siūlomos atrakcijos sukels lankytojų susidomėjimą ir patiks vaikams. Tik tokiu atveju jie vėl grįš ir ateis dažnai.

Šaudykla

Šaudykla gali būti atidaroma dviem versijomis – stacionaria (palapinėje) arba mobilia (automobilyje). Mobili šaudykla reikalauja didesnių pradinių investicijų, tačiau ateityje suteikia daugiau galimybių užsidirbti, nes gali būti įrengta tose vietose, kur susirenka daugiausia potencialių klientų.

Kadangi šaudymo vieta tiesiogiai įtakoja lankytojų skaičių ir pajamų dydį, prasminga stacionarią palapinę įrengti  poilsio parke arba kurortinio miesto pėsčiųjų zonoje. Tokiu atveju sezono pelnas bus didelis.

Lynų parkas

Canopy adventure obstacle course in the treetops of a Lake Tahoe resort

Lynų parkas – tai atrakcionas iš lynų, pagamintas lynų keltuvo pavidalu, kurį sudaro daugybė tiltelių, kopėčių, lynų, sūpynių ir tinklų. Trasos gali būti skirtingo sudėtingumo ir skirtinguose aukščiuose.

Norėdami atidaryti tokį lynų parką, jums reikės nemažos sumos. Tačiau sezono pajamos bus dvigubai didesnės nei išlaidos.

 

Ekskursijos

Aktyvi vietinio turizmo plėtra leidžia gerai uždirbti organizuojant ekskursijas. Tam praktiškai nereikia finansinių išteklių, tačiau tam tikri gebėjimai būtini. Ekskursijų verslas atneš pelno tik tiems, kurie išmano istoriją, moka gerai pasakoti, mėgsta dirbti su žmonėmis, turi organizacinių įgūdžių.

 

Vandens atrakcionai


Pasivažinėjimas vandeniu yra privalomas paplūdimio atostogų atributas ir puikus sezoninis verslo pasirinkimas tiems, kurie gyvena prie jūros. Užtenka nusipirkti 2-3 zorbų ar „bananų“ ir už protingą mokestį galite juos pasiūlyti poilsiautojams Tada galėsite plėsti verslą ir įsigyti brangesnių atrakcionų.

Būtina siūlyti paslaugas masinio poilsio vietose, net jei ten jau yra panašių pasiūlymų. Kelios pramogos sausakimšame paplūdimyje visada bus paklausios.

 

Batutai


Pripučiamų batutų įrengimas nereikalauja didelių išlaidų, o pats verslas yra kuo paprasčiau organizuojamas ir tuo pačiu yra labai paklausus. Todėl investicijos greitai atsiperka, tačiau teisingai pasirinkus traukos vietą. Batutą reikia užsisakyti iš anksto, nes gamintojai, ypač neprasidėjus sezonui (ankstyvą pavasarį), dėl padidėjusio klientų antplūdžio gali vėluoti pristatymai.

Populiariausi yra pripučiami batutai čiuožyklų ir žaidimų kambarių pavidalu. Vaikai ant jų gali žaisti kelias valandas iš eilės. Turėtumėte nusipirkti didelio dydžio atrakcioną, nes jis yra patraukliausias visuomenei ir atneša didžiausią pelną. Jo įsigijimo išlaidos dažniausiai atsiperka per vieną darbo sezoną.

 

Žvejybos verslo idėjos

Veisimosi kirminai

Kirminai veisiami naudojant paprastą įrangą, naudojant paprastą technologiją, o patys kirminai yra labai paklausūs. Be to, po sliekų lieka labai geros trąšos (biohumusas ir sliekų arbata), kurios plačiai naudojamos sodininkystėje, kambarinėje gėlininkystėje. Jų įgyvendinimas suteikia papildomų pajamų. Šis verslas pasižymi dideliu pelningumu ir minimaliomis pradinėmis investicijomis.

 

Mokama žvejyba

Žvejybą mėgsta įvairaus amžiaus ir pajamų lygio žmonės. Todėl mokamos prieigos prie nedidelio rezervuaro, esančio ne toliau kaip 40 km nuo gyvenvietės, organizavimas bus puikus vasaros verslas su geromis pajamomis. Pageidautina, kad žvejybos vietoje būtų patogus privažiavimas asmeniniam automobiliui ir galimybė naudotis viešuoju transportu.

Rezervuaras turi atitikti ekologinės švaros reikalavimus, būti 8–10 hektarų ploto ir iki 3 m gylio.

 

Ūkininkavimo verslo idėjos

Bitininkystė

Bitininkystė yra viena pelningiausių ūkininkavimo verslo rūšių, tačiau reikalaujanti didelės atsakomybės ir atsižvelgimo į esamą riziką. Ši veikla daugeliui patraukli, tačiau ją stabdo bitininkystės žinių ir patirties trūkumas. Tiesą sakant, bičių auginimas nėra per sunkus, nors tam reikia tam tikrų įgūdžių.

Medaus derliaus sezonas trunka 5 mėnesius. Pirmiausia rekomenduojama įsigyti 6–8 bičių šeimas. Palankiomis sąlygomis investuotos lėšos gali būti grąžintos pirmą vasaros sezoną.

 

Jaučių ir kiaulių auginimas

Norėdami pradėti, jums reikės nedidelių investicijų, tačiau turėsite šiek tiek pasistengti auginimo procese (maitinimas, priežiūra). Mėsos gaminių pardavimas turi plačią rinką, nes ūkinė mėsa šiandien labai vertinama.

Daugelis verslininkų vasarą mieliau perka galvijus, o ne kiaules.

 

Naminių paukščių auginimas

Paukštininkystė visada buvo pelninga. Paukštienos auginimas nereikalauja daug laiko ir pinigų. Toks pasirinkimas gali būti puikus šeimos verslas: 3-4 žmonės nesunkiai aptarnaus nuosavą paukštyną.

Lengviausias būdas auginti viščiukus, nes antims ir žąsims reikia tvenkinio, ganyklos ir specialaus pašaro. Auginant viščiukus, bus naudingiau laikyti skirtingas veisles, įskaitant mėsines ir kiaušinines.

 

Žuvų veisimas

Galite veisti žuvis asmeniniame sklype, jei jo teritorijoje yra tvenkinys ar baseinas. Prieš pradėdami, turite įgyti tam tikrų žinių, o tada kasdien skirti bent 4 valandas savo laiko geroms pajamoms užtikrinti. Parduoti žuvį nebus sunku, nes ūkiniai produktai yra labai paklausūs kaip ekologiški.

Tokiu atveju nereikėtų tikėtis greito pelno. Idealiu atveju jis bus gautas per 2-3 sezonus, priklausomai nuo veislės. Norint gauti papildomų pajamų kiekvienu sezonu, mailius reikia paleisti kasmet, kol pradės veistis pirmųjų metų jaunikliai.

 

Rinkimas – grybai, riešutai, uogos

Miško gėrybių ruošimas ir perdirbimas valstybiniu lygiu nereglamentuotas, nedraudžiama rinkti grybus, riešutus, uogas. Visos šios gamtos dovanos gali atnešti geras pajamas, tačiau parduoti galima tik tas, kurių savybėmis ir ekologine švara neabejotina.

Šis verslas pasižymi dideliu konkurencingumu, nes siūlomų produktų kaina yra daug mažesnė nei įmonių, kurios perdirba ir parduoda pramoniniu pagrindu. Jei negalite parduoti surinktų uogų ir grybų, galite juos saugoti ir parduoti stiklainiuose, o tai gali būti dar pelningiau.

 

Daržovių ir žolelių auginimas

Daržoves ir žoleles galite auginti atvirame lauke. Bet jei įrengsite šiltnamį, galėsite ne tik uždirbti pelno ištisus metus, bet ir žymiai padidinti jo dydį. Juk ne sezono metu šie gaminiai yra daug brangesni.

Želdynų verslas yra pelningesnis nei daržovių auginimas, nes reikalauja minimalių pastangų ir laiko, auga daug greičiau. Didelį šio verslo pelningumą lemia maža sėklų kaina ir žema paties auginimo proceso kaina.

 

Arbūzų ir melionų auginimas

Galite sukurti mini melioną savo kieme, kad patikrintumėte, kiek toks verslas bus pelningas. Ateityje bus galima padidinti mastą, jei viskas klostysis gerai.

Arbūzai ir melionai visada paklausūs, o didžiausias – sezono metu. Todėl, norint tiksliai nustatyti įgyvendinimo galimybę ir išanalizuoti platinimo kanalus, reikia pradėti nuo mažų kiekių.

 

Augančios gėlės

Jei gėlių auginimą laikysime vasaros verslu, tada praktiškai nereikės jokių investicijų, išskyrus sodinamosios medžiagos pirkimą. Reikia pasirinkti tokias veisles, kurios yra paklausios ir smarkiai žydės iki rugsėjo 1-osios ir Mokytojų dienos, kai jos yra paklausiausios.

Šiltnamyje galite auginti gėles žiemą. Čia turėtumėte sutelkti dėmesį į vasario 14 ir kovo 8 d., taip pat į gegužės šventes. Tam reikės daug pinigų ir laiko, be to, teks susidurti su didele konkurencija. Ir jei pirmuoju variantu įmanoma sumažinti kainas iki minimumo, tai turės atsižvelgti į išlaidas ir, jei nebus pardavimų, patirti didelių nuostolių.

 

Paslaugų verslo idėjos

Oro kondicionierių montavimas

Oro kondicionierių įrengimo paklausa iki maksimumo išauga prasidėjus karštajam sezonui. Šiuo laikotarpiu šią paslaugą užsisako net tie klientai, kurie negalvojo apie klimato įrangos įsigijimą. Atidarę įmonę sezono išvakarėse, galite uždirbti daug pinigų su nedidelėmis pradinėmis investicijomis arba be jų.

 

Langų valymas

Langų valymas yra populiari paslauga, ypač tarp daugiaaukščių namų gyventojų. Didelių pradinių investicijų į šį verslą nereikia, tačiau tam tikrą sumą teks išleisti.

Tokia veikla vykdoma dviem kryptimis: komercine ir gyvenamąja. Verslo pradžioje geriau užsiimti privačiu gyvenamuoju sektoriumi, nes tam pakaks įsigyti paprastų įrankių – grandiklių, kempinių, ploviklių, laiptų. Tolimesniam korpuso vystymui reikalingas bakas su žarnos patranka aukštiems langams plauti be laipiojimo įrangos ir prijungimo prie vandentiekio sistemos. Greitas, efektyvus ir autonomiškas darbas ypač vertinamas klientų.

 

Savitarnos automobilių plovykla

Savitarnos plovykla – tai taškas, kuriame visas automobilio plovimo ir valymo procedūras vairuotojas atlieka pats. Prieinama kaina ir galimybė viską padaryti „savaip“ daro tokias paslaugas itin populiarias automobilių savininkų tarpe. Tačiau kadangi jie turi atvirą struktūrą, užėjus šalčiui, jie nustoja veikti. Nors šiltuoju metų laiku galima labai gerai užsidirbti.

 

Verslo idėjos gamybos sektoriuje

Medienos gamyba

Pjautinė mediena gaunama pjaunant rąstus išilgai, o vėliau išilgai arba skersai dalijant gautas dalis. Tai gali būti lentos, strypai ir kiti mediniai ruošiniai. Pagrindiniai medienos vartotojai yra baldų gamyklos, statybų įmonės, įvairios gamybos įmonės ir privatūs klientai.

Medienos verslas pelningas dėl kelių priežasčių: tvarūs gaminiai tampa vis paklausesni, apdirbamos medienos paklausa nuolat auga, o medienos kaina niekada nekrenta. Todėl net ir krizės laikotarpiu toks verslas atneša stabilias pajamas.

 

Iešmelių, šašlykų ir grilių gamyba ir prekyba

Kepsninės ir grotelės gali būti gaminamos naudojant dvi technologijas: suvirinimą ir pjovimą. Pirmuoju atveju gaunami vienetiniai gaminiai, skirti stacionariai montuoti. Antroje – sulankstomos konstrukcijos, kurias patogu pasiimti su savimi į gamtą. Didesnę paklausą turi kompaktiškos kepsninės ar kepsninės su iešmeliais. Jie yra pigesni, patogesni ir praktiškesni.

 

Uždegimo skysčių ir medžio anglies gamyba

Uždegimo skystis malkoms, kuro briketams ir anglims naudojamas šašlykams, taip pat židiniams, pirtims ir kitoms krosnims kūrenti. Todėl šio skysčio gamyba yra viena iš perspektyvių jūsų verslo sričių. Tokios įmonės organizavimas reikalauja minimalių investicijų, o didelės pajamos sezono metu leidžia greitai įveikti lūžio tašką.

 

Vasarinės avalynės gamyba

Atėjus šiltiems orams ir paplūdimio sezonui labai populiarėja šlepetės ir kiti nebrangūs vasariniai batai. Tokie gaminiai gaminami iš modernaus aukštųjų technologijų polimero etileno vinilacetato, gaunamo putojant dervą.
Dėl šios medžiagos savybių batai yra minkšti, elastingi, nepralaidūs vandeniui ir patogūs dėvėti, taip pat pasižymi maksimaliu atsparumu dilimui. Tuo pačiu metu gaminių savikaina yra labai maža, o tai padidina jos populiarumą tarp vartotojų, o kaina yra 3-4 kartus mažesnė už kainą, todėl vasarinių batų gamyba yra labai pelningas verslas.

 

Vasarinių drabužių gamyba

Lengvų ir paprastų vasarinių drabužių siuvimas yra pats prieinamiausias pasirinkimas organizuojant drabužių gamybą. Dėl ryškaus sezoniškumo šis segmentas pasižymi palyginti maža konkurencija. Todėl toks verslas gali tapti perspektyvus ir pelningas smulkiems šalies gamintojams.
Kartu reikia atsižvelgti į tai, kad tradicinių žemų ir vidutinių kainų kategorijų vasarinių drabužių segmente konkurencija vis dar egzistuoja, o siaurai orientuotoje nišoje pasiūlymų nėra, o paklausa yra gana didelė. Aktualiausia problema – nebrangių vasarinių garderobo daiktų įsigijimas nestandartinei figūrai. Atidarę nedidelę tokių gaminių gamybą, per vieną sezoną galite uždirbti labai daug pinigų, išleisdami tik medžiagai įsigyti.

 

Trinkelių, guminių plytelių gamyba

Guminių plytelių ir grindinio akmenų gamyba iš susmulkintų gumos trupinių, gautų perdirbant senas padangas, yra paklausi verslo kryptis, turinti dideles perspektyvas. Tokios statybinės medžiagos yra labai paklausios, o jų taikymo sritis nuolat plečiasi.

 

Gėrimų gamyba

Gaiviųjų gėrimų gamyba ir pardavimas yra sezoninis: šaltuoju metų laiku labiau paklausios sultys, o vasarą – gazuotas vanduo. Kartu reikia turėti omenyje, kad gazuotų gaiviųjų gėrimų gamyba yra laikoma labai pelninga tik tada, kai gaminiai gaminami dideliais kiekiais.

 

 

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |