Sekite naujienas

Verslo idėjos

Šampano staliukai – vis labiau populiarėjanti verslo idėja visais metų laikais

Paskelbta

-

Vestuvės – bene viena svarbiausių ir įsimintiniausių švenčių kiekvieno žmogaus gyvenime. Kiekviena būsima šeima, santuokos dieną patiria nemažai streso, įtampos ne tik dėl ceremonijos, bet ir dėl papildomų veiksnių – maisto, svečių aprūpinimo, muzikos, fotografų ir kt. Neretai poros iš anksto užsisako įvairias paslaugas, kurios pavestų jų šventę linksmesne, gražesne ir įsimintinesne. Šiomis dienomis vestuvių paslaugų pasiūla yra milžiniška, o ir paslaugos, kurių ieško jaunavedžiai, atrodo, yra ranka pasiekiamos. Vestuvių planuotojai, dekoratoriai, maisto tiekėjai ir kiti paslaugų teikėjai pasirūpina ne tik šventės grožiu, jaukumu, bet ir praktiškumu.

Reklama:

Ne tiek seniai išpopuliarėjo ir dar viena vestuvių paslauga ir verslo idėja – šampano staliukų ruošimas ir tiekimas. Vis dažniau jaunavedžiai renkasi prie bažnyčios ar pačioje bažnyčioje po ceremonijos pasivaišinti šampano taure ar užkandžiais su susirinkusiais svečiais. Tam, kad būtų galima užsiimti šiuo verslu, reikia ne tik turėti atitinkamas materialias priemones, bet ir nuolat tobulinti savo komunikacinius įgūdžius, nes ne tik prieš šventę, bet ir vestuvių dieną tikrai reikia bendrauti su šventės svečiais, pasiūlyti jiems pilstyti šampaną, pasivaišinti patiekiamais gėrimais ir užkandžiais. Taip pat šampano staliukų ruošimu užsiimantys žmonės turėtų pasižymėti itin kūrybiškomis mintimis, iš kurių išaugtų originalios idėjos vestuvių šventės staliuko dekoracijai ir vaišių patiekimui. Neretai jaunavedžiai renkasi staliukų puošybą gyvomis gėlėmis, tad šio verslo atstovams reikia tinkamai pasirūpinti net ir tokiomis dekoracijomis. Kadangi šampano staliukus žmonės renkasi ne tik vasarą, neretai šventės metu gali aplankyti ir netikėtos (netinkamos) oro sąlygos, todėl padavėjas turėtų priimti profesionalius sprendimus – pasirūpinti palapine ar uždara vieta svečiams. Šiuolaikiniame pasaulyje daugelis žmonių jau nori vis išskirtinesnių vestuvių, tad ir šampano staliuko dekoratoriai ir kūrėjai turėtų gebėti pasiūlyti išskirtines dekoracines ir praktines idėjas.

Nuotrauka iš atraskskoni.lt

Be abejo, šampano staliukų verslo idėja neretai gali išaugti į platesnį verslą. Nors šiuolaikiniame versle konkurencingumas itin didelis, tačiau sukaupus patirties, subūrus atsakingų ir kruopščių žmonių komandą, verslas turi galimybes plėstis ir ne tik viename mieste, bet visoje Lietuvoje, o galbūt ir už Lietuvos ribų. Taip pat šie staliukai tinkami ir gali būti statomi ne tik vestuvių šventės metu, bet ir krikštynų ar kitų švenčių dienomis. O jeigu trūksta originalių idėjų – šampano staliukas gali virsti ir visa šampano piramide, su atitinkamu apšvietimu ir dūmų efektais, garantuojančiais neišdildomą įspūdį ilgam.

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |