Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: prekyba plastikiniais langais ir durimis

Paskelbta

-

Karantinas leido žmonėms suprasti, kad visur gerai, bet namuose geriausia. Daugelis iš butų ėmė keltis į namus, sodybas, ieškodami privačios erdvės, kiemo, tad nekilnojamojo turto rinka stipriai pučiasi. Tie, kas neperka ar nestato būstų, remontuojasi turimus, nes per karantiną daug laiko praleidžiant namuose norisi, kad jie būtų patogūs, komfortiški, gražūs. Tad jei galvojate apie nuosavą verslą, pats metas atsigręžti į šį rinkos segmentą ir imtis veiklos, kuri susijusi su namais. Viena tokių veiklų gali būti prekyba plastikiniais langais ir durimis.

Reikia turėti žinių

Pradėkime nuo to, kad toks verslas reikalauja specifinių žinių. Reikia suprasti kaip atliekamas plastikinių langų montavimas, mokėti naudotis specialiomis programomis. Tiems, kas nemoka skaityti brėžinių, bus sunku užsiimti tokiu verslu. Taigi, jeigu turite šiek tiek žinių apie plastikinius langus, duris, roletus, žaliuzes, tuomet galime plačiau pasigilinti į šią sritį.

Reklama:

Lietuvoje yra keli šimtai įmonių, kurios užsiima mažmenine plastikinių langų, durų, roletų, žaliuzių, vartų prekyba. Konkurencija tikrai didelė, tačiau yra vietos ir naujiems rinkos žaidėjams. Norint įsitvirtinti rinkoje, reikės daug ir atkakliai dirbti.

Kaip ieškoti produktų?

Norint kurti verslą, jums reikia turėti ką parduoti. Raskite įmonę, kuri didmeninėmis kainomis jus aprūpins reikiama produkcija, pateiks kainyną, kurį galėsite adaptuoti savo verslo klientams.

windex.lt tai kompanija, kuri užsiima didmenine ir mažmenine plastikinių langų prekyba. Susisiekite su kompanijos atstovais ir tapkite jų partneriais.

Kambario duris galite gauti iš Lenkijos gamintojo Pol-Skone, roletus ir žaliuzes galite pirkti iš domuslumina.lt.

Aišku, Lietuvoje yra ir kitų kompanijų, kurios gamina plastikinius langus, duris, žaliuzes bei roletus, tad jums belieka rinktis tą, kuris pateiks geriausią pasiūlymą.

Nepamirškite ir to, kad plastikinius langus, duris, garažo vartus, roletus dar reikia ir sumontuoti. Jeigu esate gabus meistras, tai galite padaryti pats. Jeigu ne, tuomet ir čia susiraskite partnerius.

Nuo ko pradėti šį verslą?

Pradėti reikėtų nuo klientų paieškos. Taip pasitikrinsite rinką, pažiūrėsite, ar yra tokio verslo poreikis, ar einate teisinga linkme. Norint rasti klientų, galima pasinaudoti paieškos sistemomis, socialiniais tinklais, skelbimų portalais, ar tiesiog užsiimti šaltais pardavimais skambinant į įmones.

Pirmas veiksmas, kurį galite atlikti, tai įdėti skelbimą į skelbiu.lt. Tinkamai paruošti skelbimą taip pat reikia mokėti. Būtina tinkamai parašyti tekstą, parinkti gražias nuotraukas, tvarkingai išdėstyti kodėl jūsų parduodama produkcija yra geresnė nei konkurentų. Jau turite galimus partnerius, tad iš jų gausite ir visas specifikacijas. Nepamirškite, kad išsamus skelbimas – tai kelias į sėkmę.

Įdėjus skelbimą, reikia laukti potencialių klientų skambučių. Juk klientai – jūsų verslo pagrindas. Rekomenduotina patalpinti daug skelbimų įvairiuose Lietuvos miestuose tam, kad sulauktumėte kuo daugiau skambučių. Pasikalbėsite su potencialiais klientais, išsiaiškinsite jų poreikius, suderinsite kainas. Jeigu viskas tinka – reikia įvykdyti užsakymą.

Dabar turite partnerius, kurie parduoda plastikinius langus, ir turite klientų, kurie nori pirkti plastikinius langus. Belieka tik tarpininkauti ir užsidirbti.

Kaip padidinti užsakymų kiekius?

Verslo pradžioje kiekvienas jūsų klientas yra aukso vertės. Norint gauti daugiau klientų, reikia rimto įvaizdžio. Tad jums prireiks internetinės svetainės, išsamių tekstų apie produkciją, daugybės nuotraukų, vaizdo įrašų. Tai sukurs rimtos kompanijos įvaizdį. Internetinė svetainė Lietuvoje kainuoja nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių eurų. Kai jau turite internetinę svetainę, tuomet reikia dar padidinti skelbimų kiekius skelbiu.lt.

Taip pat patalpinkite daug skelbimų kituose skelbimų portaluose, pasinaudokite Facebook socialiniu tinklu ir jame platinkite informaciją apie jūsų parduodamą produkciją. Galite socialinėje erdvėje susikurti savo įmonės puslapį, nes šiais socialinių tinklų laikais, jei tavęs nėra Facebook ar Instagram, tavęs nėra visai.

Pasinaudokite Google ads reklama ir pritraukite lankytojus iš Google paieškos. Jeigu planuojate dirbti ne vienerius metus, jums pravers ir SEO.

Taigi per kelis mėnesius galite atidaryti langais, durimis, žaliuzėmis bei roletais prekiaujančią įmonę. Verslas puikiai seksis jeigu dirbsite didmiesčiuose, o dar geriau – visoje Lietuvoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai1 savaitė prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |